cukrovka cukrovka komentáře u knih

Léto bez tebe Léto bez tebe Lucy Diamond (p)

Příjemný oddechový příběh, který je vyprávěný z pohledu několika postav. Každý z rodiny má nějaké to tajemství a pro vyřešení všeho neřešitelného je nejlepší promluvit si o všem co nás trápí s nejbližšími.

27.05.2022 4 z 5

Věř mi Věř mi Kylie Scott

Knížku bych spíše zařadila do kategorie pro -náctileté. Příběh byl zajímavý, postavy sympatické. Traumatické situace - nikdy nedokážeme odhadnout jak se zachováme a jak nás ovlivní v dalším životě. Jeden začíná žít okamžikem, druhý se zkouší vyhrabat ze šikmé plochy na které byl.

24.05.2022 4 z 5

Klikatá cesta Klikatá cesta Brian Freeman

Autor opravdu dokáže udržet čtenáře v napětí. Velmi zajímavý a zamotaný detektivní případ. A ten závěr??? Nemůžu se dočkat dalšího dílu. Snad nějaký bude.

24.05.2022 5 z 5

Vnitřní hlas Vnitřní hlas Brian Freeman

Velmi čtivý a napínavý příběh. A ten závěr byl překvapivý. Sympatický detektiv, který nedokáže skrýt lež, se musí vyrovnat s propuštěním masového vraha. A tak začíná boj s časem a nutností dostat vraha zpět za mříže.

15.05.2022 5 z 5

Proroctví o Evropě z knihoven palmových listů Proroctví o Evropě z knihoven palmových listů Thomas Ritter

I když mě různá proroctví a mystika velmi zajímá, touto knihou autor moc nezaujal. Většina knihy pojednává o proroctvích týkajících se hlavně autora a proto nechápu název knihy. Proroctví týkající se Evropy je pouze na pár stránkách a ještě vypadá jak vycucané z prstu.

15.05.2022 3 z 5

Odhalený milenec Odhalený milenec J. R. Ward (p)

Za mě série ztrácí náboj. Stále více postav a roztříštěný děj, mnoho vypravěčů a žádnému není věnováno dost prostoru a to ani hlavní dvojici.

09.05.2022 3 z 5

Povídání o pejskovi a kočičce Povídání o pejskovi a kočičce Josef Čapek

Klasika dětské literatury. Nádherné poetické příběhy pro pobavení i poučení. Jako dítě jsem byla příběhy zaujata, jako dospělá při čtení dětem nadšená a teď jsem moc natěšena až budu číst vnoučatům.

05.05.2022 5 z 5

Hříšník Hříšník J. R. Ward (p)

Tak tentokrát jsem měla problém se začíst. Už se pomalu začínám ztrácet ve všech těch příbuzenských vztazích. Už mi to přijde takové natahované.

05.05.2022 3 z 5

Božský hráč Božský hráč Christina Lauren

Příjemné oddechové čtení. Všeho je akorát - vtip, romantika i erotika.

30.04.2022 5 z 5

Obnažená Obnažená Sylvia Day

Čtivá erotická oddechovka. Příběh má spád a to správné napětí a jiskření mezi hlavními hrdiny.

30.04.2022 5 z 5

Jade Jade Virginia Cleo Andrews

Vyprávění bylo rozvleklé. Příběh mě nedokázal upoutat.

30.04.2022 3 z 5

Odmítnutí poslušnosti Odmítnutí poslušnosti Felix Francis

Myslím si, že FF dokázal skvěle navázat v této sérii na svého otce. Zajímavý a napínavý příběh z dostihového prostředí. Začátek je pomalejší, ale vše se postupně rozjede.

27.04.2022 5 z 5

Rozkazem Rozkazem Dick Francis (p)

Zajímavý a napínavý detektivní příběh s naším známým soukromým vyšetřovatelem Sidem. I když mi prostředí dostihů a sázek není vůbec blízké, Dick Francis umí napsat příběh tak, že zaujme.

27.04.2022 5 z 5

V nemilosti V nemilosti Dick Francis (p)

Napínavé čtení i když od začátku víme kdo je zloduch. Hlavní hrdina se musí vyrovnat nejen s odhalením totožnosti zloducha, ale i s nelichotivou mediální kampaní proti vlastní osobě. Zajímavé, čtivé a napínavé.

24.04.2022 5 z 5

Bič Bič Dick Francis (p)

Čtení plné akce a napětí. Příběh má spád a zajímavého hlavního hrdinu.

22.04.2022 5 z 5

Něco na tom asi bude... Něco na tom asi bude... Ladislava Horová

Čtivé příhody jedné rodinky z hájovny. Fejetony jsou napsány s humorným nadhledem a ze života. Příjemné a oddechové čtení.

20.04.2022 4 z 5

Deset polibků Deset polibků Sarah MacLean

Příjemné romantické čtení. Příběh který má správnou kombinaci romantiky, erotiky a vtipu.

18.04.2022 5 z 5

Seznam skandálních snů Seznam skandálních snů Sarah MacLean

Příjemné romantické čtení. Příběh má spád a správné jiskření mezi hlavními hrdiny.

18.04.2022 5 z 5

Nechovejte se tu jako doma, příteli Nechovejte se tu jako doma, příteli Milan Kundera

Zpočátku jsem měla problém se začíst. Bála jsem se, že to je na mě dost intelektuální a neuchopitelné, ale myslím, že jsem dokázala porozumět. Zajímavé, k zamyšlení.

17.04.2022 4 z 5

Krása a jed oleandru Krása a jed oleandru Teresa Simon (p)

Začátek je dost rozvláčný a já měla problém se začíst. Stránky deníku přinesly do příběhu oživení a já měla touhu přeskakovat části týkající se současnosti, abych se co nejdříve dozvěděla Sophiin příběh.

12.04.2022 4 z 5