dancadragneel dancadragneel komentáře u knih

Černá jako eben Černá jako eben Salla Simukka

Přečetla jsem jedním dechem... Moc povedený příběh, který velmi dobře posloužil k oddechu

20.09.2018 5 z 5

Will Grayson, Will Grayson Will Grayson, Will Grayson John Green

Kniha mě mile překvapila. Nejsem fanoušek Johna Greena a Davida Levithana jsem poznala až u této knihy, takže jsem očekávala opět nějaké zklamání. Četla jsem už Hvězdy nám nepřáli a Hledání Aljašky a ani jedna z knih mě teda nenadchnula... Ze začátku jsem si samozřejmě myslela, že to dopadne stejně. První dvě kapitoly mě teda nedostali, ale jak jsem začala číst dál dostala jsme se dost pěkného příběhu a tak dnes nelituji, že jsem knihu přečetla. Změnila můj názor. John Green pořád nepatří mezi mé oblíbené autory, ale rozhodně tuhle knihu budu doporučovat. Takže tenhle rok mě John Green potěšil a změnil můj názor. Příští rok se snad dostanu zase na nějakou knihu a uvidíme.

17.09.2018 4 z 5

Artemis Artemis Andy Weir

Ze začátku mě kniha moc nenadchnula. Asi do takové páté až šesté kapitoly mi děj nějak neutíkal, ale pak to nabralo na obrátkách. Všechno začalo být akční a zajímavé a mě rozhodně i několikrát pobavila. Od autora to byla moje první kniha a díky ní se ráda podívám i na Marťana. Za mě skvělá kniha jenom ten začátek....

14.09.2018 4 z 5

Útok titánů 1 Útok titánů 1 Hadžime Isajama

Velmi kvalitní příběh s krásnou ilustrací

14.09.2018 5 z 5

Všechno nebo nic Všechno nebo nic Eva Urbaníková

Musím říct, že po filmu jsem čekala víc... Kniha je naproti filmu nic moc, což se divím... Ale jako oddechová četba poslouží dobře... Jenom ke konci už to bylo o ničem.

04.09.2018 4 z 5

Na západní frontě klid Na západní frontě klid Erich Maria Remarque (p)

Myslím si, že tuhle knihu by si měl přečíst každý. Má v sobě mnoho zajímavých myšlenek a mě třeba velmi překvapila. Ač je to kniha velmi hubená tak je velmi bohatá. Nemluvě o tom, že jsem u některých pasáží měla na kahánku.

03.09.2018 5 z 5

O kapybaře, která chtěla létat O kapybaře, která chtěla létat Iva Vyhnánková

Krásná pohádka pro děti. Naučí děti hodně o přátelství, odvaze a že se nemají nikdy vzdávat svých snů. Nemluvě o moc krásných kresbách, které vás během příběhu budou doprovázet. Sama mohu říci, že u nás se příběh velmi dobře chytil a že plánuji jen dále používat.

01.09.2018 5 z 5

Dobrodružství Sherlocka Holmese Dobrodružství Sherlocka Holmese Arthur Conan Doyle

Většina povídek mě velmi překvapilo a musím říct, že rozhodně nelituji toho, že jsem si na dílo nechala nějaký čas. Jediná povídka, která mě moc nenadchnula byla ta poslední o chůvě, ale jinak jsem byla velmi spokojená.

01.09.2018 4 z 5

Koruna Koruna Kiera Cass

Prostě dokonalé zakončení celé série. Na konci jsem málem plakala a poslední stránky byli napínavější než celá kniha. Myslím, že konec velmi překvapí protože se člověk zase něco nové dozví o Maxonovi a Americe, ale i tím jak se nakonec Eadlyn rozhodně. Za mě nejlepší díl celé série a to co říct, protože První si mě dost dostala.

29.08.2018 5 z 5

Divoký koník Ryn Divoký koník Ryn Bohumil Říha

Docela zajímavý příběh, ale myslím si, že děti by nijak nenadchnul...

29.08.2018 3 z 5

Kafe @ cigárko Kafe @ cigárko Marie Doležalová

Velmi pohodové čtení, které pobaví. Musím říct, že mě kniha prekvapila

26.08.2018 4 z 5

1984 1984 George Orwell (p)

Čekala jsem asi od toho více... První část mě moc neuchvátila a spíše mě nudila, ale postupně od druhé části knihy jsem se začetla a šlo to samo.... Je neuvěřitelné jakou sílu může mít někdo k tomu aby ostatní ovládnul a změnil jejich názor.

26.08.2018 3 z 5

Rightarm of the giant Rightarm of the giant Tite Kubo (p)

Krásný příběh, který se prostě čte rychle. Je to vtipné a plné akce či dojemných scén

22.08.2018 5 z 5

Forrest Gump Forrest Gump Winston Groom

Není to nijak zvláštní kniha, ale není to nic špatného. Je to taková oddechová četba, ale než si člověk zvykne na ten styl psaní tak to trochu trvá no. Ale je to zajímavý příběh.

22.08.2018 3 z 5

Poslední z bohů Poslední z bohů Rick Riordan

Na začátku jsem měla strašný problém se do díla začíst, ale na samotném konci jsem se i smála. Zajímavé a krásné zakončení.

13.08.2018 4 z 5

Dvě věže Dvě věže J. R. R. Tolkien

Na začátku jsem se do knihy nemohla nějak dostat takže první tři kapitoly pro mě byli trochu těžší, ale poté mě kniha zase zaujala a já se od ní nedokázala odtrhnout. Je skvělé jak je kniha rozdělena na příběh Sama a Froda a poté Aragorna a ostatních. Je to mnohem lepší když je celá část věnovaná jedné dějové lince než aby se v tom člověk motal. Za mě rozhodně kniha opět sklidila úspěch. Snad se brzy dostanu k poslednímu dílu.

09.08.2018 5 z 5

Andělé a démoni Andělé a démoni Dan Brown

Kniha mě nesmírně bavila... jenom od tohoto autora mě knihy nejen baví, ale dokáží něco naučit. Rozhodně doporučuji i přes její tloušťku se čte kniha velmi rychle a krásně.

02.08.2018 5 z 5

Můj pes je erotoman Můj pes je erotoman Jan Zlatohlávek

Krásné a občas vtipné povídky... Pro odlehčení kniha fungovala skvěle...

28.06.2018 4 z 5

Quincy Archer Hates You Quincy Archer Hates You Tite Kubo (p)

Já mám prostě tuhle mangu a tenhle příběh strašně ráda. Bleach je prostě skvělý... Nemohu se dočkat dalšího dílu v mé knihovničce...

28.06.2018 5 z 5

Jak blufovat o školství Jak blufovat o školství Nick Yapp

Vtipná kniha na odreagování...

28.06.2018 4 z 5