DariDerek Online DariDerek komentáře u knih

Žebřík ke Stvořiteli Žebřík ke Stvořiteli Roman Cílek

Recenze v záložkách :)

03.09.2015 3 z 5

Vlčí kůže Vlčí kůže Kerstin Ekman

Hodnocení 4* není čisté, je to spíše 3,5. Proč se dočtete v recenzi. :)

30.08.2015 4 z 5

Požitkář Požitkář Richard Mason

Tak dobrá, recenzi máte v záložkách a mě se kniha líbila. Předčila mé očekávání :)

18.08.2015 4 z 5

Běsni a zuř Běsni a zuř Becky Masterman

recenze mi dala zabrat, těžko najdu slova, abych tu knihu vyzdvihla, tak jak by být vyzdvižena měla :D v záložce recenze najdete více :D

13.08.2015 5 z 5

Nonstop Eufrat Nonstop Eufrat Veronika Bendová

Můj první komentář po přečtení na GR: Útlá knížka... Něco málo přes sto stran.. A přece jen velmi silný příběh.. Nějak mi hlava nebere, že už je konec. Nechce se mi opustit Tomáše s Annou a jejich vztah, jejich život. Asi chci být dál voyaer jejich životů.. Ovšem už to nejde. Už je konec. Kniha, příběh, stojí za to!
více v recenzi.

06.08.2015 5 z 5

Malinkatý kretén Malinkatý kretén Zdena Frýbová

Velmi jsem se pobavila, kniha je vtipná, svižná, super :) v recenzi se dozvíte více :)

04.08.2015 5 z 5

Život po smrti Život po smrti Damien Echols

neskutečné...nemám slov. jak je jednoduché někomu jen tak zničit život...

28.07.2015 5 z 5

Tajemný Etrusk Tajemný Etrusk Mika Waltari

Posloucháno rozhlasové zpracování, i když byl začátek pomalejší a místy "nudný", tak průběh vše vynahradil. Více v recenzi.

20.07.2015 4 z 5

Laura Laura J. K. Johansson

I když slibují strhující thriller, mě to spíše připomíná detektivku, ale super zápletka a určitě nelituju času, který jsem strávila s touto knihou. Více v recenzi :)

16.07.2015 4 z 5

Můj život u sousedů Můj život u sousedů Huntley Fitzpatrick

Letní oddechovka... a co čekáte od letní oddechovky? žádný zázrak, odpočinkovou literaturu a tady ji máte :) recenze v záložkách.

13.07.2015 3 z 5

Galgad - příběh strážce Země Galgad - příběh strážce Země Ergall (p)

recenze v záložkách, tahle kniha Vás určitě překvapí :)

09.07.2015 5 z 5

Zločin v Yorku Zločin v Yorku Sam Thomas

Recenze v záložkách, kniha, která vás bude bavit, tomu věřte :)

07.07.2015 5 z 5

Unesená Unesená Lesley Pearse

recenze v záložkách :)

30.06.2015 5 z 5

Topím se v tobě Topím se v tobě Jasinda Wilder

recenze v záložkách :)

25.06.2015 4 z 5

Básnik Básnik Dominik Dán

recenze v záložkách, mě se kniha líbila! :)

16.06.2015 5 z 5

Vražda s vůní mandlí Vražda s vůní mandlí Camilla Läckberg

Nevím, proč srovnávat s předcházejícím výtvorem autorky. Nevím, proč tak špatné hodnocení. Martin do toho šel sám a nakonec ani ta pointa nebyla tak zlá. Mě se to líbilo! Recenze v záložkách.

09.06.2015 4 z 5

Bílá smrt - Příběh legendárního odstřelovače Zimní války Sima Häyhäho Bílá smrt - Příběh legendárního odstřelovače Zimní války Sima Häyhäho Petri Sarjanen

recenze v záložkách.nemám k tomu co víc napsat :)

08.06.2015 3 z 5

Elita Elita Kiera Cass

Je jí 17... je jí 17let.... je jí 17let... moje mantra po přečtení tohoto dílu :) recenze v záložkách :)

03.06.2015 4 z 5

První mezi trapáky První mezi trapáky H. N. Kowitt

recenze na knihu v záložkách

31.05.2015 5 z 5

Hřebec Hřebec Alice Clayton