DariDerek DariDerek komentáře u knih

Neviditelná zranění Neviditelná zranění Věra Fojtová

Nechápu, proč já se do těchto knih pouštím dobrovolně, když po nich nemůžu popadnout dech dalších pár dní... Každopádně, člověk by neměl před tím zavírat oči a autorka, když napsala, že hlavní postava je podle skutečné události a výpovědi, tak nevím, co k tomu napsat. Více v recenzi, kterou sem vložím v průběhu zítřejšího dne. :)

05.03.2016 5 z 5

Záhady Udolfa II Záhady Udolfa II Ann Radcliffe

Já mám tedy vydání z roku 2015 od Ledy, žádné nepotištěné stránky jsem neměla a musím uznat, že přes pomalejší začátek to bylo moc a moc dobré počtení. Když se to překlopilo do fáze Udolfa, tak jsem se bavila. Každopádně, kdo chce, více v mé recenzi v záložkách. :)

01.03.2016 4 z 5

Poslední modlitba Poslední modlitba Veronika Černucká

Hurááá, tohle bylo dobré! :) Bavilo mě to a jsem ráda, že nejsem úplný pablb, něco málo jsem tušila! yes!! :)) recenze v záložkách :)

23.02.2016 5 z 5

Temné znamení Temné znamení František Šmehlík

Zážitek! Nedávno jsem s kamarádkou řešila, že bych si přála najít knihu, kde bych se bála otočit stránku... a našla jsem ji :)) více v recenzi, v průběhu dne ji sem vložím :)

21.02.2016 5 z 5

Kaleidoskop srdcí Kaleidoskop srdcí Claire Contreras

páni.. wow... ještě teď mi skáče srdce radostí nad touto knihou. Romantika každým coulem, ale skvěle napsaná. :) Více mám v recenzi v záložkách :)

15.02.2016 5 z 5

Dívka, která nikomu nechyběla Dívka, která nikomu nechyběla Håkan Nesser

Mé první setkání s autorem a líbilo se! Recenzi v záložkách najdete :)

13.02.2016 5 z 5

Z nebe do ráje Z nebe do ráje Sophie Bérard (p)

Moc milé čtení, které mne velmi překvapilo. Příjemně překvapilo. Více v recenzi v záložkách.

11.02.2016 4 z 5

Harry Potter a Ohnivý pohár Harry Potter a Ohnivý pohár J. K. Rowling (p)

Došly mi slova! ufff :))

Carol Carol Patricia Highsmith

recenze v záložkách. :)

31.01.2016 4 z 5

Kouzelný svět Toda a Boba Kouzelný svět Toda a Boba Adriana Soukalová

Souhlasím s Iwíčkem, super :)

28.01.2016 5 z 5

Revival Revival Stephen King

Mé první setkání s Kingem :) recenze v záložkách :)

27.01.2016 4 z 5

Stepfordské paničky Stepfordské paničky Ira Levin

to mě opravdu nechá autor tápat??? grrrrr :)))

22.01.2016 4 z 5

Chlapec, který rozdával sny Chlapec, který rozdával sny Luca Di Fulvio

Pro mě zážitek k nezaplacení, zanechalo to ve mě stopu... Dobrou noc, New Yorku! :)) recenze v záložkách :)

16.01.2016 5 z 5

Harry Potter a Kámen mudrců Harry Potter a Kámen mudrců J. K. Rowling (p)

Tak už se dostalo i na mě a na HPčko. :) Filmy i knihy jsem obcházela už z dálky, protože tak nějak jsem nedokázala skočit do rozjetého vlaku nadšených fanoušků HP a ani jsem nechtěla.
Pak přišla četba Magisteria od Holly Black a Cassandry Clare a když má moc dobrá kamarádka viděla, jak jsem nadšená, tak mne na kolenou prosila, ať zkusím aspoň první díl HPčka.
Chtěla jsem ji udělat radost a zkusila to... A voilaaa :D Mi se to líbí :) Opravdu se mi to líbí! Nebudu hned bláznit další knihou, v žádném případě nebudu okamžitě sledovat filmy, ale budu si v poklidu vychutnávat další díly knih, které budu prokládat jinýma.
Ale něco napíšu: Danuško, díky za zboření mého HPčkovského psychického bloku! :))

11.01.2016 5 z 5

Modlitba za mlčení Modlitba za mlčení Linda Castillo

Perfektum :) recenze v záložkách :)

08.01.2016 5 z 5

Hadí listiny Hadí listiny Jessica Cornwell

Po prvních stránkách, kdy mi docela trvalo se začíst, jsem tomu přišla na kloub. Mi se hrozně líbí, když jsou v knihách takové hesla, poznámky pod čarou, mýty a báje, vysvětleny funkce.... Já bych tu autorku nazvala Dan Brown v sukních. :)) více v recenzi :)

06.01.2016 4 z 5

Kafe @ cigárko Kafe @ cigárko Marie Doležalová

vtipné, postřehy jsou luxusní :) něco neotřelého, něco co tu chybělo. Super. :)

01.01.2016 5 z 5

V lese visí anděl V lese visí anděl Samuel Bjørk (p)

Tahle kniha je fakt dobrá. :)) více v recenzi :D

31.12.2015 5 z 5