DariDerek DariDerek komentáře u knih

Will Grayson, Will Grayson Will Grayson, Will Grayson John Green

Milá kniha, příjemně počtení, kdy opravdu člověk pomalými krůčky dojde k pocity, že přátelství je někdy víc než láska... :) více v recenzi :)

05.05.2016 4 z 5

Všude kolem černý les Všude kolem černý les Ruth Ware (p)

Tohle byla opravdu povedená prvotina. Autorce se podařilo nahánět mi takový ten nepříjemný pocit, kdy jsem se za tmy odmítala zvednout a dojít si na záchod z postele. Vím, že tu někdo je a přitom není. Wow. :) Líbilo se mi to a více v recenzi v záložkách. :)

29.04.2016 5 z 5

Královo srdce Královo srdce Gaute Heivoll

Hodně zvláštní četba. Založeno na skutečné historické události, ovšem pojato velmi zvláštním způsobem. Hlavní postavy neměly jména, i když to ani nepotřebovaly, ale přesto to pro mne byl rušivý element. Nedokázala jsem si čtení pořádně užít, i když příběh měl něco do sebe, hlavně podoby strachu a smrti byly popsány bez jakýchkoliv skrupulí. Více se můžete dočíst v recenzi, která bude zveřejněna na portálu Chrudimka.cz (během týdne).

26.04.2016 2 z 5

Firewall Firewall Henning Mankell

4,5* a to z toho důvodu, že na mě to bylo chvílemi už moc "kyberprostorové" a já se ke konci přistihla, že se začínám nudit, protože jsem chtěla odpovědi a ne další a další otázky... Jinak počet mrtvol a ponurá atmosféra severu byla úžasná. :) recenze bude zveřejněna na portálu Chrudimka.cz v průběhu příštího týdne. :)

23.04.2016 4 z 5

Dáma z popela Dáma z popela Christine Trent

Totálně mě tato kniha nadchla. Hlavní hrdinka je svérázná žena, která se dokáže poprat se vším a hlavně, s důstojností hodnou dámy. Naprosto jsem si čtení užila :) A pokud chcete, tak více jsem napsala v recenzi, a je v záložkách - jako již tradičně. :)

19.04.2016 5 z 5

Dívka, již jsi tu zanechal Dívka, již jsi tu zanechal Jojo Moyes

Hned při prvních stránkách mi bylo jasné, že tato kniha ve mě zanechá nějakou stopu. Opět příběh, který neodložím, dokud jej nedočtu a také jsem tak udělala. Jsem okouzlena a pokud vás zajímá víc, tak v záložkách mám recenzi. :)

15.04.2016 5 z 5

Wonderland: Země divů Wonderland: Země divů Jennifer Hillier

Naprosto skvělý zážitek a i když jsem tuto knihu četla k recenzi už před více jak 14ti dny, stále ji mám v hlavě. Opravdu se to autorce povedlo. A pokud chcete, mou recenzi si můžete přečíst tady v záložkách. :)

13.04.2016 5 z 5

Mafián Mafián Jana Javorská

Pro mě to byla taková jednohubka, pár stránek, ale plných děje a akce, takže si zase není na co stěžovat :) více v recenzi v záložkách :)

12.04.2016 3 z 5

Neohlížej se Neohlížej se Jennifer L. Armentrout

Opět jsem se přesvědčila, že tato autorka patří mezi mé oblíbené spisovatele YA literatury. Napínavý příběh, který mě vůbec nenudil a užívala jsem si to. Jednohubka co se týče rychlosti - jeden den, ale za to to bylo více strhující. Četla jsem dokud jsem nevěděla vše. Více v recenzi v záložkách nebo na blogu. :)

11.04.2016 5 z 5

Zeď vzpomínek Zeď vzpomínek Anthony Doerr

něco naprosto báječného, úžasného, dokonalého. Ten Doerr prostě umíííííí!! :)) více v recenzi v záložkách, jestli chcete :)

02.04.2016 5 z 5

Farma smrti Farma smrti Luca Veste

Murphy a Rossiová jsou zvláštní dvojicí, která k sobě opravdu ladí a Farma smrti je místo, kde se opravdu nikdo nechce ocitnout. Moc se mi tato detektivka líbila, protože je to něco nového, neotřelého, byť známe všechno, co se děje, je fajn vidět detektivy při jejich "práci" :) více v recenzi v záložkách. :)

28.03.2016 4 z 5

Odkaz mrtvého kostelníka Odkaz mrtvého kostelníka Milan Růžička

Bez jakéhokoliv předstírání dávám plný počet, tohle byla česká detektivka podle mého gusta! :) Více v recenzi v záložkách, pokud budete chtít :))

23.03.2016 5 z 5

Zrcadlení Zrcadlení A.G. Howard (p)

Skvělé zakončení celé série a Morfeus je my number one :3 :D
pokud budete chtít, tak více si můžete přečíst v recenzi v záložkách :)

22.03.2016 5 z 5

Pozoruhodná dobrodružství slečny Alethey Darcyové Pozoruhodná dobrodružství slečny Alethey Darcyové Elizabeth Aston

Ze začátku se mi to četlo špatně, nevím proč, ale v polovině se to zlomilo a je z toho super příběh, který se mi moc líbil! Odpočinková, romantická četba s nějakou tou zápletkou. No, více v recenzi v záložkách v průběhu večera :))

18.03.2016 4 z 5

Odvrácená tvář lásky Odvrácená tvář lásky Colleen Hoover

Colleen opět nezklamala. Já jsem vždy spokojená :) a kdo budete chtít, tak mám recenzi v záložkách :))

16.03.2016 5 z 5

Kletba osudu Kletba osudu Tereza Mikulová

Já to teda ohodnotím lépe než předchozí uživatelka. Mělo to hlavu i patu a i když některé slovní obraty byly trochu nešikové nebo se to bilo mezi sebou, tak nám je jasné po přečtení, co se stát mělo a co nemělo. Pokud budete chtít, recenze v záložkách.

12.03.2016 3 z 5

Tajné sestry Tajné sestry Amanda Quick (p)

Tuto autorku znám pouze jako spisovatelku romantických děl. I když tato kniha taky měla romantického ducha, tak tam byla perfektní zápletka s tajemnou minulostí. Jediné, co trošičku kazilo dojem, a musím souhlasit s komentářem biki, byl závěr, kde to už bylo trochu moc. Ale co. Jsem velmi mile překvapena a potěšena a více v recenzi v záložkách. :)

11.03.2016 4 z 5

Mládí imrvére v hajzlu aneb Geny nezapřeš Mládí imrvére v hajzlu aneb Geny nezapřeš C. D. Payne

Pan Payne nezklamal. Opět je to skvělý příběh, kterému nechybí humor, šmrc, důvtip... Prostě nic! Dokonalé. :) Kdo bude chtít, má recenze je v záložkách :)

11.03.2016 5 z 5

Tajemství porodních bab Tajemství porodních bab Sally Hepworth

moc moc moc dobrá, taková oddechovka, kde vám ukápne nějaká ta slza, sem tam se vám zadrhne dech a čte se báječně. Recenze bude uveřejněna na www.chrudimka.cz. :))(koho to tedy bude zajímat) :))

10.03.2016 5 z 5

Harry Potter a Fénixův řád Harry Potter a Fénixův řád J. K. Rowling (p)

S každým dalším dílem mne to baví víc a víc. :)

09.03.2016 5 z 5