DariDerek DariDerek komentáře u knih

Střípky ticha Střípky ticha Linda Castillo

Další dobrá detektivka od autorky. Líbí se mi, už z předchozích dílů, amišské prostředí, to, jak je vše vysvětleno, jak to funguje a funguje. Tento díl jsem si užívala tak, jako bych koukala na film. Děj se odvíjel a bylo to moc dobré. A hlavně, nečekané! :-) více v recenzi.

06.09.2016 4 z 5

Dcera Dcera Kiera Cass

Jak mě tohle bavilo :-) Eadlyn mi (asi jako jen mizivému procentu čtenářek) přišla fajn. Nelezla mi na nervy, naprosto jsem její chování chápala.
Příběh je taky příjemný a ráda si přečtu další díl, protože jsem napnutá, jak to dopadne. Každopádně, za mě tým Kile! :D

04.09.2016 4 z 5

Švadlena Švadlena Rosalie Ham

Naprosto gurmánský prožitek, co se čtení týče. Prvních pár stránek jsem měla problém se začíst, ale potom to nabralo neskutečnou energii a spád, já se nemohla odtrhnout. Na každou svini se vaří voda - toto přísloví je v příběhu dokonale vykresleno. Výborné dílo, nemám co víc dodat. Snad jen, že více v recenzi v záložkách. :-)

03.09.2016 5 z 5

Starý kraj Starý kraj Dörte Hansen

Syrový příběh, bez vášní a emocí, ale přesto tyto pocity ve mě dokázal příběh vyvolat. I když jsem si místy připadala ztracená ve jménech a ději, tak to na mě působilo uceleně - blbost tato věta, že?! :-) Co už, stojí za to, opět něco neotřelého mezi příběhy, jež jsou u nás vydávány. Recenze bude na portálu Chrudimka.cz :)

01.09.2016 4 z 5

Münsterův případ Münsterův případ Håkan Nesser

Ještě lepší, než Dívka, která nikomu nechyběla. Bavila jsem se a nikdy nechci potkat nikoho se žlutou igelitkou! :-) Ptáte se proč? Přečtěte si moji recenzi :-)

26.08.2016 4 z 5

Ze života blbky Ze života blbky Jana Nováková

Naprosto vtipně popsaný rok ze života blbky, zasmějete se cizímu neštěstí a budete rádi, že v tom nejste sami! :-) Více v recenzi v záložkách :-)

21.08.2016 4 z 5

Brennerová Brennerová Wolf Haas

Souhlasím s ElisR1 i když to není extra vtipná detektivka, tak se tam úsměvné momenty najdou, které dokážou opravdu překvapit :-) Kolikrát jsem seděla s otevřenou pusou nebo se culila. :-) Žádné výbuchy smíchu, ale přeci jen - čtu detektivku, ne?! :-) Recenze je psána pro Chrudimka.cz, bude zveřejněna v průběhu příštího týdne, kdo bude chtít.
Ale určitě doporučuji všem, kteří mají rádi detektivky, koukají na ně s nadhledem a nemají žádné očekávání od knihy, která je potom dostane jak se tak říká - do kolen. -)

18.08.2016 4 z 5

Chytrá žena pro manžela přes plot skočí Chytrá žena pro manžela přes plot skočí Alena Jakoubková

Příjemná oddychovka, která vás nenechá chladnou :-) Ať už se rozvášníte nad čímkoliv, prostě se rozvášníte. To nezastavíte. :-) Více píšu v recenzi v záložkách, když budete mít chuť. :-)

13.08.2016 4 z 5

Z lásky k vám Z lásky k vám Amanda Prowse

Mám vyzkoušeno, že cokoliv od HOSTu je skvělé. Ale tohle bylo úplně úžasné. Předčilo to mé očekávání. Ještě teď, po dočtení, mám husí kůži. Reálné, šílené, smutné a hlavně, ze života. Naděje a víra zde mají hlavní roli. Jizvy na těle se zahojí, ale na duši... Horko těžko... Super a doporučuji :-)

12.08.2016 5 z 5

Dohoda s láskou Dohoda s láskou R. L. Mathewson

Mě ta kniha tak sedla, že to nejde jinak a musím dát 5* :-) Já mám z toho takový pocit, až prostě musím :-)) A recenze v záložkách :-)

10.08.2016 5 z 5

Vzpoura andělů Vzpoura andělů Brigitte Melzer

Nebylo to špatné, pokud od knihy neočekávám zázraky, tak jsem na konci i mile překvapena :-) více píšu v recenzi v záložkách, pokud budete chtít :-)

08.08.2016 3 z 5

Jak to bylo doopravdy s Pinokiovým nosem Jak to bylo doopravdy s Pinokiovým nosem Leif G. W. Persson

Bylo to dobré. Ovšem mám pár výhrad. :D Jednoduše jo, dobrá krimi, ale některé pasáže zbytečně zdlouhavé. Mohlo se ubrat pár stránek - ale nemuselo. Ono se to četlo tak dobře, že se to vlastně ztratilo - no, trochu tu motám páté přes deváté - přečtěte si raději mou recenzi v záložkách :-)

05.08.2016 4 z 5

Nalehko Nalehko Clara Bensen

příjemná, lehká kniha, která vás bude nutit cestovat a cestovat :-) více v recenzi v záložkách :-)

01.08.2016 4 z 5

Profesor sněhem zavátý Profesor sněhem zavátý Dan Rhodes

Hlavní postava, profesor Richard Dawkins, mi tak trochu připomínal Muže jménem Ove, jeho přístup k životu a k myšlení jiných je jiné a díky tomu je to úsměvné čtení. Humoristický román, který vás pobaví. Více v recenzi :)

28.07.2016 4 z 5

Nahá s Davidovou hvězdou Nahá s Davidovou hvězdou Petr Eidler

Nebylo to špatné a zpracování židovské tématiky bylo dobré. :-) Více se rozepisuju v recenzi v záložkách :)

19.07.2016 3 z 5

Priscilla - Dost svévolně se košatící osud Priscilla - Dost svévolně se košatící osud Ota Ulč

Je mi to líto, ale budu pokračovat v negativních komentářích.. Nedalo se to. Dočteno, ale vůbec nevím o čem to bylo. Rozhodně ne o Priscille, tu jsem aspoň částečně poznala z anotace a z fotek z knihy...

17.07.2016 1 z 5

Harry Potter a relikvie smrti Harry Potter a relikvie smrti J. K. Rowling (p)

Škoda, že už je konec :-) Fajn to bylo! :-)

15.07.2016 5 z 5

Bábovky Bábovky Radka Třeštíková

Pro mě top kniha tohoto roku... Pokud chcete vědět proč, v recenzi se to dozvíte :-) V záložkách, jako obvykle :-)

10.07.2016 5 z 5

Bílý jasmín Bílý jasmín Leandra Sold (p)

Přesně můj styl :-) Koukněte na recenzi v záložkách, když budete chtít vědět více :-)

07.07.2016 5 z 5

Protřepat, nelíbat Protřepat, nelíbat Ally Carter

Příjemná a milá oddechovka, ale bylo tam něco, co pro mě bylo rušivým elementem, ale co to bylo, na to jsem ještě nepřišla. Ovšem oukej, bylo to dobrý, já nemůžu říct nic negativního co se týče příběhu či hrdinky. To mě bavilo :-)

07.07.2016 3 z 5