ErikaBendova ErikaBendova komentáře u knih

Čeština pro všechny Čeština pro všechny Erika Hanáčková

naprosto skvělá kniha, kteoru bych doporučila všem češtinářům na základní škole. Tohle nás mají učit a ne nějaké nudné větné rozbory přes celou tabuli. je to skvělá kniha pro malé i velké. Spoustu věcí jsem se i přiučila.

15.11.2021 5 z 5

Malý münsterlandský ohař Malý münsterlandský ohař Petr Buba

Malá nepostradatelná příručka pro chovatele, kterou musíte mít, pokud o tomto plemeni uvažujete nebo jste si ho pořídili

02.10.2021 5 z 5

Vystrašený zajíček Vystrašený zajíček Zuzana Pospíšilová

já mít takovou maminu jako oni, tak bych si začala hledat náhradní. ale příběh o zajíčkovi je to nádherný.

01.10.2021 5 z 5

Jací jsou? – Kanaďané Jací jsou? – Kanaďané Vaughn Roste

velmi vtipná, pravdivá a naučná knížečka o kanaďanech. každý fanoušek této země si přijde na své.

25.08.2021 5 z 5

Výměna Výměna Beth O’Leary

Spolubydlící byla naprostá pecka. Tuhle jsem se nutila dočítat. Absolutně předvídatelné a nudné.

18.08.2021 3 z 5

Všechna sláva... Všechna sláva... Jeff Kinney (p)

Tenhle je opravdu slabší

09.08.2021 2 z 5

Naše zvířata Naše zvířata Jana Navrátilová

Tohle je naprosto skvělé leporelo! Děti z toho skládacího budou absolutně nadšené

20.07.2021 5 z 5

Hati: Prastaré vlčí legendy Hati: Prastaré vlčí legendy Blanche

Na to že to je ceske a ještě od pouty tak je to krásná kniha. Velmi starý Vlk chodí holčiček povídat příběhy o různých způsobech stvoření světa, jak byli vlci oslavování než člověk je začal vraždit. Vidíme tu báje eskymatu, indiánů atd. Moc se mi to líbí. Jen to zpracování mohlo být lepší.

05.05.2021 3 z 5

Tesáky Tesáky Sarah Andersen

Škoda, že to není delší. Královksy jsem se u toho bavial. Už dlouho mě takhle nic nenadchlo.

24.03.2021 5 z 5

Zbouchnul jsem Satanovu dceru Zbouchnul jsem Satanovu dceru Carlton Mellick III

Jestli tohle napsal strizlivy a cisty...co by dokazal napsat napriklad pod lds :-D to je takova kravina az z toho boli me cteraske srdce. Ale je to bizzare fiction takze super. Znovu to uz ale cist nebudu.

22.02.2021 odpad!

Páteční cesta za Kočkoládou Páteční cesta za Kočkoládou Iva Gecková

Nezlobte se na me, ale ja bych tohle svym detem nikdy cist nedala. Je to totalni prujem.

23.11.2020 odpad!

Savci Savci kolektiv autorů

Krasna knizecka s kvizy i stolni hrou pro male spunty.

23.11.2020 5 z 5

Sejdeme se v knihkupectví Sejdeme se v knihkupectví Amy Meyerson

Ten konec mohla autorka zkratit tak o 20 stranek a knize by to spis prospelo. Neni to nic moc originalniho, ale za zpracovani si to 3* zaslouzi

18.08.2020 3 z 5

Pirátova milenka Pirátova milenka Shannon Drake (p)

Boooože ta Sky je taková pí+a, že jí není rovno. Nevadí mi sebevědomé ženy, které chtějí stát na vlastních nohách v historických romancích. Tohle ale co předváděla to bylo naprosto katastrofální. Nechápu, že Drakeová napsala do tak úžasného příběhu tu nejhorší, nejubožejší, nejprotivnější a nepjpitomější ženskou jakou kterou kdo kdy napsal. Celou knihu jsem ji chtěla zabít a čím víc příběh nabíral na tempu tím víc se zvyšovala i moje chuť a ke konci knihy jsem myslela, že to ani nedočtu. Ta holka nemá vůbec mozek, ale jenom já já já já já. Nikdy neposlechnu, budu se vzpírat, budu nadávat, budu dělat všechno opačně a budu si hrát na chudinku, který každý jenom ubližuje a přitom dostane se zbytečně tolikrát do ohrožení života. Sebe a i všechny ostatní postavy a ne jednou.

04.07.2020 2 z 5

Pád Pád Lauren Kate

po devíti letech konečně přišel čas, abych si celou sérii přečetla. Pád mě vtáhnul do děje i když téma pro většího znalce, než jsem já může být trochu neoriginální. Já jsem žádnou jinou knihu o andělech nečetla kromě série Krásní mrtví. Takže za mě ubírám hvězdy, protože za to nechutný opakování názvu školy Meče a kříže. Uvidíme co nám nabídnou další díly.

24.05.2020 3 z 5

Milostné dopisy slavných mužů 1 Milostné dopisy slavných mužů 1 kolektiv autorů

škoda, že knize asi ublížil překlad od jednoho překladatele. Přišlo mi, že všechny dopisy a básně psala jedna a tatáž osoba. Ovšem nic nemění na tom, že jsou to nádherné dopisy.

04.03.2020 4 z 5

Kiki a Jax - Příběh o zázračné síle přátelství Kiki a Jax - Příběh o zázračné síle přátelství Marie Kondo

tohle nebylo špatné. jak motivovat, aby děcka po sobě uklízela :-)

23.12.2019 3 z 5

Stela a 16 huskyů Stela a 16 huskyů Tereza Pařízková

Velmi milá knížka. Moc se mi líbila

17.12.2019 3 z 5

Nevěsta, která měla smůlu Nevěsta, která měla smůlu Janna MacGregor

Autorka mohla to věčné opakování kletby ubrat, alespoň na polovinu. Jinak jsem ráda, že vyšlo konečně něco i z pohledu mužského. Celou knihu to pořádně okořenilo a dodalo správné tempo.

17.10.2019 3 z 5

Děsivé historky 2 Děsivé historky 2 Michael Dahl

Až na ty první 3 nic moc. Ty první historky byly lepší.

15.10.2019 2 z 5