Ester71 Ester71 komentáře u knih

Šéf Šéf Vi Keeland

Vložila jsem mezi thrillery a válečnou literaturu - na odfouknutí si :). Alfa samec se mi líbil víc, ale i tento příběh měl cosi do sebe. Ono se u tohoto typu knížek asi nedá očekávat nic nového a převratného, bylo to prostě příjemně strávené deštivé odpoledne..

12.12.2018 5 z 5

Drasticky dojemný Dexter Drasticky dojemný Dexter Jeff Lindsay (p)

Super knížka, Dexter mě hodně baví!! Těším se na další díly, které si přečtu...

01.12.2018 5 z 5

Mám ráda knihy - reportáže, a ty z lékařského prostředí jsou pro mě top. Líbí se mi autorův smysl pro humor, jeho sebereflexe a lidskost...
Pěkné počtení.

01.12.2018 5 z 5

Žert Žert Milan Kundera

Nevím, proč jsem si tuto knihu zařadila do mně nesympatických. Po přečtení měním názor, líbila se mi...

21.11.2018 5 z 5

Cena za dokonalost Cena za dokonalost Céline Raphaël

Nikdy nepochopím, jak může rodič dlouhodobě a systematicky týrat své dítě. To může dělat je vyšinutý jedinec. A další - jako matka bych to nikdy nedovolila, ale vždycky své děti chránila.
Tato kniha ve mně zanechala spoustu emocí. Nesnáším jakékoliv násilí, a to páchané na bezbranných bytostech mě štve maximálně...
Knížka stojí za přečtení...

14.11.2018

Papírová princezna Papírová princezna Erin Watt

Příjemná oddechovka. Trošku předvídatelná, ale nic to neubírá na její čtivosti. Těším se na další díly...

13.11.2018 5 z 5

Tak to je, tak to bude Tak to je, tak to bude Sharon J. Bolton

Naprosto se shoduji s příspěvkem Alibaby72. Přesně tyto pocity jsem při čtení měla.
Doporučuji...

09.11.2018 5 z 5

Naděje umírá poslední Naděje umírá poslední Halina Birenbaum

Moc pěkná a zároveň "strašná" kniha. Tolik utrpení a hrůzy, co si prožila autorka coby dospívající dívka - prostě nepředstavitelné...
Doporučuji.

04.11.2018 5 z 5

Žena v okně Žena v okně A.J. Finn (p)

Za mě parádní, hodně napínavý příběh s překvapivým rozuzlením. Zajímavě psychologicky propracované, což mě baví.

21.10.2018 5 z 5

Vánoce Hercula Poirota Vánoce Hercula Poirota Agatha Christie

Správná detektivka jak má být. Během čtení jsem každou chvilku podezírala někoho jiného, a na konci, jak už to u Agathy bývá, opět překvapení. Pěkná kniha..

16.09.2018 5 z 5

Noční lov Noční lov Robert Bryndza

Za mě paráda. Stejně jako Mumajs jsem přemýšlela, jak se Nočnímu ptákovi podařilo tak rychle najít Vévodu.. Ale to bylo asi jediné, co se mi nezdálo. Určitě si přečtu i jiné příběhy tohoto autora.

16.09.2018 5 z 5

Máj Máj Karel Hynek Mácha

Máj jsem četla poněkolikáté a pokaždé mě baví a děsí zároveň. Je to skvělé dílo, které je prostě nepřekonatelné.

31.08.2018

Kdo musí jít z kola ven Kdo musí jít z kola ven Mary Higgins Clark

Od této autorky už jsem přečetla víc knížek, a přestože jsem u ní zvyklá na větší napětí, líbila se mi i tato.

30.08.2018 4 z 5

Hříšný kanec Hříšný kanec Simona Monyová (p)

Styl Simony Monyové se mi prostě líbí.. Slovní obraty, myšlenky, sarkasmus k této spisovatelce patří. Myslím, že tuhle knížku ocení hlavně ti, co mají něco za sebou..

26.08.2018 5 z 5

Do posledního dechu Do posledního dechu Robert Bryndza

Pěkný napínavý příběh přečtený během jednoho odpoledne. Těším se na další díla tohoto autora.

23.08.2018 5 z 5

Po tvém boku Po tvém boku Kasie West

Asi jsem objevila další autorku, od které si chci přečíst i jiné knížky. Tahle mě bavila moc. Sympatické postavy, zajímavý příběh, příjemné čtení.

15.08.2018 5 z 5

1984 1984 George Orwell (p)

Přelouskáno, chvílemi mě knížka nebavila, přestože myšlenka, jak by vypadal svět ovládnutý Velkým bratrem, je geniální. Psychologicky výborně propracované postavy, na druhé straně pro mě nudné dlouhé pasáže..

13.08.2018 4 z 5

Alfa samec Alfa samec Vi Keeland

Prima oddechovka na jedno odpoledne. Červená knihovna opepřená postelovými (a nejen postelovými) scénami. Přiměla mě zasmát se nahlas, zapřemýšlet i si poplakat.
Kdo nečeká nic těžce oduševnělého, ten se skvěle pobaví..

13.08.2018 5 z 5

Svědkyně ohně Svědkyně ohně Lars Kepler

Napínavé od začátku do konce, jako vždy..

27.07.2018 5 z 5

K moři K moři Petra Soukupová

Knížka se mi moc líbila. Ze začátku jsem si chvilku zvykala na jiný styl vyprávění, ale i tak přečteno během pár hodin..
Doporučuji.

16.07.2018 5 z 5