evineckY evineckY komentáře u knih

Odhal mě Odhal mě Julie Kenner

Já si zkrátka ráda přečtu sladkou romantiku...

21.11.2019 4 z 5

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

Kniha se mi ze začátku až tak nelíbila, dokud jsem nepřečetla z pohledu Christána
a víc se nezamyslela proč byl,jaký byl. A ruku na srdce- každá žena - která by nechtěla
být tak milovaná....

21.11.2019 5 z 5

Námi to končí Námi to končí Colleen Hoover

Když člověk čte knihu a zamyslí se, jak se zachovat v takové situaci, musí si tím
opravdu projít. Je jednoduché říct - jednou a dost !
Colleen píše emotivní knihy ze života a zkušeností, proto to je skvělá autorka a vyplatí se
věnovat jejím knihám, které doporučuji si každému přečíst.

21.11.2019 5 z 5

Hostitel Hostitel Stephenie Meyer

Skvělý scifi román. Stephenie Meyer má úžasnou fantazii. Doporučuji i audioknihu.

13.06.2019 5 z 5

Kmotr Kmotr Mario Puzo

Nejsem na krimi, ale toto je super,sice někdy až moc tvrdé. Poslouchala jsem audioknihu i poslední kmotr a moc se mi to líbilo.

08.06.2019

Michaela Michaela Miloš Urban

Krutá polemika s B. Autor si zahrál s naší fantasií.

06.06.2019 5 z 5

Via lucis Via lucis Jindra Jarošová

TEDA .... Až jsem knihu dočetla, zamyslela a rozbrečela. Tak silný příběh mě velmi oslovil.
Při té vší smůle, kolik štěstí - žila v zabezpečené rodině, milovaná, velice chytrá, zvídavá a pilná, ale největší štěstí byla slečna Salivenová ,ta byla hlavní důvod, proč se Helence dařilo.
Věnovala jí veškerý čas, její lidskost a oddanost se hned tak nevidí. Před ní bych smekla a
poklonila se jí. Líbilo se mi hodně knih, ale tato je za 100 hvězd a všem vřele doporučuji.

01.06.2019 5 z 5

Cizinka Cizinka Diana Gabaldon

Přečetla jsem si knihu a učarovala mi. Viděla jsem film a je fantasticky natočený přesně podle knihy,což se stává málokdy. Doporučuji přečíst i shlédnout.

15.05.2019 5 z 5

Ztracené světlo Ztracené světlo Jill Santopolo

Hodně silný a emotivní příběh - srdci a lásce neporučíš. Moc se mi líbil.

20.04.2019 5 z 5

Přítelkyně Přítelkyně Michelle Frances

Wow ! Co dokáže matka udělat pro své dítě a co chamtivost.

19.04.2019 5 z 5

Kukačka Kukačka Karolina Limrová

Skvělá kniha.Četla jsem jedním dechem ...Velmi jsem si autorku oblíbila a doufám,že hodně,hodně brzy se objeví další kniha

29.04.2018 5 z 5

Dvě zrcadla Dvě zrcadla Karolina Limrová

Wow....

26.04.2018 5 z 5

Jesika - Zkouška lásky Jesika - Zkouška lásky Ashley Carrington (p)

Skvělý autor! Píše podrobně,úplně se člověk vžije do děje.Moc smutné,ale pěkné čtení. Taková byla tvrdá realita.Mám přečtené 3 - díly a těším se na 4.

02.11.2017 5 z 5