gabca5316 gabca5316 komentáře u knih

Navždycky Navždycky Nofreeusernames (p)

Je to vtipné, trochu naivní, ale hezké..Při čtení jsem však měla pocit, že čtu nějakou knihu podruhé...

31.01.2021 2 z 5

Eliza a její nestvůry Eliza a její nestvůry Francesca Zappia

Byla jsem na to zvědavá, rozhodně by mě zajímal i ten příběh Moře nestvůr ???? Při představě, že by nějaký můj oblíbený příběh nebyl dokončen se mě jímá hrůza..Eliza a Wallace jsou zvláštní pár.. ????

29.01.2021 2 z 5

Má první láska Má první láska Tanja Voosen

To bylo tak hezké..Jo, na to, že měli sedmnáct, byli dost cyničtí, rozervaní a zároveň z nich padala taková životní moudra, za která by se nestyděl kdejaký psycholog, filozof..Ale nešlo se od příběhu odtrhnout, bylo to čtivé, neotřelé, dobře propracovaná hate love, milostné čtyřúhelníky....

23.01.2021 5 z 5

Bouřná vrána Bouřná vrána Kalyn Josephson

Dobrý příběh, ale nezklamalo, nenadchlo.. Možná kdyby ta linka mezi Ericenem a princeznou byla jiná ???? Každopádně další díl si přečtu!

21.01.2021 3 z 5

Rod země a krve Rod země a krve Sarah J. Maas

Ufff, to byla prostě jízda.. Nějak se to vyvíjí, už si myslíte, že víte jak a pak.. Bác, úplně jinak, a to se mi strašně líbí, jak si autorka hraje se čtenáři. Příběhu nechybělo nic, velká láska, drama, smrt..Jsem zvědavá, jestli to Bryce a Huntovi spolu vyjde, když v Trůnech a Dvorech spolu první dvojice nezůstala.???? Ale ač jsem nadšená, prvních sto stran úvodu do příběhu je náročných.. Doufám, ze série bude pouze o dvou dílech ????

10.01.2021 5 z 5

Strmý pád Strmý pád Bianca Iosivoni

Taková asi jako průměrná kniha tohoto žánru, není vůbec špatná..Jen to všechno tak pozvolna plyne a konec vás rozseká..I když jsem to celou dobu tušila, stejně..Druhy díl, prosím, hned, a doufám, že to Chase stihne...

03.01.2021 3 z 5

January a Deset tisíc dveří January a Deset tisíc dveří Alix E. Harrow

Je to zajímavý příběh. Ale strašně dlouho mi trvalo se začíst..Asi až tak od 150. strany se to konečně rozjelo a pak se zase nedalo přestat číst..Moc se mi líbil Sindibad ????

26.12.2020 3 z 5

Velké dobrodružství malého pejska Velké dobrodružství malého pejska Ladislav Csurma

Naše nejoblíbenější knížka. Malé jsou dva roky a toto je pro ni ideální knížka, takový komiks pro nejmenší..

17.12.2020 5 z 5

Čtu si s mámou pohádky Čtu si s mámou pohádky Katie Hewat

Je to nádherně ilustrovaná kniha, ale chtělo by to hodně zapracovat na textu těch pohádek.

13.12.2020 2 z 5

Prokurátor Prokurátor Paulina Świst

Nooo, myslela jsem, že vím do čeho jdu, ale příběh byl celkem napínavý, překvapilo mě to..Bylo to čtivé..

22.11.2020 3 z 5

Zloději dýmu Zloději dýmu Sally Green

Zajímavý příběh, dost krvavý.. Většinou nemám moc ráda měnící se vypravěče, ale tady mi to tolik nevadilo. Jsem velmi zvědavá na pokračování.

13.11.2020 3 z 5

S hlavou v oblacích (pejru) S hlavou v oblacích (pejru) Kateřina Petrusová

Tak to byla jizda, to se to cetlo ???? Ano, mimo realitu, ale takova oddechovka ????

08.11.2020 5 z 5

Krvavý lístek Krvavý lístek Crystal Smith

Příběh je propracovanější verze Princezny husopasky.. Nebylo to špatné, ale na můj vkus hodně popisných pasáží.. Romantická linka trochu chaotická.. Četlo se to dobře a na druhý díl jsem zvědavá..

07.11.2020 2 z 5

Spící Beatrice Spící Beatrice Júlia Matulová

Četlo se to hezky, ale bylo to takove moc jednoduché, naivní. Virus, ktery je nepredvidatelny a vyvoj leku a vakciny..Co jen mi to pripomina..

05.11.2020 2 z 5

Jed Jed Bex Hogan

První díl se mi líbil víc, ale nemůžu říct, že by tento nějak zaostával..Co mně občas vadilo, byl výběr některých slov, který mi do textu prostě nesedl. Příběh byl strhující, plný děje, stalo se toho moc..Ale ten konec?! A teď čekat na další díl? Doufám, že je to trilogie..

28.10.2020 4 z 5

Okouzlená Okouzlená Gita Trelease

Chyběla mi tam nějaká pořádná akce, v podstatě jen hrála a sem tam se něco událo. Námět vypadal slibně, ale autorka úplně nevyuzila potenciál. Ale zase se to četlo pěkně..

25.10.2020 2 z 5

Na co slova nestačí Na co slova nestačí Brigid Kemmerer

Je to velmi dobře napsané, v podstatě jsem to přečetla za jeden večer. Vážná témata, nástrahy internetu, šikana, násilí, je tam toho hodně. Musím ale říct, že Declan a Juliet na mě zapusobili mnohem víc.

15.10.2020 4 z 5

Pramen moci Pramen moci Kristina Hlaváčková

Super příběh, hlavně Bugrici jsou fakt dobří. Ale ten otevřený konec..

04.10.2020 4 z 5

Černý jezdec Černý jezdec Kristina Hlaváčková

Po dlouhe dobe jsem se u cteni smala nahlas, nektere sceny jsou fakt vynikajici. Druhy dil uz je akcnejsi a za me lepsi. Nekdy neni hned poznat, ktera postava promlouva, coz trochu ubira na krase..Je to moc dobry pribeh, takovy Eragon a Caleena.

03.10.2020 4 z 5

Pekáč buchet Pekáč buchet Kateřina Petrusová

Taková pěkná svěží oddechovka, s vážnější notou. Vtipné dialogy, četlo se to velmi lehce..

21.09.2020 3 z 5