gaspoda gaspoda komentáře u knih

Zabij, nebo budeš zabit. Kniha první Zabij, nebo budeš zabit. Kniha první Ed Brubaker

Ed Brubaker je Mistr vypravěč po pár stran vás příběh pohltí a nechce pustit smekám pomyslný klobouk a klaním se. Ohromě se mi to líbílo.

28.09.2022 5 z 5

Takový to byl muž Takový to byl muž Jason Aaron

přišlo mi to jako Intro k něčemu většímu za hodinku otáčite poslední stránku zrovna když .....

07.04.2022 3 z 5

Není cesty zpět Není cesty zpět Robert Kirkman

po 3letech se vracím zpět k walking dead měl sem obavy že ne vlkouznu do děje ale průprava z tv serialů sem si z toho velkou hlavu moc nedělal. je to krapet jiné než serial ale Yo zapadl sem opět do děje. takže kde že je ta 26tka yo nahoře v knihovně du pro níí.

13.10.2021 4 z 5

Cromwell Stone Cromwell Stone Andreas Martens

rozjezd dost krkolomnej nějak sem to nepobíral těžko se orientoval i v kresbě zmatena je tam toho hodně na prohlížení ale čím víc stran máte za sebou tak se to nějak pročištuje a závěr byl kolosální. Zejména řazení panelů se mi líbílo.

17.07.2021 4 z 5

Škvár Škvár Charles Bukowski

je libo Lsd nebo Bukowského

11.07.2021

Ílion Ílion Dan Simmons

Předlouho mi ležela v knihovně byla i půjčená ale vrátila se mi že ji nějak nedal že ji nepobral.
Ahaaa to zni zajímavě mám rad tlusté knihy rozvláčnej děj a X linek. Musím uznat je to masterpiece. Nehorázně mě bavila a celé to nakopla Afrodita.
Luxusní spojení Homera a Space opery. Já tleskám a smekám před tímto Dílem.
Jednu chybu to má 2.díl je nesehnatelnej.
Ps: už sem sehnal 2díl :)

18.09.2019 5 z 5

Tajemství Velkého Vonta Tajemství Velkého Vonta Jaroslav Foglar

no nevím asi sem realista ale víc sem fandil Vonťákum a bratrstvu než šípákům.
Rychlé šípy veděj co je pro tebe dobré fšechno vědej nejlip ve fšem maj pravdu až me to (píp).už mi tam jen chybělo třídění odpadu a veganství.

26.03.2019 3 z 5

Pád Cařihradu Pád Cařihradu Mika Waltari

to byl zase výlet do historie. dálný jihovýchod 15stol. a střed dvou naboženstvi tak blízké dnešní době. no a waltariho další hrdina zamilovaného do osudové ženy.
prostě bomba.

13.07.2018 5 z 5

Icehenge Icehenge Kim Stanley Robinson

Hodně natěšenej z anotace a pak kde nic tu nic.čekal jsem něco ve smyslu clarkovi rámy nebo odysei a nějak sem se toho nedočkal kniha rozdělena do 3ch generaci samotný výzkum až na posledních stránkách.úmorně sem ji dočìtal.

21.04.2016 2 z 5

Růžový a černý Růžový a černý Tony Sandoval

psychedelický příběh s hoooodně odvážnou kresbou

28.09.2022 4 z 5

Akira 2 Akira 2 Katsuhiro Otomo

super akční jízda kterou sem nemohl odtrhnout od ruky narozdíl od 1.dílu. Lepší teším se na pokračování. V 80. letech toto se mi dostat do ruky posadil bych se z toho na zadek. I když u nás tu zas byla Vzpoura mozku s Kruanem a spol.

01.03.2022 4 z 5

Labyrint smrti Labyrint smrti Jim Zub

Pfff 2/3 knihy naprostá pruda tak slaboduchej scenář mě vyloženě sr*l. Silácký kecy typu "jeho síla zocelená v žáru bitev nebo žádné výzvě nikdy nemohl odolat" prostě na každé stránce to tam bije do očí. A mě to už nebaví furt dokola v každém vydaní stále to stejné. to neexistuje trocha svěží invence. Nejde se vůbec vcítit či bát o hrdinu protože je jasný že je v podstatě neporazitelnej. No a zadní obal to zabijí dokonale věkové doporučení 14+. Existuje vydání Conana 16 18 vejš??? No a ten slovníček fuck sem chtěl knihu zahodit kdy sem to chtěl mít už za sebou a vy šašíte(luštíte-taky mám svůj slovník) s frázemi "odporný cizinec nebo ticho ženy".
Poslední třenina knihy se konečně nastartuje a dostávam to co chci(někdo zapojil Fantazii) kdy bojuje sám se sebou. No a samotnej artefakt kde se přesouváme na pole sword and magic Ale trochu pozdě.

29.01.2022 3 z 5

Teď poznáte Negana! Teď poznáte Negana! Robert Kirkman

přeceňovaná postava kterou by jste v reálu nechtěli potkat.

06.11.2021 3 z 5

Dlouhý John Silver 3 a 4 Dlouhý John Silver 3 a 4 Xavier Dorison

moc pěkné a silné vyvrcholení.

15.08.2020 4 z 5

Orbital 3 a 4 Orbital 3 a 4 Serge Pellé

dost sem se nudil děj nevtáhl konec ale překvapil ale pochybuji že se ho budou držet.
zaražela mě tam ta Praha v originale take zminují Pha? Proč?

08.08.2020 3 z 5

Jako pára nad Texasem Jako pára nad Texasem Garth Ennis

Nový rok začínám novou serii a trefa přímo do černého.
Dlouho jsem kolem kazatele chodil snad proto že 1díl je nesehnatelnej musel tedy zafungovat warforum tedy četba pro mě nezvyklá na pc. a nelituji jen doporučuji!!!

01.01.2020 5 z 5

Karlík a továrna na čokoládu Karlík a továrna na čokoládu Roald Dahl

Výborně načteno Barou Hrzanovou skvěle sem se bavil až na ty písničky teda nebo co to bylo.

05.06.2019 4 z 5

Hlodání Hlodání Jason Aaron

neskutečná jízda
víc nemusím psát

18.05.2019 5 z 5

Klik Klik Milo Manara

odvažna kresba scenař s odřenejma ušima ale za tu kresbu za 3hvězdy a taky bych klikal na myšku

25.02.2019 3 z 5

3povidky jsou supr a stojí za přečtení zbytek nemastné a neslané.

19.11.2018 3 z 5