hanap hanap komentáře u knih

Nelituju ničeho Nelituju ničeho Colleen Hoover

Kniha, která si podmaní čtenáře a nejde ji odložit. Zamilujete si všechny postavy, které utvářejí příběh. Jsem ráda, že se kniha ke mně dostala. Doporučuji vám ji.

21.03.2021 4 z 5

Schovej mě v dešti Schovej mě v dešti Jojo Moyes

Velké očekávání se u mě nenaplnilo, celou dobu se celkem nic nedělo a v předposlední kapitole se "všechno vyřešilo". Přesto nelituji, že jsem knihu četla

08.02.2021 2 z 5

Nejhorší obavy Nejhorší obavy Michal Sýkora

Parádní příběhy z domácího tedy českého prostředí, dobrá zápletka a Velká sova, skvěle namíchané.

02.02.2021 4 z 5

Panský dům a jeho dcery Panský dům a jeho dcery Anne Jacobs

Po přečtení prvního dilu jsem se rozhodla přečíst celou sérii Panský dům a sledovat osudy obyvatel domu v nelehkých časech světové války a po ní. Tak jako se svět proměňuje nyní, změny nastaly i tehdy a moc o tom nevim.
Přesto že tato trilogie je románem pro spíš pro ženy je to milé čtení.

28.09.2020 4 z 5

Ztracená dcera Ztracená dcera Rick Mofina

Jak se ze dne na den může změnit život celé rodiny. Velmi dobře napsaná krimi. Ztratí se dvanáctiletá divka v noci ze svého pokojíčku, rodiče zalarmuji policii, sejdou se sousedé, známí, spolupracovnici a všichni se zapojí do hledání divky. Nabízí se otázka utekla, byla unesená? Kdo ji ublížil? Ta kniha mě velmi bavila, možného pachatele jsem neodhalila o to vic mě to bavilo. Velmi knihu doporučuji.

04.08.2020 4 z 5

Pařížská švadlena Pařížská švadlena Natasha Lester

Naprosto souhlasím s eva3992.
Čekala jsem, ze budu číst o módě v době světové války a vzniku módní značky,ano to tam bylo, ale to kolem pro mě byla hodně červená knihovna.

02.08.2020 2 z 5

Clona Clona Samuel Bjørk (p)

Volně navazující krimi na "V lese visí anděl ". Tento příběh byl dynamičtější, Mia opět v ohrožení života, ještě, že nechala toho pití. Překvapivé vyřešení opět , tentokrát v předposlední kapitole.

29.06.2020 4 z 5

Maminčin mazánek Maminčin mazánek Sarah Flint

Setkání s Charlie, policejní vyšetřovatelkou v době Korona krize, bylo pro mně příjemným rozptýlením, dobrý příběh, sadistický vrah nakonec odhalen.

13.04.2020 4 z 5

Stín Stín Ursula Poznanski

Kniha plná napětí s dobrou zápletkou.

20.12.2019 4 z 5

Lazar Lazar Lars Kepler

Drsné, až moc mrtvých, napínavé, do poslední kapitoly.

30.07.2019 4 z 5

Zvuk slunečních hodin Zvuk slunečních hodin Hana Andronikova

Smutný příběh z doby před a během druhé sv. války. Osud krásné a milované Ráchel. Četla jsem na doporučení, že je tato kniha zajímavější než "Hana" , podle mě není, ale přesto doporučuji si ji přečíst. Je třeba si tu hroznou dobu stále připomínat a poučit se.

29.12.2017 3 z 5

Mucholapka Mucholapka Dominik Dán

Skvělé, je jasně videt, že p. Dán zná prostředí policie a dovede velmi poutavě napsat krimi román.

19.08.2016 5 z 5

Himmlerova kuchařka Himmlerova kuchařka Franz-Olivier Giesbert

Jako audio kniha v podání pani Medvecke vynikající.

19.08.2016 4 z 5

Básnik Básnik Dominik Dán

Básník, výborná kriminálka, již se chystám na další.

20.07.2016 5 z 5

Vyhnání Gerty Schnirch Vyhnání Gerty Schnirch Kateřina Tučková

Zajímavé, málo zpracovávané téma.

23.06.2016 4 z 5

Žena v kleci Žena v kleci Jussi Adler-Olsen

Dlouho jsem této knize odolávala, nelíbil se mě její název. Nyní po přečtení jsem nadšená, napínavá zápletka, mě sympatický vyšetřovatel, na víc to dobře skončí. Výborné.

19.05.2016 5 z 5

Sny o vůni citronů Sny o vůni citronů Kajsa Ingemarsson

Úplnou náhodou jsem narazila na tuto knihu a začala číst aniž bych měla nějaká očekávání . Kniha mě , ale nabídla milý příběh , který se dobře četl a nechal ve mě stopu k přemýšlení , doporučuji .

25.10.2015 4 z 5

Seznam smrti Seznam smrti Frederick Forsyth

Touto knihou jsem vlastně Frederika Forsytha objevila. Kdysi dávno jsem sice četla " Den pro Šakala" , ale pak už nic. Bála jsem se , že to bude pro mě nezajímavé , pravda je jiná . Kniha mě hned od první strany zaujala , téma terorizmu je dnes velmi aktuální v podání pana Forsyta neméně děsivé .Prožila jsem s knihou zajímavé večery .

08.03.2015 5 z 5

Vlčí něha Vlčí něha Stef Penney

Kanada , studená , zasněžená , tvrdé podmínky pro život . A vražda , kdo zabil , proč ? Moc pěkná kniha i při čtení v útulném domácím prostředí cítíš tu zimu , sníh na tváři . Velké úsilí lidí , kteří chtějí dopadnout a předat spravedlnosti vraha . Čtivě napsané.

07.05.2014 4 z 5

Až na konec všech dní Až na konec všech dní Jodi Picoult

Vypůjčila jsem si ji v knihovně , J. Picoult je i moje oblíbená autorka .

25.04.2014 4 z 5