hanap hanap komentáře u knih

Pach smrti Pach smrti B. M. Horská

Četla jsem na dovolené a mě se kniha líbila. Zajimavé spojení Anglie a ČR, promě dobrá zápletka.

05.04.2017 4 z 5

Podraz ve vznešeném stylu Podraz ve vznešeném stylu Inna Rottová - Mirovská

Zajimavý náhled do života profesionálních tlumočníků. Sympatická hlavní hrdinka. Dobrá zápletka osudu celoživotních kamarádek. Kniha má spád, doporučuji.

29.01.2017 4 z 5

Příliš mnoho Kateřin Příliš mnoho Kateřin John Green

Tak tuto knihu nedám, přes velkou snahu číst dál, knihu odkládám.

31.12.2016 1 z 5

Vše, co jsme si nikdy neřekli Vše, co jsme si nikdy neřekli Celeste Ng

Krásné, ještě dlouho po přečtení ve mě příběh Lýdie a její rodiny zaměstnával myšlenky. Rodina, jak někdy může být komplikovaná. Doporučuji si knihu přečíst.

12.05.2016 5 z 5

Nejkrutější měsíc Nejkrutější měsíc Louise Penny

Opět skvělé, nemá to chybu.

02.03.2016 4 z 5

Bezpečný přístav Bezpečný přístav Nicholas Sparks

Dobrá červená knihovna , čekala jsem víc , ale dá se číst .

20.02.2016 3 z 5

Obuvníkova žena Obuvníkova žena Adriana Trigiani

Pěkný příběh , líbil se mě .

09.01.2016 4 z 5

Amatéři Amatéři John Grisham

John Grisham je mým oblíbeným autorem , kniha Amatéři pobaví , líbí se mě ta lehkost s jakou se čte , zajímavý náhled do malé právnické firmy . Doporučuji .

09.01.2016 5 z 5

Letní smrt Letní smrt Mons Kallentoft

Letní smrt je moje první kniha od tohoto autora , líbila se , oblíbila jsem si vyšetřovatelku Malin ,napínavý i drsný kriminální příběh . Určitě zkusím i další knihy p. Kallentofta .

14.11.2015 4 z 5

Porodní bába Porodní bába Katja Kettu

Když jsem četla tuto knihu měla jsem pocit jako by z poloviny byla napsaná v cizím jazyce , kterému nerozumím , mnoho jmen , které se mě špatně pamatovaly , až při opakovaném čtení jsem trochu pronikla do příběhu mladé ženy , která si dovolila zamilovat se v těžké době a ještě do nacistického důstojníka , no nevím ...

25.10.2015 2 z 5

Vzala jsem si komunistu Vzala jsem si komunistu Philip Roth

Bohužel to číst nešlo ,

03.10.2015 2 z 5

Císařský oheň Císařský oheň Robert Lyndon

Skvělé pokračování Sněžných ptáků , jen doufám , že autor nás s hlavními hrdiny doprovodí do Japonska , protože se nabízí další pokračování .

03.10.2015 5 z 5

HHhH HHhH Laurent Binet

Líbí se mě pohled na tu to událost zvenčí . Líbí se mě i zpracování . Doporučila bych knihu i jako četbu pro školáky , nejsou to jen suchá data a právě proto se to dobře čte . O operaci Antropoid by měl vědět každý Čech ,kladných hrdinů není nikdy dost . Čest jejich památce .

23.06.2015 5 z 5

Na shledanou tam nahoře Na shledanou tam nahoře Pierre Lemaitre

Moc pěkné , ke knize jsem se dostala náhodou a jsem zasažená , první světová válka a poválečné období v literatuře moc neznám ,drsné vyprávění , výborně napsané .

01.04.2015 4 z 5

Knihkupec Knihkupec Mark Pryor

No , nic moc , námět dobrý , ale kniha se mě nelíbila, naivní bývalý detektiv FBI nyní pracující na ambasádě v Paříži , přítel z CIA , bohatá domácí krásná novinářka , oběti- bukinisté , ....škoda.

15.03.2015 3 z 5

Hořící drát Hořící drát Jeffery Deaver

Tento deaverovský díl mě nezaujal ,přečetla jsem , vraha jsem objevila už v polovině knihy , Deaver napsal již lepší příběhy .

24.01.2015 2 z 5

Deník Gréty Kaiserové Deník Gréty Kaiserové Klára Janečková

Kniha je čistokrevná červená knihovna , po přečtení recenze jsem čekala něco úplně jiného , podle mě je to hloupé , škoda času.

18.06.2014 1 z 5

Vlčí moře Vlčí moře Robert Low

Vlčí moře si udržuje úroveň Velrybí cesty , nová dobrodružství Orma a přísežného bratrstva na cestě do Jeruzaléma .

14.06.2014 4 z 5

Panenka Panenka Joy Fielding

Výborný příběh , líbilo se mě jak autorka pomalu rozplétá příběh jedné rodiny . Snáze se potom chápe životní postoj hlavní hrdinky Amandy.

07.05.2014 4 z 5

Les smrti Les smrti P. J. Parrish

Skvělé čtení , napínavé , tajemné .Škoda , že je v textu tolik chyb a překlepů. Doporučuji.

29.04.2014 5 z 5