hanap Online hanap komentáře u knih

Palác nebeských rozkoší Palác nebeských rozkoší Adam Williams

Román Palác nebeských rozkoší je hrozně dlouhá kniha se spoustou zbytečných vět , které děj nikam neposouvají. Jinak námět ,příběhy lidí , historické souvislosti ,dobrý . Škoda , že si to autor po sobě nepřečetl. Já to přečetla celé a vracet se k této knize nebudu.

16.07.2013 2 z 5

Tisíc sluncí Tisíc sluncí Alex Scarrow

Tisíc sluncí je s napětím napsaná kniha ,kde se příběh rozvíjí ve dvou vláknech . V historické lince a současně se rozvíjí příběh v současnosti kde profesionální fotograf Chris Roland a jeho přítel se potopí k vraku lodi aby pořídili záběry pro časopis.Historický děj se odehrává na samém konci 2. světové války , Německo je poraženo ,přesto si Hitler ještě pohrává s myšlenkou na vítězství,dopomoci mu má atomová puma ,kterou chtějí Němci shodit na New York.Jak oba příběhy skončí ? Doporučuji přečíst si knihu .

03.07.2013 5 z 5

Sama mezi Indiány Sama mezi Indiány Ettore Biocca

Knížka je zajimavé z pohledu dovědět se něco jiné , primitivní kultuře. Osobní zážitky malé dívky ,která je unesená od rodičů a začleněná do společenství indiánů , zajimavý pohled na zvyky a způsob jejich života . Jinak se kniha čtu velice špatně , špatně se orientuje v názvech a jménech , ke konci jsem už jen četla namátkou některé úseky.

08.06.2013 3 z 5

S pečetí viny S pečetí viny Jiří Hanibal

Souhlasím s předchozími komentáři

14.05.2013 4 z 5

Koně za plotem Koně za plotem Romana Beránková

Tato útlá knížka ,výborně napsaná, mě hned zaujala ryze českým námětem a to závistí vůči úspěšnějšímu sousedovi.Co všechno si můžu dovolit s požehnáním a za asistence úřadů je skvěle popsána. Knížka mě hned chytila a přečetla jsem ji jedním dechem.Doporučuji ,moc zajímavé čtení.

07.04.2013 4 z 5