Hatshepsut Hatshepsut komentáře u knih

Válka s láskou Válka s láskou Winter Renshaw

Také si ráda přečtu další knihy této autorky! Námět byl rozhodně zajímavý a chytlavý. Exmanžel hlavní hrdinky byl neuvěřitelně zahleděný do sebe a bylo až nechutný, co byl schopen kvůli majetku a své chamtivosti provést člověku, s kterým roky žil.

02.12.2021 4 z 5

Pravda o lásce Pravda o lásce Laura Lee Guhrke

Po přečtení série Girl-bachelor jsem si tuto nemohla nechat ujít. První díl nebyl špatný, hodnotila bych tak 3.5*. Ona hrdá, nezávislá a on vévoda věrný svému šlechtickému titulu. Oba cítí zodpovědnost za členy svých rodin. No a prostě skončí spolu! :-) Mužské postavy od této autorky jsou hodně podobné typu pana Darcyho, jen je v tom cítit trochu modernější pojetí. Rozhodně si další díly přečtu!

29.11.2021 3 z 5

Už neplač Už neplač Linda S. Howington

Z anotace knihy jsem věděla,že tohle bude pro mě těžké téma a nechávala si tento příběh nakonec. Vše jsem od této autorky ještě nepřečetla, ale troufám si už teď říci, že od LH to byl pro mě top román. S hlavní hrdinkou jsem cítila až do konce, kde jsem mimochodem potřebovala kapesníky. Bylo to velmi dobře zpracované citlivé téma, hlavně pro nás matky, ale všem doporučuji! Je to smutné, ale zároveň krásně napsané!

27.11.2021 5 z 5

Ztracené město Ztracené město Linda S. Howington

Tak tady jsem byla velmi spokojená. Dobrodružná nebezpečná cesta za hledáním ztraceného města s vtipnou hlavní dvojicí postav archeoložky Jillian a velmi sebevědomého průvodce Bena určitě stojí za to přečíst. Hodně mě bavila Jillian jak důmyslně odolávala sexuálnímu nadbíhání Bena. :-)

23.11.2021 5 z 5

Nebezpečné vyhlídky Nebezpečné vyhlídky Linda S. Howington

Fajn detektivka s romantickou zápletkou. Taková klasika od této autorky. Líbily se mi vtipné dialogy mezi hlavní dvojicí. Ovšem to jak LH popisuje všechny ty šmrcovní agenty s krásnou vysportovanou postavou! :-) Asi nějaký přehlídkový tým. :-)

21.11.2021 4 z 5

Ani peklo, ani ráj Ani peklo, ani ráj Linda S. Howington

První polovina této knihy byla napínavá a měla spád. Ta druhá už byla horší. Na základě anotace se mi do čtení moc nechtělo, ale stále je zde hodně znát, že je příběh od skvělé autorky, kterou jsem si oblíbila.

20.11.2021 3 z 5

Nečekej slitování Nečekej slitování Linda S. Howington

Příběh byl skutečně hodně krátký a s nedotaženým koncem. Ale stejně mě u této autorky vždy potěší nový zajímavý námět a skvělá čtivost. Knihu bych zařadila mezi takové napínavé Harlequiny.

19.11.2021 3 z 5

Cizí tvář Cizí tvář Linda S. Howington

Byla to taková hodně akční kniha. Po přečtení prologu, jsem celou dobu přemýšlela, jak to autorka propojí s příběhem a výsledek hodně nepředvídatelný. Asi bych hodnotila 3.5 hvězdami, ale musím LH přiznat, že stále umí překvapit.

18.11.2021 4 z 5

Klid před bouří Klid před bouří Linda S. Howington

Opět zajímavý námět, snad jen psaný tak nějak z rychlíku. Souhlasím s názory, že "Nebezpečně blízko" bylo lepší. Jsem u LH zvyklá, že je kniha vyprávěna z pohledu více postav, ale z pohledu medvěda?Rozhodně nezvyklé, ale proč ne!:-)

17.11.2021 4 z 5

V náruči snů V náruči snů Linda S. Howington

V tomto románu mi nějak nesedly ty paranormální schopnosti, ale ne že bych je hlavní hrdince nezáviděla:-). Jinak si i tento příběh LH drží svůj standard mezi romantickými detektivkami.

17.11.2021 4 z 5

V síti lásky V síti lásky Linda S. Howington

Určitě jeden z lepších příběhu LH. Začátek ve vás probudí velké emoce. Přes těžké dětství, s otřesnou rodinou, se hlavní hrdinka vrací do rodného města, kde se k ní místní otočí zády. A ona si přesto hrdě vybojuje své místo na světě. Knihy této autorky si prostě zamilujete.

16.11.2021 4 z 5

Náruč plná lásky Náruč plná lásky Linda S. Howington

Je prostě jasné, že jsem si tuto autorku oblíbila. Většinou jsou to romantické příběhy s prvky thrilleru, ale musíte je číst jedním dechem. Tato kniha mě opět nezklamala. Bože a ten závěr s psychicky narušeným vrahem, tak to byla síla. Ještěže to dobře dopadlo! :-))

14.11.2021 4 z 5

Stíny úsvitu Stíny úsvitu Linda S. Howington

Opět krásný příběh, v němž prožíváte pocity hlavní hrdinky Roanny, s kterou se život rozhodně nemazlil. Tak hlavně jí nezávidíte ty příšerné příbuzné a už vůbec ne ty zvrácené. :-)

14.11.2021 4 z 5

Cizí myšlenky Cizí myšlenky Linda S. Howington

Po přečtení anotace k této knize jsem se obávala, co mě v tomto příběhu čeká. Musím však hodnotit kladně! Opět skvělá romantická detektivka, u které perfektně vypnete. A specialita této knihy - epilog, tak na ten jsem v knihách LH narazila poprvé a pobavil.:-)

13.11.2021 4 z 5

Dokonalý muž Dokonalý muž Linda S. Howington

Tak tady mě autorka nezklamala. Je zde vše: humor, přátelství, romantika, napětí, vražda a ani nevíte jak a jste na konci příběhu. Vtipné přestřelky mezi hlavními postavami jsou skvělé. Ikdyž pravda, dostat se seznamem vlastností dokonalého muže až do televizního vysílání???

12.11.2021 4 z 5

Pod ochranou noci Pod ochranou noci Linda S. Howington

Tentokrát se mi příběh od mé oblíbené autorky zdál slabší. Měla jsem pocit, že některé pasáže jsou až zbytečně vleklé. Námět, přestože méně uvěřitelný, nebyl špatný, ani hlavní postavy nebyly marné, bohužel těm autorka nedala v knize moc prostoru. Hodně zde popisuje akce a pocity vedlejších postav, což na mě celkově působí zmateně.

10.11.2021 3 z 5

Nebezpečně blízko Nebezpečně blízko Linda S. Howington

Čtení příběhů této autorky mě prostě baví. Každý námět je něčím nevšední a ani nevíte jak a jste na konci. Ovšem tentokrát je konec hodně utnutý. Zasloužil si určitě více prostoru. Hlavní hrdinka Bailey není rozhodně žádné ořezávátko:-), ale to ženské postavy v románech LH nikdy nejsou, a to se mi na knihách od ní líbí nejvíce. Takže hurá na další!

09.11.2021 5 z 5

Jeho balík Jeho balík Penelope Bloom

Za mě je to kniha skvělého sarkastického humoru a já se pobavila! Hlavní hrdinka Lilith je trochu šílená, ale přesto si ji oblíbíte. A slovní přestřelky postav byly super. Nečekejte od knihy nějaký vážný děj a potom se vám určitě bude líbit.

06.11.2021 4 z 5

Nové začátky Nové začátky Lilly Lucas

Určitě se přidám k ostatním komentářům, kniha se četla dobře. Krásné prostředí, sympatické postavy, zajímavý námět. Obdivovala jsem Lenu, že dokázala udělat tak velké rozhodnutí, přestěhovat se na rok úplně na jiný kontinent. Těším se na příběh o Izzy a Willovi.

03.11.2021 4 z 5

Osudový dopis Osudový dopis Vi Keeland

Jsem rovněž velkým fanouškem těchto autorek a těším se vždy na jejich novou knihu. Některé momenty mi připomněly můj oblíbený film Samotář v Seattlu. Je zde ale rozhodně více vtipných momentů.

31.10.2021 4 z 5