Hatshepsut Hatshepsut komentáře u knih

Dcery pana Darcyho Dcery pana Darcyho Elizabeth Aston

Rozhodně není jednoduché navázat na takovou autorku jako je Jane Austenová. Přesto jsem byla překvapená, duch autorky tam urcitě byl. Není to Jane, ale je to čtivé a zábavné. Určitě si přečtu další díly. Snad jen škoda, že nejsou další díly v elektronické podobě v češtině.

30.12.2021 4 z 5

Neohlížej se Neohlížej se Jennifer L. Armentrout

Skvělý příběh! Napínavý do konce knihy. Hlavní hrdinka se ztrátou paměti je vlastně sám o sobě čtivý námět a autorka opět nezklamala.

Seznam mrtvých Seznam mrtvých Jennifer L. Armentrout

Nádherný příběh, napínavý s prvky detektivky. Tuto autorku jsem si moc oblíbila. Rozhodně její knihy doporučuji!

Navždy a věčně Navždy a věčně Jennifer L. Armentrout

Dojemné, romantické, krásné! Četla jsem jedním dechem. Tato autorka umí psát velmi čtivé romány, které vás vždy něčím chytí za srdce!

30.12.2021 5 z 5

Také jsem neodolala a jeden si koupila! Je velmi dobře zpracován, ale musím se přidat ke komentářům, že bych diář uvítala v menší velikosti. Ale nějak se s tím popasuji! :-)

29.12.2021 4 z 5

Vánoční tábor Vánoční tábor Karen Schaler

Vánoční oddechovka o tom, jak se z Haley (Grinche ) stane opět příznivec Vánoc! Příjemné čtení, sympatické postavy a stylové vánoční prostředí. Klidně bych se svojí rodinou takový tábor navštívila. Rozhodně bych si to užila!

28.12.2021 4 z 5

Vánoční zázrak lady Osbaldestoneové Vánoční zázrak lady Osbaldestoneové Stephanie Laurens (p)

Vánoční tématika, prostředí malé britské vesnice na počátku 19. století a hlavně pohodová atmosféra celého vyprávění. Vše je ve stejném duchu, jako předcházející díly této série. Autorka popisuje některé krásné tradice a zvyky předvánočního období anglického venkova.

27.12.2021 4 z 5

Vánoční hostina lady Osbaldestoneové Vánoční hostina lady Osbaldestoneové Stephanie Laurens (p)

Velmi poklidný příběh z počátku 19. století odehrávající se v malém anglickém hrabství Hampshire. Nečekejte od toho žádné napínavé čtení, ale pohodové vyprávění vánoční příhody.

26.12.2021 3 z 5

Halton Halton Melanie Moreland

Tak předně musím napsat, že celá série je povedená. Halton byl tvrdý právník, ale přesto v srdci velký ochranitel, no kdo by si ho nezamiloval? A Fee byla přesně ta správná oběť, která se dokázala zase postavit na své vlastní nohy světu! No snad jenom - je vůbec možné, aby bylo v jedné skupině tolik skvělých mužů? :-) No a tak právě proto je kouzelný každý okamžik, kdy nám autor umožňuje, abychom se mohli začíst do něčeho tak čtivého. :-)

21.12.2021 4 z 5

Taju pro tebe Taju pro tebe J. T. Geissinger

(SPOILER) Krásná romantická kniha! Ještě lepší než první díl, který mimochodem na tento nenavazuje. Zpočátku mě u Jo štvalo, že se díky malému sebevědomí nechala okolím a rodinou tak ovládat, ale s Camem byla sama sebou a rozhodně byla skvělá! Také bylo velmi romantické, jak on byl do ní zakoukaný a ona to vůbec netušila. :-)

„Já myslela, že se se mnou nechceš přátelit.“
Mohutně si povzdechne. „Bože, ty jsi tak pitomá.“
„To bys asi neměl říkat někomu s nízkou sebeúctou,“ škádlím ho.
Přiloží svůj spánek k mému a znovu vzdychne, ale tentokrát to zní hrozně smutně. „Jo, ale víš, že to říkám s láskou, Joellen. Vždycky s láskou.“

19.12.2021 5 z 5

Chci tě zpátky! Chci tě zpátky! Katy Evans

O něco zajímavější příběh a asi i hlavní postavy než v prvním díle, ale určitě bych dala přednost sérii V ringu., která je od této autorky skvělá!

19.12.2021 3 z 5

Probuzené city Probuzené city Katy Evans

Rozhodně se mi víc od této autorky líbí její knihy, tento harlequin byl proti nim slabý odvar. Na druhé straně asi nemůžu od tohoto žánru čekat kdoví co.

19.12.2021 3 z 5

Hořím pro tebe Hořím pro tebe J. T. Geissinger

Rozhodně doporučuji! Krásně napsaný romantický příběh. To jak se na začátku Bianca vtipně vypořádala s Jaxem bylo skvělé. Mám ráda hlavní hrdinky, které se umí svému protějšku postavit. A recepty v knize jsou super osvěžující nápad, hlavně "facka, facka, pusa"! Těším se na další díl.

18.12.2021 5 z 5

Losing it Losing it Cora Carmack

Souhlasím s názory, že každá kniha si najde svého čtenáře a je důležité být na ni správně naladěn. Tento příběh je čtivý, zábavný, až sladce romantický. Prostě někdy je fajn, že netrnete každou stránku a neočekáváte nějakou nepříjemně dramatickou scénu. :-)

14.12.2021 3 z 5

Oprávněná vražda Oprávněná vražda Jude Deveraux (p)

Tak přestože tuto autorku mám velice ráda a přečetla jsem toho mnoho, detektivky nejsou její silná stránka. První díl byl zajímavý, tento měl chytlavý námět, ale celkově to působilo překombinovaně. Chyběl mi zde humor mezi hlavními postavami a vůbec dějová linka mezi Jackem a Kate - nijaká. Tak snad v dalším díle.

12.12.2021 3 z 5

Čekat na slunce Čekat na slunce Krista Ritchie

V této knize je toho tak nějak moc! Moc bohatí, moc závislí, moc traumat a nenávisti a zároveň strašně moc lásky a oběti. Bylo to asi znát i v prvním díle, ale tam byl za mě větší náboj mezi hlavními postavami.

09.12.2021 3 z 5

Ty nejsi moje spřízněná duše Ty nejsi moje spřízněná duše Ilsa Madden-Mills

Tak to bylo super. Já se tedy bavila, scéna se Cindy - pecka! Je fakt, že v minulém díle jsem s Giselle moc nesympatizovala, ale tady s Devonem tvoří skvělý pár. Konec trochu sladší, ale no tak je to přece romantika! Určitě si to užijete!

06.12.2021 5 z 5

Ty nejsi můj Romeo Ty nejsi můj Romeo Ilsa Madden-Mills

(SPOILER) Krásně napsaný romantický příběh. Je pravda, že v dnešní době je na trhu mnoho takových autorek, které píší na toto téma. Ale přiznejme si, romantiky není nikdy dost! :-) Musím uznat, že Ilsa Madden-Mills to bravurně zvládla. Prostředí a postavy v tomto románu jsou velmi sympatické. Elena je fajn holka, která má perfektní rodinné zázemí. No a Jack je sice složitější, ale vzhledem k jeho minulosti a jeho bývalé přítelkyni, se to dá asi pochopit. No a tak je jasné, že můžete očekávat pohádkový konec. :-)

05.12.2021 4 z 5

Manažer Manažer Kristen Callihan

Ano, tak tento román má super náboj. Soph mě na začátku při prvním setkání s Gabrielem trochu překvapila, ale nakonec ty pohotové vtipné výměny mezi oběma byly skvělé. Nedozvěděli jsme se moc o ostatních členech skupiny, ale tak se budeme těšit na další díly! Já určitě ano!

05.12.2021 4 z 5

Nesnáze s láskou Nesnáze s láskou Laura Lee Guhrke

Krásné romantické historické čtení. Super pohodová oddechovka. Autorka tyto romány umí psát. V příběhu nejsou dramatické emoční scény. Hlavní postavy jsou sympatické, jejich seznamování je zábavné a hlavně u knihy příjemně zrelaxujete.

04.12.2021 4 z 5