Hatshepsut Hatshepsut komentáře u knih

Prostě to zahrej Prostě to zahrej Lucy Parker

Dávám za pravdu, že mi také chvíli trvalo zvyknout si na styl psaní, kde autorka popisuje příběh ve 3. osobě, pak přejde do 1. osoby a ještě vás trochu mate, než zjistíte, zda vypráví Lainie nebo Richard. Ale nelituji, že jsem u knihy vydržela, jelikož je to zábavná romance z divadelního prostředí, kde se nudit nebudete!

06.02.2022 4 z 5

Nejvíc sexy chlap Nejvíc sexy chlap Julie James

Shoduji se s ostatními, že obal, název a vlastně i zařazení žánru jsou zavádějící, co se týče erotiky. Je to romantický příběh s velmi zábavnými přestřelkami mezi hlavní dvojicí. Právničku Taylor si oblíbíte a pokud hledáte odpočinkové čtení, tohle se vám bude líbit.

05.02.2022 4 z 5

Knihomolka Knihomolka M. K. Hardy

Tak tato kniha se mi osobně líbila více než Hacker. Postava Nikol věčné knihomolky je nám tady asi mnohým hodně blízká. I já od svého okolí neustále slýchám: "Už zase čte!" a nebo "Doufám, že si tu čtečku nebereš sebou?". :-) Pobavil mě moment, kdy se něžně omlouvala své knize, poté co ji použila jako "zbraň". :-) Není to nějaké náročně čtení, ale jako oddechovka, určitě dobrý výběr.

04.02.2022 4 z 5

Hacker Hacker M. K. Hardy

Oddechové nenáročné romantické čtení. Nevšední dějová linka a zajímavé prostředí vysokoškolského života. Čtenáři je od počátku jasné kdo je hacker, Jess si na to však musí přijít sama. "Knihomolka" se mi ale od této autorky líbila více.

04.02.2022 3 z 5

Bohové a monstra Bohové a monstra Shelby Mahurin

Poslední díl trilogie této fantasy si určitě nenechte ujít. Na začátku trochu slabší, ale konec stojí za to! Velmi dobře zpracované finále. Určitě se vyplatilo počkat si na výtisk posledního dílu. Rozhodně bych se těžce orientovala ve jménech i událostech, kdyby tomu tak nebylo. Co bych hodnotila záporně, byla mizerně odvedená korektura knih.

"Nekončí to smrtí. Končí to nadějí."

03.02.2022 4 z 5

Krev a med Krev a med Shelby Mahurin

První díl byl určitě poutavější než tento. Přesto bych nebyla tak kritická. Je pravda, že zde bylo spousta pochybností a nedůvěry mezi hlavními postavami, což trochu ubíralo na čtivosti příběhu. Snad byl tento díl taková výplň před finále, jak už zde někteří v komentářích uvádí. Takže si poslední díl určitě přečtu! Opět krásná obálka knihy!

30.01.2022 4 z 5

Holubice a had Holubice a had Shelby Mahurin

Určitě doporučuji, velmi dobře napsaná fantasy! Příběh má originální prvky, je zde romantická i vtipná linka mezi hlavními postavami a nudit se rozhodně nebudete. Nemyslím, že by žánr byl pro děti. Jinak velmi hodnotím obal knihy, nádherně zpracovaný. Těším se na další díly!

29.01.2022 5 z 5

Sandy Sandy Melanie Moreland

Hodně sladký romantický konec celé série. Rozloučení s BAM a Sandy, která v tomto příběhu našla také svoji lásku a štěstí.

28.01.2022 3 z 5

9. listopad 9. listopad Colleen Hoover

Skvělé! Určitě doporučuji! Osudem poznamenané hlavní postavy Fallon a Bena si prostě zamilujete. Ikdyž jsem hlavní zápletku vytušila, příběh byl velmi čtivý a dojemný. Došlo i na kapesníky! Coleen vás dostane! :-)

23.01.2022 5 z 5

Má mě rád, nemá mě rád Má mě rád, nemá mě rád Sally Thorne

Knihu jsem si vybrala dříve než shlédnu film The Hating game. Bylo to čtivé a námět byl super, ale tak nějak jsem při čtení měla pocit, že tomu něco chybí, možná více napětí, více emocí? Je asi těžké napsat romantický příběh, který by potěšil úplně všechny, když je na trhu tolik skvělých knih.

23.01.2022 3 z 5

Malý princ Malý princ Antoine de Saint-Exupéry

Mám pocit, že pokaždé, když si tento nevšední příběh Malého prince přečtu, objevím zde něco nového k zamyšlení. Určitě tato kniha více řekne dospělým než dětem. Hlavně to, jak důležitá je opravdová láska a přátelství a jak je těžká jejich ztráta.

22.01.2022 5 z 5

Vláda vlků Vláda vlků Leigh Bardugo

Tak tento díl, vlastně celá série jedním slovem "skvělé"! Autorka rozhodně umí psát fantasy! U mě stále vede série Šest vran, ale tady se rozhodně nudit nebudete! A ten otevřený konec? Ráda si další příběhy o Ravce, Ketterdamu nebo i nakonec o Fjerdě přečtu! Doufám,že s nimi autorka ještě neskončila!

22.01.2022 5 z 5

Zjizvený král Zjizvený král Leigh Bardugo

Pokud jste četli sérii Griša a Šest vran, určitě budete spokojeni. Tuto autorku jsem objevila díky své dceři a jsem opravdu mile překvapena. Nenapadlo by mě, že budu fanouškem fantasy, ale postavy z těchto příběhů si vás prostě získají. Nejste schopni se od děje odtrhnout. Moc se těším na závěrečný díl Vláda vlků!

18.01.2022 5 z 5

Rivali Rivali Vi Keeland

Knihy od této autorky prostě nezklamou. Čtivé, erotické, vášnivé! Zpočátku jsou hlavní postavy k sobě zarytě nepřátelské, přestože je mezi nimi neuvěřitelná chemie, ale nakonec, jak jinak, roztajou. ;-)

11.01.2022 4 z 5

Vánoční lásky Vánoční lásky Vi Keeland

Mně se tato kniha pěti romantických povídek líbila. Povídky prostě krátké jsou, takže mě to nijak nepřekvapilo. Ve třetí s názvem Vánoční jízda, mě hodně pobavilo líčení nešťastných příhod Meredith! :-) Příběhy se odehrávají v období Vánoc, takže ani název mi nepřijde zavádějící, ikdyž vánoční tématika je zde spíše okrajová.

09.01.2022 4 z 5

Neprofesionál Neprofesionál J. D. Hawkins

Přečetla jsem během víkendu od tohoto autora knihy V pokušení a Neprofesionál a myslím, že je znát, že to píše muž. Což samozřejmě není na škodu, protože román píše i z pohledu mužské postavy. Příběhy jsou čtivé, ale jak už uvedla "Keftl", žádný vrchol. Pokud tedy chcete oddechovku s erotikou, kde nebudete prožívat nějaké velké emoce, tak tady se nezklamete.

09.01.2022 3 z 5

Vytočenej na Maxx Vytočenej na Maxx Melanie Moreland

Pohodový romantický příběh této autorky s hubatou Charly alias Zrzkou, která najde své štěstí v dílně sexy mechanika Maxxe.:-) Prostě "brnkačka"!

08.01.2022 4 z 5

Asa Asa Jay Crownover

Samotný příběh nebyl špatný, ale oproti předchozím dílům podstatně slabší. Celé to působilo jako epilog této série, která se jinak četla velmi dobře.

05.01.2022 3 z 5

Láska k Vánocům Láska k Vánocům Karen Schaler

Hotovo, přečetla jsem všechny tři vánoční romány této autorky a jsem spokojená! Připravte se na romantické až pohádkové vyprávění se spoustou zvyků a tradic a to, že je to neuvěřitelné a sladké? Nevadí! Vždyť jde o Vánoce a ty nám přece mají plnit naše sny a přání! Tak sem se zázraky! :-)

01.01.2022 4 z 5

Jak si zamilovat Vánoce Jak si zamilovat Vánoce Karen Schaler

Je to hodně o vánocích a hlavní hrdinka je opravdu velkým nadšencem tohoto svátku. Až takovým dětským způsobem. Na druhé straně to o vánocích být má, tak proč to kritizovat? Takže pokud Vánoce milujete, tak s chutí do toho!

31.12.2021 4 z 5