Hella Hella komentáře u knih

Dětské duše Dětské duše Angela Marsons

Vypadá to, že mě pí. Marsons vyslyšela a po dvou předchozích slabších dílech tu máme zpět Kim v nejlepší formě (a ani k tomu Bryantovi tu není tak přes čáru drsná).

12.08.2021 4 z 5

Dívka beze jména Dívka beze jména Lisa Regan

Já si s Josie ani napodruhé do oka zřejmě nepadnu. Není mi sympatická a absolutně nechápu, jak může být šéfkou ona a nikoliv evidentně mnohem schopnější Noah. Taky těch postav tam ke konci bylo víc než dost... Ale uznávám, že to částečně může být i tím, že Kim Stoneová v jiné sérii nasadila laťku proklatě vysoko a Josie mi přijde jako její nepovedená kopie.

12.08.2021 2 z 5

Skvělá známost Skvělá známost T. M. Logan

Přečteno jedním dechem a jako teda - hodně dobrý! Sice jsem čekala/doufala, že ta (před)poslední část dopadne jinak, ale i tak to bylo vážně super!

12.08.2021 4 z 5

Cos to udělal? Cos to udělal? Matthew Farrell

Nečekala jsem (dle místního hodnocení), že to bude až tak dobré. Já se skvěle odreagovala napínavým čtivým příběhem a to je to, co od odpočinkové literatury čekám. Za mě zkrátka bezva.

02.08.2021 4 z 5

Dilema Dilema B. A. Paris (p)

Především jsem nemohla pochopit, jak někdo může celý svůj dosavadní život zasvětit touze po rádoby dokonalé oslavě, po něčem tak pomíjivém. Že to je ten jeho smysl bytí. No ale dejme tomu... a pak ano, byl to velmi čtivý, až na dřeň duše jdoucí psychologický román, kdy i vás musí mrazit u srdce při pomyšlení, že by něco takového potkalo vaši rodinu.

31.07.2021 3 z 5

Zlatá klec Zlatá klec Camilla Läckberg

Läckbergová nepochybně psát umí a poutavě. Druhá věc ovšem je, jaká červenoknižní pitomina z tohoto příběhu vzešla. To si až říkáte: To jako fakt?
Čili za mě absolutně ne. Více myslím netřeba říkat, dokonale to ve svém komentáři již popsala Orinka3.

29.07.2021 2 z 5

Spolčení ničemů Spolčení ničemů Maxime Chattam (p)

Je mi líto, ale mně tedy kniha vůbec nesedla. Když se zkusím povznést nad to, že zápletka je (zaplaťpánbuh tedy) až příliš nevěrohodná, nevyhovuje mi ani styl psaní (kam se autor hrabe na další Francouze Miniera nebo Thillieze), který mi nijak snadno "nejde do očí" a v neposlední řadě se mi hnusí množství a brutalita popsaných scén. Škoda, že se autor nedržel rčení, že méně je někdy více. Za mě ne a přečteno jen s přemáháním.

27.07.2021 2 z 5

Zabije tě Zabije tě Charlie Gallagher

Já vím, že můj pohled je možná úzkoprsý, ale mně Grace s postupem děje pak už líto nebylo. Tohle si nechat líbit, když vedle mě sedí pomoc....? Ne, nepochopím. Jinak se mi příběh moc líbil a konec jsem si četla dokonce 2x.

26.07.2021 4 z 5

Pod hladinou Pod hladinou Rachel Caine (p)

Ano, čtivé, napínavé, hrdinové sympatičtí. A přesto mi v tomto díle něco chybí. Resp. možná spíše přebývá - už nějak hůře věřím těm popisovaným davům hejtrů, internetových trollů a pronásledovačů. Jejich existenci určitě nezpochybňuji, jen jejich zdejší množství.

20.07.2021 3 z 5

Smrtonosný virus Smrtonosný virus Vince Flynn

Tohle že je Mitch? Náš Mitch? Tohle je nějaký fejk, protože jinak by mě to přece bavilo, ne?
A teď vážně - po 50 stranách odkládám, strašně mě to neba a na to je život prostě moc krátký.

14.07.2021 2 z 5

Outsider Outsider Anthony Franze

Iritovaly mě téměř nadpozemské schopnosti pachatele. Za mě průměr, který neurazí, ani nenadchne.

12.07.2021 3 z 5

Třetí na řadě Třetí na řadě Allison Brennan

Neskutečně rozvleklé a zdlouhavé a ano, nezajímavé. Spousty skoro stejných porad a spousty výkřiků "Buďte opatrní". A ono odloučení psycholožky od rodiny s malou dcerou? Nevěrohodné, nesmyslné a pitomé. Za mě tedy velké šlápnutí vedle.

12.07.2021 2 z 5

Takový hněv Takový hněv Cara Hunter

Dávám 6 hvězdiček. Jednoznačně. A nutně potřebuji další díl :-)

06.07.2021 5 z 5

Až na kost Až na kost Ellison Cooper

Škoda. Škoda toho překombinovaného a hlavně ne moc uvěřitelného děje. Škoda toho nevěrohodného nadlidského nasazení, které vynaložila Sayer, aby si víceméně sama zase poradila. A hlavně škoda toho úplně pitomého závěru, kdy si říkáte "To jako fakt?".

06.07.2021 3 z 5

V zajetí klamu V zajetí klamu Suzy K. Quinn

Tohle vůbec nebylo špatné. Jen to nemohu více rozebrat, protože bych nutně musela prozrazovat děj a to byste nebyli rádi. Takže jen: Doporučuji.

30.06.2021 3 z 5

Město plné oken Město plné oken Robert Pobi

(SPOILER) Začátek mi připadal slibný a Lucas vtipný a neotřelý. Bohužel s přibývajícími stránkami začalo moje zaujetí ubývat a převládla u mě otrava z průměrného, nepříliš sympatického příběhu. A ani po dočtení jsem nepochopila, proč že měl náš hrdina být další obětí?

27.06.2021 2 z 5

Pravá matka Pravá matka Shalini Boland

Slušně čtivé, ale tak předvídatelné a jasné, až to hezké nebylo.

21.06.2021 3 z 5

V temnotě V temnotě Mike Omer

Já už vím - já byla přetěšená a ono to tím pádem na just nedopadlo :-). První díl byl obrovská pecka a moje očekávání to holt "zakřikla". Ne že by to nebylo docela slušné, ale z mého pohledu právě JEN docela slušné.

21.06.2021 3 z 5

Kremelská kandidátka Kremelská kandidátka Jason Matthews

Dokonalá špionská trilogie! Matthews je pro mě stejný bezkonkurenční Mistr klamu jako Frederick Forsyth!

14.06.2021 5 z 5

Labyrint tajností Labyrint tajností Linda Castillo

Již tradičně výborné. Jako všechny příběhy s náčelnicí Kate. Příjemná, věrohodná a napínavá zápletka.

03.06.2021 4 z 5