hrabalikoval hrabalikoval komentáře u knih

Tohle mě prostě bavilo moc. Neměla jsem o toho ani žádné očekávání jenom jsem věděla, že tu knihu potřebuji. Nevěděla jsem ani jak je psaná a co v ní je. A moje hlava to asi moc dobře věděla, že mě to bude bavit a tak to i bylo. Jsem ale ráda, že jsem před přečtením knihy viděla seriály a mohla si tak případy spojit i "s obrázkem".

03.02.2023 5 z 5

Hotýlek Hotýlek Alena Mornštajnová

Popravdě mě to moc nebavilo. Děj se vyvíjel docela pomalu a všechno se to táhlo. Ze začátku mě to bavilo, ale pak jsem se zasekla a přišlo mi strašně zdlouhavý. Docela mě to mrzí protože jsem od toho čekala víc. Každopádně další knihy od autorky mám v plánu.

14.10.2021 2 z 5

Tatér z Osvětimi Tatér z Osvětimi Heather Morris

Velmi silný příběh. Na to jak těžké téma tohle je to krásně “jednoduše” napsané. Oceňuju to jak je kniha napsaná a zpracovaná. Velmi dobře se četla a ubíhala rychle. Protože tohle prostě chcete dočíst do konce. Pocity z knihy se mi začali ukazovat spíš po přečtení jak během čtení. To si říkáte furt dobře dobře ale pak to dopadne. Ten konec, který ve vás vyvolá city a vy prostě musíte přemýšlet. Proč to někdo dělal, jak to mohl dělat. A jenom obdivuje všechny co tohle zvládli překonat a ještě navíc najít lásku na celý život.

11.04.2021 5 z 5

Ztracený Ztracený Tim Weaver

Timovy knihy mě velmi baví. Líbí se mi jak na navazují a pořád nám ukazují více a více. Tento příběh mě dostal asi 3x, kdy už jsem si myslela, že vím co se děje. Ale vždy tomu bylo úplně jinak. A tyto zvraty mě baví. Opět povedená, napínavá a dobře napsaná kniha.

24.09.2020 5 z 5

Údolí mrtvých Údolí mrtvých Tim Weaver

Zajímavý příběh, překvapivý konec. Popravdě mě strašně baví ty krátké kapitoly a lehkost psaní. Prostě se mi jeho knížky dobře čtou a neumím se od nich odtrhnout než je nedočtu. A to mě na tom moc baví.

05.08.2020 5 z 5

Písečný muž Písečný muž Lars Kepler

Střed knihy byl trochu moc natahovaný, ale pak už to jelo. Bum bum a člověk moc nechápe. Opět velice dobře napsaná kniha a podle závěru se těším rovnou na další díl.

03.07.2023 4 z 5

Chata ve Švýcarsku Chata ve Švýcarsku Julie Caplin

Tohle mě opravdu bavilo. Na lednové počtení jako stvořené. Člověk se víc vcítí do zimy a chce se do knihy úplně přenést. Čekala jsem že tento díl mě bude bavit, ale bavil mě víc než jsem čekala. Už se těším na další díl.

15.01.2023 5 z 5

Smrt přichází na prohlídku Smrt přichází na prohlídku Anders de la Motte

Tak tato kniha mě opravdu bavila. Musím říct, že nebýt čtenářského kroužku s kamarádkami tak si ji asi nepřečtu. A to by mě hodně mrzelo. Kniha se četla rychle, byla napínavá a měla spoustu zajímavých pasáží. Děj plynul a vy jste četli a četli až jste byli na konci a byli jste smutní, že to končí. Vinston mi padl do oka a bavil mě natolik, že se těším až bude druhý díl a já pro něj poběžím.

23.07.2022 4 z 5

Božský bastard Božský bastard Christina Lauren

Přečteno už podruhé s odstupem několik let. A musím říct že mě to bavilo. V knize je pořad nějaká akce a děj plyne rychle. Je to čtivé a jednoduché. Všichni už na začátku víme jak to dopadne, ale přesto kniha baví.

17.05.2021 4 z 5

Čajovna v Tokiu Čajovna v Tokiu Julie Caplin

Přečteno asi za dva dny. Nečekala jsem, že kniha o Japonsku mě tak chytne. Spisovatelka dokážu krásně popsat všechny zákoutí, tradice a dobu v dané zemi. Přijde mi že dokonce dalším a dalším dílem se v tomto zlepšuje. Láska jako vždy hraje roli ale to mě ani nikdy nepřestane bavit. Těším se na další díl.

24.09.2022 4 z 5

Nikdo není doma Nikdo není doma Tim Weaver

Opět zase jednou skvělé čtení. Kniha od které se neodtrhnete dokuď jí nedočtete. Já furt nemůžu dojít na to, jak to Tim dělá, že nikdy netrefím jak to skončí. Prostě jsem vždy překvapená a to mě na tom baví. Opravdu se těším na další jeho knihu.

28.03.2022 5 z 5

Božský hráč Božský hráč Christina Lauren

Knihu čtu už minimálně po druhé a opět mě to bavilo. Jednoduchý milostný příběh doplněný sexem. Oproti minulým dílům se jedná o klasický sex, který nemá vic “navíc” a žádné “divné” choutky. Prostě zamilovaný pár, který má rád postelové hrátky.

16.02.2022 4 z 5

Žena mého života Žena mého života Tim Weaver

Já prostě u Weavera nemůžu jinak než 5 hvězd. Do posledního detailu promyšlený a super čtivý příběh. Jste na konci mysli te že už vite všechno ale stejně to je úplně jinak. A to mě na to baví nejvíc. To že do posledního písmenka si nejste jisti ničím. Těším se na další díl.

19.12.2021 5 z 5

Houpačky Houpačky Lucie Konečná

Tuto knihu mi doporučila kamarádka a já jsem nevěděla do čeho vůbec jdu. Ale musím říct že mě to fakt bavilo. Čtivá kniha o nejlepších kamarádkách které stojí vždy při sobě. Kniha je vtipná, smutná a svým způsobem i vášnivá. Musím říct že jsem fakt překvapená jak mě to bavilo. Rychlé klidné a odpočinkové čtení :)

20.03.2021 4 z 5

Jeden z nás Jeden z nás Shari Lapena

Od autorky už čtvrtá kniha a opět to byla zajímavá kniha. Kniha mě bavila, byla hezky čtivá bez jakýchkoliv prodlev a zbytečného natahování. Zápletka se mi taky líbila. A pěkně to v knize ukazuje na to že každý máme v životě něco o čem druzí neví. Když se člověk začte nejde jinak jak knihu dočíst a to mě u autorky moc baví. Pokud vyjde další kniha tak po ní ráda sáhnu.

13.10.2020 4 z 5

V lese visí anděl V lese visí anděl Samuel Bjørk (p)

Skvělá kniha. Mám ráda knihy rozdělené po kratších kapitolách a tady to tak je. Kniha tím pádem krásně plyne a dobře se čte. Děj je opravdu výborný a zápletka mě moc bavila. Už se těším na autorovu další knihu.

01.10.2019 4 z 5

Stařec a moře Stařec a moře Ernest Hemingway

Klasika, která nikdy neomrzí. Už čtu po několikáté a myslím, že ne naposled.

06.04.2018 4 z 5

Devátý hrob Devátý hrob Stefan Ahnhem

(SPOILER) Tohle mě prostě baví. Přečteno šup šup za pár dní. Líbí se mi jak se dokážou propojit různé případy a navíc se kombinují dvě země. Baví mě, že prvoplánově nepřežijí ty u kterých to očekáváme a říkáme si: to je v pohodě to se stihne. Opravdu zajímavá detektivka a těším se na další díl.

01.01.2023 5 z 5

Osudné svědectví Osudné svědectví Robert Bryndza

Erika je prostě Erika a já ju miluju. Moc mě kniha bavila. Už se těším na další díl a jak se bude její život vyvíjet. Kniha měla moc bavila a i zápletka byla moc fajn a přesně to co jsem čekala od nové knihy.

30.10.2022 4 z 5

Pláž v Chorvatsku Pláž v Chorvatsku Julie Caplin

Tak tato kniha mě opravdu bavila! Nemám moc ráda chorvatsko a tak jsem se toho docela bála ale dala jsem tomu šanci. Přece nevynechám jeden díl v sérii. A musím říct že mě to mile překvapilo. Líbilo se mi zpracování formou lodě a tím navštívených více míst. Kniha byla čtiva a přečetla jsem ji šup šup. Už se těším na další díl.

31.05.2022 4 z 5