hrubik hrubik komentáře u knih

Milenka mého muže Milenka mého muže Lucy Dawson

Knížka nebyla špatná, ale nebylo to nic, od čeho bych se nemohla odtrhnout.

31.03.2015 3 z 5

Pomstěný milenec Pomstěný milenec J. R. Ward (p)

Po dlouhé době jsem se vrátila k příběhům Bratrstva a musím říct, že se mi do knížky moc nechtělo. O to víc jsem si ji užila. Nechala jsem se pohltit dějem, od knížky jsem se nemohla odtrhnout a to jsem si myslela, že opak bude pravdou, protože mě postava Rehva v předchozích dílech moc nebrala. Ale bylo to úžasné, napínavé a já dávám plný počet hvězd.

23.02.2015 5 z 5

Zoufalé vévodkyně Zoufalé vévodkyně Eloisa James

Ano, souhlasím s tím, že začátek knihy je velmi táhlý a nezajímavý, ale potom se příběh hezky rozjel a mně se líbil. Bylo to pěkné, jednoduché, romantické čtení :-)

09.01.2015 4 z 5

Stříbrné stíny Stříbrné stíny Richelle Mead

Zajímavý a napínavý díl a konec zase typicky "richelliovský", takže se snad posledního dílu nedočkám :-)

20.12.2014 4 z 5

Selekce Selekce Kiera Cass

Knížka se mi líbila, ale něco tomu chybělo. Jako oddychovka super, námět byl zajímavý, jen to mohlo mít více šťávy.

03.12.2014 4 z 5

Dar moře Dar moře Diane Chamberlain

Super knížka, která mě velmi bavila. Autorka opravdu ví, jak udržet čtenářovu pozornost. Jen mě mrzí příliš překombinovaný závěr. Kdyby příběh měl trošku jednodušší rozuzlení, byl by více uvěřitelný. Aspoň pro mě.

27.11.2014 4 z 5

Vzpomínky na zítřek Vzpomínky na zítřek Cecelia Ahern

"Cecilku" mám hrozně moc ráda, líbí se mi styl jakým píše a její knížky mě vždy okouzlily. Až na tuhle. Vrhla jsem se na ni na základě kladných hodnocení a jelikož autorku už znám, čekala jsem knížku, od které se nebudu moct odtrhnout. Bohužel, opak byl pravdou. Horko těžko jsem se knížkou prokousávala, první 2/3 byly vyloženě nudné a nezajímavé a knížku jsem několikrát chtěla odložit. Posledních sto stránek bylo konečně zajímavých a napínavých. Pro mě byla knížka spíše zklamáním.

23.11.2014 3 z 5

Cinder Cinder Marissa Meyer

Super kniha, která mě velmi překvapila, protože když jsem ji brala do rukou, byla jsem trošku skeptická, co se z tohohle vyklube. Ale bylo to úžasné!

17.10.2014 4 z 5

Hrej hráčem Hrej hráčem Emma Hart

No tak když zavřu obě oči a řeknu si, že to byla vážně oddechová četba, tak jsem ochotná dát ty 3 hvězdy. Nad knihou se nedá moc přemýšlet, ale pokud si chcete odpočinout, vypnout a číst něco milého, co neurazí ani nenadchne, pak potom je Hrej hráčem ta správná volba.

03.10.2014 3 z 5

Vzpoura Vzpoura Andrea R. Cremer

K hodnocení téhle knihy přispěl opět fakt, že prostě nejsem, a kdo ví, jestli vůbec kdy budu, fanynka druhých dílů. I tenhle mi přišel prostě slabší. Místy jsem se bavila více, jindy méně, na knihu jsem obecně měla málo času, a tak ikdyž čtu knížky raději jedním dechem, tady prostě nebyl časový prostor, a možná i knížka samotná si mě zase tolik nezískala, abych se od ní nemohla odtrhnout. Konec byl jako vždy napínavý, a tak se k třetímu dílu určitě časem propracuji. 3,5*

23.09.2014 3 z 5

Smečka Smečka Andrea R. Cremer

Vlci a vlkodlaci mě moc neberou, ale tohle se mi líbilo. Těším se na další díl.

01.09.2014 4 z 5

O trůn a o lásku O trůn a o lásku Jean Plaidy (p)

Mám z této knížky rozporuplné pocity. Líbil se mi příběh, ale nelíbil se mi styl, jakým byla knížka napsaná. První půlka pro mě byla hodně nudná a vlastně v celé knížce mě hrozně rozčilovalo, jak se opakují ty stejné věty, myšlenky a slova "krasavec Štěpán" mi vážně lezla krkem. Knížku jsem dočítala spíš ze zvědavosti, jak to dopadne po historické stránce.

20.08.2014 3 z 5

Vévoda a já Vévoda a já Julia Quinn

Knížka se mi velmi líbila, bylo to příjemné a oddechové čtení.

29.07.2014 4 z 5

Prokletá nevěsta Prokletá nevěsta Rexanne Becnel

Mně se knížka velmi líbila. Měla jsem chuť si přečíst nějaký historický román a po téhle stránce jsem byla velmi spokojená. Klidně bych se obešla i bez erotiky, která v knížce byla víc než dost, prostě mi to tady nějak úplně nesedělo, ale když pominu tento fakt, bylo to pěkné a zajímavé čtení.

10.07.2014 5 z 5

Hledání Aljašky Hledání Aljašky John Green

Styl psaní Johna Greena prostě miluji. Jeho knihy se strašně dobře čtou a ty hlubší myšlenky, ty mě teda vždycky naprosto dostanou. Hledání Aljašky jako autorova prvotina nebylo vůbec špatné, přesto mě ale Hvězdy oslovily víc.

08.07.2014 4 z 5

Ideální dárce Ideální dárce Jane Moore

Knížka se mi líbila, ikdyž jsem čekala něco trošku jiného. Myslela jsem, že bude více probráno medicínské téma, ale šlo spíše o román zabývající se vztahy v manželství. Ale bylo to povedené čtení.

18.06.2014 4 z 5

Šachovnice bohů Šachovnice bohů Richelle Mead

Na novou knihu od Richelle jsem se velmi těšila, protože její styl psaní miluji. Tohle bylo ale něco úplně jiného, než na co jsme u ní zvyklí. Byla to mnohem složitější knížka, která se rozhodně nečetla sama, musela jsem se na ni hodně soustředit, zvlášť proto, že jsem neměla příležitost ji číst na jeden zátah, ale po částech. Přesto to byla velmi povedená knížka, která se mi hrozně líbila, hlavní postavy byly hodně sympatické, příběh zajímavý a tak se vážně těším na to, jakým směrem se bude celá série vyvíjet. Richelle mě opět nezklamala, rozhodně doporučuji.

10.05.2014 4 z 5

Outsider Outsider Kristina Čechová

Knížka mě překvapila. Čekala jsem něco trošku jiného, bylo to na mě docela rychlé, ale příběh pěkný, mělo to nápad a hezky se to četlo. Mohlo to být víc propracovanější, ale jako povídka super.

21.04.2014 3 z 5

Zakázaná přitažlivost Zakázaná přitažlivost Kateřina Petrusová

První polovina knihy byla pecka, hned mě strhl děj, napětí mezi Emily a Henrym bylo úžasný, ale od poloviny knihy už to nemělo takový šmrnc, trošku mi to přišlo zdlouhavé, mohlo to být i víc napínavé a zápletka propracovanější. Ale byla to fajn oddechovka, Petrusová píše dobře a její styl se mi líbí.

08.04.2014 4 z 5

Nebezpečná přitažlivost Nebezpečná přitažlivost Rexanne Becnel

Mám velmi ráda romány z 19. století. A když jsem se začetla do tohoto, vypadalo to, že jsem kápla na něco, co mě bude zase vážně bavit. A zpočátku tomu tak skutečně bylo. Vztah Lucy a Ivana mi v ledasčem připomínal Scarlett a Rhetta v Jihu proti severu, jen to bylo okořeněné o trochu té erotiky :-) Konec mi přišel ale už takový natahovaný a úplný závěr jako šíleně přeslazená romantika. Za mě tedy trochu zklamání a hvězda dolů. Jinak docela pěkné čtivo :-)

03.01.2014 4 z 5