hrubik hrubik komentáře u knih

Bohyně v domácnosti Bohyně v domácnosti Sophie Kinsella (p)

Super oddechovka, vtipné, romantické, ikdyž konec měl na mě trochu příliš zvratů, jak se nemohla Samanta rozhodnout, ale i tak pěkné.

23.12.2013 4 z 5

Milenec snov Milenec snov Sherrilyn Kenyon

Pro mě trošku slabší než Noční rozkoše, což byla první knížka od téhle autorky, co jsem četla. Asi už to nebylo něco nového, neokoukaného. Místy se mi knížka hodně líbila, někdy mi přišla docela nudná. Dávám 3,5 hvězd.

22.11.2013 3 z 5

Noční rozkoše Noční rozkoše Sherrilyn Kenyon

Přečteno jedním dechem. Napínavé, erotické, romantické... Musím říct, že konečně erotická knížka po fifty shades a pod, která mě bavila. A ta řecká mytologie do toho byla zajímavá. Doporučuji!

17.11.2013 4 z 5

PS: Miluju Tě PS: Miluju Tě Cecelia Ahern

Tenhle příběh mám hrozně ráda. Je dojemný, smutný, chytne vás za srdce. Nejdříve jsem viděla film a čekala, že knížka bude snad ještě lepší. Asi v některém ohledu i byla. Přesto jsem čekala víc, že mě příběh strhne a uchvátí, ale nestalo se. Ne tolik jak jsem doufala. Asi je to tím, že jsem věděla "o co jde". Přesto se mi knížka velmi líbila a mrzí mě, že jsem si ji nepřečetla dřív, než jsem viděla její filmovou podobu.

07.11.2013 4 z 5

Nenasytná Nenasytná Meg Cabot

Místy skvělé, místy trochu přitažené za vlasy. Dávám 3,5*.

19.09.2013 3 z 5

Vyvolený milenec Vyvolený milenec J. R. Ward (p)

Mně se to moc líbilo. Phuryho jsem nijak neprožívala v dřívějších dílech, ale tady jsem si ho oblíbila a jemu a Cormii celou dobu fandila. Střídání dějových linií mi naopak vyhovovalo, pořád se něco dělo a kniha měla spád.

23.08.2013 4 z 5

Páni mají radši Sukuby Páni mají radši Sukuby Jill Myles

Knížka mě neurazila, ani nijak nenadchla. Taková oddechovka. Dobře se to četlo, bylo to to ale dost jednoduché. Asi jsem od toho čekala trošku víc.

30.07.2013 3 z 5

Láska je jen slovo Láska je jen slovo Johannes Mario Simmel

Teď jsem knihu dočetla a jsem na rozpacích. Nevím, jak ji hodnotit. Trvalo mi hrozně dlouho, než jsem ji dočetla, hrozně těžko jsem se jí prokousávala. Mockrát jsem ji chtěla odložit, protože mě nebavila, ale nikdy jsem to neudělala. Vždy mě něco nutilo číst dál. A konec knihy jsem hltala jedním dechem. Tahle knížka má určitě něco do sebe a nutí k zamyšlení - nad životem, nad lidmi, nad láskou... Hodnocení 3,5.

10.07.2013 3 z 5

Zápisník jedné lásky Zápisník jedné lásky Nicholas Sparks

Krásné, dojemné, cituplné... Příběh, který vás chytne za srdce, který přečtete jedním dechem, prostě nádherně napsané.

28.05.2013 5 z 5

Probuzený milenec Probuzený milenec J. R. Ward (p)

Tahle série prostě nemá chybu :-) S každým dalším dílem bych čekala, že to bude pořád na jedno brdo, že už z toho nebudu tak nadšená jak na začátku, ale opak je pravdou. Vždycky mě ten příběh chytne za srdce a líbí se mi to snad čím dál tím víc.

05.05.2013 5 z 5

Milenec z věčnosti Milenec z věčnosti J. R. Ward (p)

Tahle série mě začíná bavit víc a víc. Z prvního dílu jsem byla nadšená, tenhle byl snad ještě větší pecka.

29.04.2013 5 z 5

Harry Potter a Fénixův řád Harry Potter a Fénixův řád J. K. Rowling (p)

27.04.2013 4 z 5

Harry Potter a Ohnivý pohár Harry Potter a Ohnivý pohár J. K. Rowling (p)

27.04.2013 4 z 5

Harry Potter a Tajemná komnata Harry Potter a Tajemná komnata J. K. Rowling (p)

Jak mi pan Darcy zlomil srdce Jak mi pan Darcy zlomil srdce Beth Pattillo

Příjemná Darcyovská oddechovka :-)

27.04.2013 3 z 5

Jak mi Jane Austenová zničila život Jak mi Jane Austenová zničila život Beth Pattillo

Nečekejte druhou Jane Austenovou :-) Ta prostě není a už nebude. Ale i tak knížka byla docela příjemná oddechovka, ikdyž předvídatelná.

27.04.2013 3 z 5

Širé Sargasové moře Širé Sargasové moře Jean Rhys

Po přečtení románu Jana Eyrová jsem byla zvědavá, jak to vlastně všechno bylo s panem Rochesterem ještě předtím, než potkal Janu. Tak jsem sáhla po téhle knize a musím říct, že jsem se opravdu jen silou vůle držela, abych knížku dočetla. Na příběhu bylo určitě něco zajímavého, ale knížka jako taková byla nudná a nezajímavá.

27.04.2013 1 z 5

Tess z d'Urbervillů Tess z d'Urbervillů Thomas Hardy

Náhodou jsem narazila na filmové zpracování této knížky, které mě velmi zaujalo, a protože jsem maniak na porovnávání knižní a filmové podoby, musela jsem sáhnout i po knize. Už jsem věděla, co od toho čekat, ale přesto jsem po přečtení knížky byla úplně konsternovaná. Tohle je příběh, který vás chytne za srdce.

Dcery pana Darcyho Dcery pana Darcyho Elizabeth Aston

Ve svém Darcyovském období jsem sáhla i po téhle knize v domnění, že se dozvím trošku víc o společném životě Elizabeth a pana Darcyho. Jejich příběh byl však načrtnutý jen nepatrně, zato příběh vypráví o jejich pěti dcerách. Trošku to kopírovalo Pýchu a předsudek a přesto, že to prostě nebyla Jane Austenová, kterou jako autorku miluji, tak jsem se u téhle knížky bavila.