Ivka14 Ivka14 komentáře u knih

Síla vzdoru Síla vzdoru Suzanne Collins

Závěrečný díl mě zklamal. Moc jsem nepochopila co se v knize odehrává. Nelíbily se mi boje a pořád tam někdo umíral a pořád chystaly nové plány na bitvy. Jinak tuhle sérii mám ráda.

03.03.2019 4 z 5

Elita Elita Kiera Cass

Další úžasná knížka. Bohužel mě tady neskutečně vytáčela America s jejím chováním a doufám,že se stane princovou manželkou v dalších dílech.

16.02.2019 5 z 5

Selekce Selekce Kiera Cass

Čekala jsem úplně něco jiného,ale panebože miluji to. Miluji Ameriku a hlavně prince Maxona. Už se nemůžu těšit na další díl.

15.02.2019 5 z 5

Osm Osm Radka Třeštíková

Čekala jsem nějakou pořádnou detektivku,ale přitom jsem se zamotala jen do příběhu Míši. Bylo to fajn,ale na mě moc dlouhý příběh Míši a více bych se spíše soustředila na vyšetřování.

07.02.2019 2 z 5

Podvedená Podvedená Charlotte Link

Velice hezká a napínavá knížka. Líbilo se mi spojení všech příběhů.

03.02.2019 3 z 5

Voľba Voľba Nicholas Sparks

Krásná oddechová kniha o dvou zamilovaných. Druhá část mě bavila míň,ale i tak to byla krásná knížka s ještě lepším koncem.

20.01.2019 3 z 5

Otka: Ošklivá tlustá kamarádka Otka: Ošklivá tlustá kamarádka Kody Keplinger

Kniha mě velice bavila,byla vtipná a i smutná,když procházela Bianca rozvodem,ale hlavní je ,že jsem si Biancu a Wesleyho úplně zamilovala.

13.01.2019 4 z 5

Musím to vědět Musím to vědět Karen Cleveland

Neurazí, nenadchne. Bylo to napínavé, ale nevím proč, nepochopila jsem epilog.

12.01.2019 3 z 5

Vzkaz v láhvi Vzkaz v láhvi Nicholas Sparks

Knížku jsem si zamilovala a to i přes smutný konec.. už se těším na další knihy od Sparkse.

29.12.2018 4 z 5

Podivné město Podivné město Ransom Riggs

Tento díl mě bavil méně. Bylo to zajímavé a dobrodružné,ale očekávala jsem asi trošku víc.

20.12.2018 3 z 5

Bylo to hezké čtení a na formu scénáře jsem si zvykla,ale nebyl to ten pravý Harry a nebylo to pravé kouzlo Bradavic.

17.12.2018 5 z 5

Kniha byla sama o sobě zvláštní. Její přiznání a upřímnost mě celkem šokovala. Já bych takovou knihu o svém tajemství asi nenapsala.

11.12.2018 4 z 5

Harry Potter a relikvie smrti Harry Potter a relikvie smrti J. K. Rowling (p)

Miluji celou sérii,tenhle díl patří mé favority,ale přesto jsem ji nechtěla dočíst,protože jsem nechtěla opustit svět Bradavic. Asi mě dost překvapil Snape a taky co všechno dalšího se stalo. Bude se mi po nich stýskat.

10.12.2018 5 z 5

Město nebeského ohně Město nebeského ohně Cassandra Clare (p)

Tuhle sérii miluji a završení série bylo nádherné. Všechno bylo hezky vymyšlené. Bude se mi po Jacovi, Clary, Alekovi a ostatních hrozně stýskat asi si tu serii koupím ❤️❤️

05.12.2018 5 z 5

Darker Darker E. L. James (p)

Zase mě tenhle příběh bavil. Bavil mě víc než pohledem Anastasie. Někomu se to nebude asi líbit, ale me se to moc líbilo

01.12.2018 3 z 5

Velice mě to bavilo. Děj rychle plynul a kniha byla oživená o zajímavé fotografie.

20.11.2018 3 z 5

Podělaným navrch Podělaným navrch Becky Albertalli

Čekala jsem něco jako Já Simon ,ale zklamalo mě to. Kniha mě skoro vůbec nebavila. Asi až od poloviny se to začalo rozjíždět .Jediné co mě bavilo byl vztah Molly a Reida.

18.11.2018 2 z 5

Já, Simon Já, Simon Becky Albertalli

Wow. Miluji film a knihu taky. je to téma LGBT,ale mě to vůbec nevadí. Pořád jsem se musela usmívat u toho jak je Simon sladký. Už se těším na její další knihu,která má být o Lee,která se tam moc nevyskytovala. Knihu určitě stojí za přečtení ♥

12.11.2018 5 z 5

Někdo cizí v domě Někdo cizí v domě Shari Lapena

Wow tohle mě fakt mile překvapilo. Děj hezky plynul a bylo to napínavé do poslední stránky.

05.11.2018 4 z 5

Třináctkrát proto Třináctkrát proto Jay Asher

Viděla jsem seriál a chtěla přečíst i knihu a musím říct ikdyz nerada, že seriál byl lepší. Určitě je tohle skvělý a originální nápad na knihu, ale tohle bych do dětského oddělení v knihovně asi nezařadila

04.11.2018 3 z 5