Ivka14 Ivka14 komentáře u knih

Třináctkrát proto Třináctkrát proto Jay Asher

Viděla jsem seriál a chtěla přečíst i knihu a musím říct ikdyz nerada, že seriál byl lepší. Určitě je tohle skvělý a originální nápad na knihu, ale tohle bych do dětského oddělení v knihovně asi nezařadila

04.11.2018 3 z 5

Určitě další úžasný díl.Konec jsem rozdýchávala,ale za mě asi nejslabší. Ale bylo tam dost akce a napětí a taky lásky a nenávisti:)

03.11.2018 5 z 5

Pohádky Hanse Christiana Andersena (41 pohádek) Pohádky Hanse Christiana Andersena (41 pohádek) Hans Christian Andersen

Kdo by nemiloval sněhovou královnu nebo císařovy nové šaty? Miluji jeho pohádky a každý je musí znát a jednou si je přečíst

Neználkovy příhody Neználkovy příhody Nikolaj Nikolajevič Nosov

Tyhle knížky jsem jako malá měla hrozně ráda a brzy si je přečtu znovu

Honzíkova cesta Honzíkova cesta Bohumil Říha

Tohle musí přečíst každé dítě. Určitě krásná knížka.

Broučci Broučci Jan Karafiát

Broučci jsou klasika a kdo má rád knihu určitě si oblíbí i večerníček broučci.

Navždy s láskou, Lara Jean Navždy s láskou, Lara Jean Jenny Han

Tohle byl pro mě nejslabší díl, ale i přesto jsme si ho užila. Mám ráda tuhle sérii. Mrzelo mě konec(POZOR SPOILER), že se nedostali na stejnou školu nebo mě mrzelo, že se tam už neobjevoval Josh. Ale jinak skvělé a doporučuji.

30.10.2018 4 z 5

P.S. Stále Tě miluju P.S. Stále Tě miluju Jenny Han

Bože tuhle knihu miluji. Bylo tam tolik zajímavých věcí, bylo to napínavé a vůbec jsem se nemohla odtrhnout.

29.10.2018 4 z 5

Město padlých andělů Město padlých andělů Cassandra Clare (p)

Další skvělý díl. Už se těším na pokračování. Vždy je konec hodně otevřený a už chcete hned číst další díly.

28.10.2018 5 z 5

Terapie sdílením Terapie sdílením Ester Geislerová

Některé vět byli vtipné,ale vážně dali třeba 3 slova na jednu stránku? Hlavně,že se snažíme žít ekologicky. Knihu jsem měla do hodinu ,,přečtenou". Ztráta času.

08.10.2018 1 z 5

Zlodějka knih Zlodějka knih Markus Zusak

Všichni knihu vychvalovali až do nebes,ale mě mrzelo,že to nenaplnilo moje očekávání. Kniha mohla být kratší. Bylo to hezké i konec byl dojemný,ale že by to byla moje oblíbenkyně to ne. Mrzí mě to. Možná až si to přečtu někdy ještě jednou osloví mě to víc.

30.09.2018 3 z 5

Harry Potter a Ohnivý pohár Harry Potter a Ohnivý pohár J. K. Rowling (p)

Další úžasný díl Harryho Pottera,který vás nutí číst.

23.09.2018 5 z 5

Co Alice neřekla Co Alice neřekla T. A. Cotterell

Námět i s anotací skvělý, ale bože můj ten konec?!?! Kniha me velice bavila, ale fakt mě dost zklamal konec a občas jsem měla chuť ty hlavní postavy vyliskat, aby se vzpamatovali.

17.09.2018 3 z 5

Harry Potter a Tajemná komnata Harry Potter a Tajemná komnata J. K. Rowling (p)

Miluji filmy Harry Potter a ted jsem se dala fo knížek a nelituji, protože v knize je vic detailů. Doporučuji všem.

31.08.2018 5 z 5

Padesát odstínů svobody Padesát odstínů svobody E. L. James (p)

Celou sérii jsem si zamilovala. Knihy jsou lepší než film. A zase mě teto díl dohnal k slzám. Doporučuji.

12.08.2018 3 z 5

Kniha vtipná,ale nevím proč,ale od tohohle autora nepřečtu knihu víc než do půlky ,protože mě to pře bavit. Jinak je kniha lepší než analfabetka.

06.08.2018

Jedna želva za druhou Jedna želva za druhou John Green

Miluji Greena a jeho knížky. Tuhle jsem si zamilovala taky hlavně kvůli Aze,která mi byla sypamtická. Knížce bych dala i 5*,ale to by musel být konec lepší. Nechápu proč Green dělá takové konce. Jinak kniha patří mezi mé oblíbence.

04.08.2018 4 z 5

Dívky z trajektu Dívky z trajektu Lone Theils

Příjemně mě kniha překvapila. Jedna z nejlepších detektivních knížek,které jsem četla. Knížka byla čtivá a zajímavá. Doporučuji.

21.07.2018 4 z 5

Chatrč Chatrč Wm. Paul Young (p)

Zvláštní žánr a nečekané téma Bůh a téhle knížky jsem se bála,ale nakonec jsem se začetla a určitě je to knížka,kterou si přečtu víckrát.

12.07.2018 3 z 5

Voda pro slony Voda pro slony Sara Gruen

Škoda,že jsem první viděla film,ale knížka je krásné napsána. Velice zajímavý námět na knihu. Takový druh knihy jsem necetla,ale velice příjemné mě to prekvapilo. Kdo videl film určitě si za Jacoba dosadil Robeta. Ale jak říkám jedna z mojich nejoblíbenějších knih. Doporučuji

19.06.2018 5 z 5