Janík511 Janík511 komentáře u knih

Hříšnice Hříšnice Petra Hammesfahr

Hrozná nuda, odložila jsem po 172 stranách. Škoda času a peněz za tuto knihu.

12.07.2020 odpad!

Hrob pro mého manžela Hrob pro mého manžela Catherine Steadman

První polovina se četla téměř sama a líbila se mi. Bohužel druhá půlka knihu úplně zazdila a Erin mě štvala, jaká byla husa a naivka. Takže *** jsou odpovídající hodnocení. Zase jsem se nechala zlákat pěknou obálkou a po přečtení akorát rozladění .

03.07.2020 3 z 5

S naprostou jistotou S naprostou jistotou Adam Mitzner

Kniha nebyla úplně špatná, líbila se mi. Do dvou třetin byla napínavá, jen mi vadilo, že v poslední třetině se odhalil vrah. Nevadí, já to autorovi nakonec opouštím, ale příště bych určitě vraha takhle brzo neodhalovala.

06.06.2020 4 z 5

Dobří sousedé Dobří sousedé A.J. Banner

Nic závratného to teda nebylo. Konec knihy autorka usekla, zápletka taková nijaká a celkově spíše zklamání. Škoda, začátek vypadal hodně slibně, ale konec se zvrhl k něčemu naprosto nudnému.

02.06.2020 3 z 5

Jmenuji se Nikdo Jmenuji se Nikdo Matthew Richardson

Kniha nebyla zase tak špatná, jak se zde píše. Dala bych i o hvězdičku více, kdyby byl konec lépe propracován. Četla jsem už sice lepší špionážní knihy, ale autora bych nezatracovala.

14.05.2020 3 z 5

Rašeliniště Rašeliniště Susanne Jansson

Průměrná kniha, za chvíli ani nebudu vědět o čem byla. Konec takový nijaky.

01.05.2020 3 z 5

Devátá dívka Devátá dívka Tami Hoag

Dočteno, ale nějak jsem z děje neskakala radostí. Policie mi přišla celkem dost neschopná a televizní hlasatelka se musela z rukou vraha vysvobodit sama. Děj nemastny, neslany, tohle mě do kolen nedostalo.

11.04.2020 3 z 5

Chlapec, který rozdával sny Chlapec, který rozdával sny Luca Di Fulvio

Dlouho jsem přemýšlela, co mám napsat. Příběh je to krásný, ale od půlky do konce neuvěřitelně táhlý a zbytečně natažený. Kdyby měla kniha pouze 300 stran, byla by výborná, takhle jsem se unudila ve 2/3 a posledních 100 stran stále čeká na přečtení, asi už budu jen přeskakovat stránky a dočtu poslední kapitolu. Mám od autora další knihy, ale po této zkušenosti si dám od něj delší přestávku, abych načerpala sílu na další nekonečný maraton.

03.04.2020 3 z 5

Vášnivý sprosťák Vášnivý sprosťák Christina Lauren

Hrozná blbost. Čekala jsem podle obsahu pěknou, odpočinkovou četbu a ne takové povídání o ničem s popisem sexu na xx stran a s neskutečným počtem sprostých slov. Za mě obrovské zklamání.

02.04.2020 2 z 5

Rok zázraků Rok zázraků Sarah Winman

Na základě komentářů zde jsem čekala krásný příběh, který přečtu na jeden zátah. Bohužel příběh takový nijaký, nezatáhl mě do děje a oddychla jsem si, že jsem dočetla poslední stránky. Tohle se bohužel nepovedlo a vím, že už nikdy číst nebudu.

01.04.2020 3 z 5

Vendeta Vendeta Catherine Doyle

Zajímavá série knih. Čte se téměř sama, jen mi trochu vadí, že mafiány jsou sotva zletilé děti, čemuž se dá těžko věřit. Každopádně jdu na další díl.

26.03.2020 4 z 5

Můj muž král Karel IV. Můj muž král Karel IV. Vladimír Přibský (p)

Jak jsem byla zvědavá, tak jsem byla zklamaná z této knihy. Ještě, že měla jen tak málo stran. Čekala jsem krásný historický příběh a místo toho divné jazykové formulace a ani děj nebyl záživný. Za pár korun z výprodeje jsem od knihy zace tak nečekala, ale jednou opravdu stačilo. Tento autor mě nepřesvědčil.

12.03.2020 2 z 5

Přísně tajná Přísně tajná Janet Evanovich

Vtipně napsaná kniha, ale až tak se mi nelíbila. Hodnotím jako průměrnou knihu, kterou už jistě číst znova nebudu.

28.02.2020 3 z 5

Bubble Bubble Anders de la Motte

Dočeno, ufff, byla to ale fuška s touhle sérii. Konec mi pořád přišel otevřený a vlastně vůbec nevím, kdo byl Pořadatel. Jednou stačilo, hodnotím jako zajímavou změnu a zpestření.

23.02.2020 4 z 5

Buzz Buzz Anders de la Motte

Game slabota a tohle už mělo šťávu. Jdu hned na trojku, ať vim, jak to dopadne.

21.02.2020 4 z 5

Příliš krátký provaz Příliš krátký provaz Matthew FitzSimmons

Příběh mě opravdu zaujal a musela jsem za víkend přečíst. Zbytečně jsem knihu dlouho odkládala, stála za to. Od půlky byl děj celkem předvídatelny, ale stejně jsem byla zvědavá, jak to dopadne. Časem si ráda přečtu další díl.

16.02.2020 5 z 5

Návštěvnice Návštěvnice Amanda Stevens

Tentokrát mě kniha tolik nebavila. Děj takový rozvláčný, ale jdu na další díl, abych věděla, jak to v posledním dílu celé dopadne.

05.02.2020 4 z 5

Game Game Anders de la Motte

Za konec dávám tři hvězdičky, jinak dvě jsou odpovídající hodnocení. Jak byly knihy Memorandum a Ultimátum napínavé, tak tohle snad psal někdo jiný!! Další díly mam, ale dám si pauzu. Ctive to moc nebylo, ale vydržela jsem. Za mě celkem zklamání... přesto snad vydržím a zbývající díly někdy dočtu, když už jsem je koupila.

19.01.2020 3 z 5

Tváře noci Tváře noci Corrie Jackson

Kniha se čte celkem dobře, jen děj by mohl být lépe zpracován, neboť místy jsem ztrácela přehled. Není to ovšem kniha, na kterou si za rok vzpomenu. Neurazí, ale ani nenadchne.

14.01.2020 2 z 5

MemoRandom MemoRandom Anders de la Motte

Napínava, nenechala mě vydechnout. Jdu se pustit rovnou do dalšího dílu. Tato kniha se opravdu hodně povedla.

06.01.2020 5 z 5