Járinečka Járinečka komentáře u knih

Stmívání Stmívání Stephenie Meyer

Díky knize Stmívání jsem si zamilovala čtení. A to doslova. Tahle kniha mě doopravdy moc bavila. Já zkrátka miluji fantasy knihy, kde vystupují vlkodlaci a upíři. Vždy jsem byla tým Edwarda, prostě navždy a tak to zůstane.

27.07.2024

Rozbřesk Rozbřesk Stephenie Meyer

Tahle kniha byl asi nejlepší, ze všech co jsem četla. Bylo zde napětí a nikdy jsem nevyhrál, co bude následovat. Hodně jsem to prožívala a hodněkrát mi ukápla i slza. Já zkrátka tyhle typy knih miluju. Miluji fantasy knihy plné upírů a vlkodlaků. Byla jsem tak ráda, že se z Belly stala upírka, konečně přestala fňukat A bylo vidět, jak je odvážná.

27.07.2024 5 z 5

Věž úsvitu Věž úsvitu Sarah J. Maas

Tahle kniha byla naprostý skvost, jak už tady bylo řečeno, tak zde není hlavní hrdinkou Aelin, ale Chaol. Ale popravdě mi to vůbec nevadilo, možná že bych řekla, že mi to vyhovovalo i více. Vznikne zde spousty nových párů, kterým moc a moc fandím a jsem ráda, že si Chaol také konečně někoho našel, protože si to zaslouží. V průběhu knihy mi ukápla i slza. Ta kniha je naprostá bomba, ale začátek mě také trochu nudil...

Půlnoční slunce Půlnoční slunce Stephenie Meyer

Tahle kniha byla fajnová, děj je úplně stejný jako v prvním díle, akorát že z pohledu Edwarda, každopádně mohu jen doporučit. Objevuji se zde taková tajemná atmosféra plná očekávání a napětí.

27.07.2024 5 z 5

Zmije Zmije Bex Hogan

Tahle kniha byla naprostá bomba, moc se mi líbila a i ten děj, líbilo se mi to, jak se hlavní postavy k sobě chovali a z takové ubrečené holky se stéla konečně hrdinka, která se nebála se za sebe postavit a zabíjet.

Podzim, na který nezapomenu Podzim, na který nezapomenu Robin Constantine

Tahle kniha byla naprostý skvost, je to sladká romantika, ale objevují se zde různé intriky pomsty a lži. Takže musím jen a jen doporučit. Na to že by to měla být taková oddechovka, tak se docela při ději zapotíte. Taky jsem byla moc ráda, když se hlavní postavy se daly dohromady. Jsem také moc ráda, že se změnil a už není takový, jaký byl dříve.

Temná krása Temná krása Mary E. Pearson

Tahle kniha byla také dobrá, akorát bych řekla, že byla asi nejslabší z té celé série, ale dej byl velice zajímavý a nikdy jsem nečekala to, co následovalo. Také se mi líbilo to že si obě Hlavní hrdinky vybraly s kým budou sdílet život.

Zrádné srdce Zrádné srdce Mary E. Pearson

Tahle kniha bych řekla, že byla daleko lepší než první díl, bylo zde spoustu nových postav a opravdu se mi to zamlouvalo. Líbilo se mi to, jak hlavní postavy spřádali intriky a jak se chovali.

Falešný polibek Falešný polibek Mary E. Pearson

Tahle kniha byla také moc dobrá, určitě doporučuji a zajímavé postavy, o kterých zatím tolik nevíme... Ale občas mi přišly až zbytečně dlouhé odstavce...

08.08.2024

Prázdné sliby Prázdné sliby Lexi Ryan

Tahle kniha byla skvělá, moc se mi líbil děj A postavit, které se v příběhu vyskytovaly. Kniha má něco málo přes 400 stránek, takže to není zas tak dlouhé. Opravdu mě zajímá s kým nakonec hlavní hrdinka skončí a do koho se zamiluje, protože je oba zradili a ona se bude muset rozhodnout...

28.08.2024 4 z 5

Spolek nemrtvých holek Spolek nemrtvých holek Lily Anderson

Tuhle knihu jsem zrovna dnes dočetla. Kniha má naprosto vtipnou a hezkou obálku, o tom žádný pochyb. Má něco kolem 300 stránek, takže je to v pohodě. Musím říct, že ten děj byl naprosto dokonalý a hlavně vtipný. Třičtvrtě procent knihy jsem se musela jen a jen smát. Ale ten konec mě naopak rozplakal, vůbec jsem nečekala a hlavně ani netipovala člověka, který by ty holky mohl zabít. Bylo mi jich všech tak líto, ale i toho vraha celkem. Protože popravdě ty dvě holky nebyly také úplně nejsvatější a dělaly ostatním akorát naschvály. Každopádně tím neobhajuji vraha. Kniha vypráví z pohledu Milý, která není zas až tak hubená a hlavně není populární, musí se stýkávat s problémy dospívajících a ještě k tomu ji umře kamarádka, a tak se rozhodne, že ji přivolá zpátky, ale něco se pokazí, a tak ze záhrobí nepřijde jen ona.

Černý úsvit Černý úsvit Lisa Jane Smith

Tato kniha byla celkem kraťoučká, ostatně jako všechny knihy v této sérii, ale doopravdy za to stála, moc se mi to líbilo I to jak se k sobě chovali hlavně hrdinové

Krvavý polibek Krvavý polibek Lisa Jane Smith

Naprosto dokonalá kniha, moc se mi líbil děj i to, jakou měla hlavně hrdinka minulost A s čím se vším musela vypořádat. Každopádně všichni milujeme enemies to lovers

Spřízněné duše Spřízněné duše Lisa Jane Smith

Tahle kniha byla také super, akorát že předchozí dílně bavil daleko víc. Bylo to zajímavé a i ten děj byl takový tajuplný. I když nepřipadalo mi, že by se k sobě nějak hodili... Každopádně mě někdy trochu štvala hlavní hrdinka, jak se tak naivně chovala.

08.08.2024 3 z 5

Lovci zla Lovci zla Lisa Jane Smith

Tahle kniha bych řekla, že asi nejlepší z té celé série. Ze začátku se mi taky krátil dech a lezla mi husí kůže po zádech. Ten děj byl naprosto skvělý a miluju hlavně hrdiny, kteří se do sebe zamilují. Ten konec a to prostředí je zkrátka nepopsatelné

Tajemný anděl Tajemný anděl Lisa Jane Smith

Tahle kniha také stojí za to, určitě je moc dobrá a určitě doporučuji . Ten konec mě doopravdy zaujal a to všechno bylo tak tajuplné, že se mi krátil dech... Takže musím jen a jen doporučit.

Černá magie Černá magie Lisa Jane Smith

Tahle kniha byla naprostá bomba, celkem se mi líbily hlavní postavy a to jak si k sobě našly cestu. Moc mě bavilo to jak se o sebe starali a záleželo jim na tom druhém. Také se zde objevuje napětí a tajuplné věci.

Prokleté sestry Prokleté sestry Lisa Jane Smith

Tento druhý díl byl o dost lepší než ten první, bylo zde více napětí a i takové zajímavější a tajuplnější postavy. Opravdu jsem nečekala, že by se Ash mohl zamilovat do smrtelníka. Každopádně tahle kniha opravdu stojí za to

Tajemství upírů Tajemství upírů Lisa Jane Smith

Tahle kniha byla fajn, ale trochu ten děj mě nudil, sice to má celkem málo stránek, ale je pravda, že jsem se trochu do toho nutila, avšak konec za to stál

08.08.2024 2 z 5

Časovaná bomba Časovaná bomba Joelle Charbonneau

Tahle kniha byla taky naprosto dobrá, sice se zde objevuje spoustu řekněme odborných názvů, ale děj se mi moc líbil a také to že knížka vypráví příběhy z různých pohledů. A také je zde ukázáno to že každý si neseme nějaký příběh či nějakou minulost.