Járinečka Járinečka komentáře u knih

Království popela Království popela Sarah J. Maas

Tahle kniha byla také senzace, odehraje se zde spoustu nečekaných zvratů a děj je naprosto dokonalý. Také mi na konci knihy ukápla slza, protože jsem vlastně touhle knihou dočetla celou sérii. I když jsem ji přečetla už před hodně dávnou dobou, tak na tuhle sérii nikdy a nikdy nezapomenu. Navždy zůstane v mém srdíčku .

08.08.2024 4 z 5

Říše bouří Říše bouří Sarah J. Maas

Tahle kniha byla naprosto dokonalá, nejen, že mě bavil děj, ale také i postavy, které v něm vystupovaly. Také se mi líbilo to, že autorka popisuje příběh z různých úhlů pohledů, nebo-li z různé perspektivy.

Královna stínů Královna stínů Sarah J. Maas

Tahle kniha byla také naprosto skvělá, bylo zde opravdu hodně napětí a konečně hlavní hrdinka se mohla setkat se známými tvářemi, které hlavně vystupovali v Krvavém ostří. A ten děj... naprosto dokonalý

Dědička ohně Dědička ohně Sarah J. Maas

Tahle kniha byla také skvělá, ale řekla bych, že byla asi nejslabší z té celé série. Ale jinak se mi líbilo prostředí, které se tak strašně změnilo...

Krvavé ostří Krvavé ostří Sarah J. Maas

Tahle kniha byla také dokonalá, ten konec mě doopravdy rozbrečel a byla celkem hodně taková emotivní .

Půlnoční koruna Půlnoční koruna Sarah J. Maas

Druhý díl byl také naprosto skvělý, moc mě bavil a bylo zde opravdu hodně napětí a vůbec jsem nečekala ten konec .

Skleněný trůn Skleněný trůn Sarah J. Maas

Naprosto dokonalá kniha. Děj byl napínavý a moc mě bavil. A těšila jsem se, s kým nakonec hlavní hrdinka skončí. Takže moc a moc doporučuji.

Zatmění Zatmění Stephenie Meyer

Tahle kniha byla taky naprosto dokonalá, ostatně jako všechny předchozí. Byl zde dobrý děj, plný napětí a romantiky. Moc se mi líbilo napětí mezi edwardem a jacobem.

27.07.2024 4 z 5

Nový měsíc Nový měsíc Stephenie Meyer

Tahle kniha mě taky doopravdy bavila. Akorát jsem byla strašně naštvaná, když Edward Bellu nechal. V polovině mě to začalo štvát, protože jsem v té době nesnášela Jacoba, ale co už. Ale byla pravda, že jsem to v té době strašně prožívala, ale naprosto dokonalá kniha to se musí nechat.

27.07.2024 4 z 5

Tajemství zpívajícího města Tajemství zpívajícího města Christoph Marzi

Popravdě tahle kniha byla zajímavá, sice ze začátku mě trochu nudila, nebudeme si lhát, ale poté se to rozjelo. Neříkám že to bylo extrémně dobré, ale bylo to velmi zajímavé, zajímavé postavy, zajímavý děj, ve kterém zaznívalo napětí. A tenhle děj nebyl zas až tak zamotaný, byl celkem srozumitelný.

Strážkyně mlžných kamenů Strážkyně mlžných kamenů Christoph Marzi

Také tuto knihu doporučuji, ale někdy mi ten děj přišel až moc trochu zamotaný a nějaké věci bych řekla, že by měly být více vysvětleny. Ale jinak velice zajímavé postavy a pozoruhodný děj.

Královna stínů Královna stínů Christoph Marzi

Tato kniha byla celkem fajn, líbilo se mi napětí a různé metafory a přirovnání, ale připadal mi trochu takový složitější a zamotaný děj. Pár věcí jsem ani moc nepochopila. A zase bych řekla, že konec měl až moc rychlý spád, že ho mohl autor více rozšířit. Ale je pravda, že jsem v životě nečetla knihu, která by měla takováhle španělská jména. Ale jinak doporučuji.