Jaruce Jaruce komentáře u knih

Papírová srdce Papírová srdce Claire Contreras

Pokračování Srdce - každý potřebujeme trochu té romantiky a že jí je tu dost :-). V reálném životě to většinou takhle nebývá, ale aspoň si sednout k takovému romantickému příběhu a pořádně se jím nasáknout když už v reálném životě takový příběh nemáme, ale kdo ví?

21.05.2017 5 z 5

Na hraně zapomnění Na hraně zapomnění Jessica Ann Redmerski

Nádherný příběh, hezky se četla a těším se na to az si přečtu pokračování.

05.10.2016 5 z 5

Překroč svůj stín Překroč svůj stín Katie McGarry

Nádherný příběh dvou mladých lidí, jen bych tu popisovala to samé co v předešlých komentářích, takže za mě super!

25.09.2016 5 z 5

Polibek Polibek Anna Todd

Příběh se mi líbil, krásně a s lehkostí se mi četl i když už nepatřím dávno k náctiletým, je to o obyčejně neobyčejném vztahu dvou mladých životem začínajících lidí s plusy i minusy které si nesou s sebou z dětství a i po něm, ze svých rodin přebírají klady i zápory a oni si chtějí jít po své cestě v "dospěláckém životě ". Těším se a hned se vrhám do pokračování!

20.06.2016 5 z 5

Jeden plus jedna Jeden plus jedna Jojo Moyes

Jednoduše úžasná! !

11.06.2016 5 z 5

Není co ztratit Není co ztratit Rowan Coleman

Opět krasně napsaná kniha. Nesouhlasím s tím, že je horší než Kniha vzpomínek, každá má svůj příběh. Líbila se v příběhu malá Maddie, je tam ukázáno jak bychom neměli podceňovat vnímání dětí když se v rodině něco děje. Krásná láska po dlouhém čekání mezi Rosou a otcem ale i mezi Frasierem a Rosou.

20.02.2016 5 z 5

Nepřítel mého nepřítele Nepřítel mého nepřítele Kateřina Petrusová

Další úžasný díl rodiny Bavettovych , ano je jiný než první díl, ale stejně skvělý nechyběl tam humor, který mě fakt bavil, takové hlášky člověka donutí se smát a pak vypadáte jako debil co se začne smát nahlas jen tak z ničeho nic. Libí se mi drsní mafiáni z kterých láska udělá zamilovaný blázny kteří pro své protějšky udělají cokoliv, první díl byl více emoční kdežto druhý více humorný. Opět mě autorka nezklamala a s chutí začnu třetí.

11.02.2016 5 z 5

Hora mezi námi Hora mezi námi Charles Martin

Opět jedna z pěkných knih.

04.11.2017 3 z 5

Za zavřenými dveřmi Za zavřenými dveřmi B. A. Paris (p)

Příběh se mi líbil, žádné prázdné a nudné místa, velice zajímavě napsáno a to i z pohledu reálného života. Byl mi sympatický postoj Ester ke Grace když se vrátila z Thajska, jen mi chyběl konec jak dopadlo setkání Grace se svojí sestrou. Škoda že se autorka nezmínila v pár větách.

26.08.2017 5 z 5

Vánoce po francouzsku Vánoce po francouzsku Fiona Valpy

Další dílo od této autorky a opět příjemné čtení. Nemyslím si, že je horší než u předešlého - Láska po francouzsku, naopak milý a příjemný. Ano začátek není veselý, ale copak v živote máme pořád na růžích ustláno? Pro někoho to může být klišé, že vše dobře dopadne, ale kdo v to nedoufá ? Za mě ano mám ráda, když to dobře dopadne. Těším se na další dílo od této autorky.

07.01.2017 4 z 5

Stůj při mně Stůj při mně Daniela Sacerdoti

Milý příběh, i když málo kdo má na růžích ustláno, ale i tak vždycky je naděje, vůbec mi tam duchařina nevadila, naopak bylo to milé a já věřím na osud, také se mi líbilo, že i v lásku na první pohled je možné věřit - jsem totiž romantik :-).

02.01.2017 5 z 5

Deštivý den Deštivý den Jiří Kostka

Pro mě zajímavý příběh, četl se svižně nic se nevleklo. Poslední dobou mám ráda knihy od českých autorů asi proto, že mi jsou blízko a dokážu se vžít do prostředí a situace nám známé.
Knihu mi autor zaslal i s věnováním, tímto bych mu chtěla poděkovat a těším se, že si přečtu další jeho dílo - jen tak dál pane Kostko!

11.12.2016 4 z 5

Koho miluješ Koho miluješ Jennifer Weiner

Krásný milý příběh, jen konec trochu uspěchaný.

08.09.2016 4 z 5

Odvrácená tvář lásky Odvrácená tvář lásky Colleen Hoover

Moc hezká, pro mě srdeční záležitost.

14.06.2016 5 z 5

Pekáč buchet Pekáč buchet Kateřina Petrusová

Hezký, humorný a krátký. Každý by chtěl ten pekáč buchet :-)

12.04.2016 5 z 5

Maorská princezna Maorská princezna Laura Walden

Moc hezky napsaná kniha, jak jednou začnete nechce se vám přestat. Doporučuji a těším se na další od téhle spisovstelky.

04.04.2016 5 z 5

Sedmilhářky Sedmilhářky Liane Moriarty

Tak mě se kniha líbila a dokonce jsem se u ní smála a konec ten mě dostal vůbec jsem to nečekala. Za mě doporučuji.

14.03.2016 4 z 5

Leova šance Leova šance Mia Sheridan

Tak pokračování Lea nebo spíš pohled ze strany Lea se mi líbil daleko víc, jsem ráda, že Evi a Leo dostali druhou šanci. Nejdřív se mi do druhé knížky nechtělo, ale jsem moc ráda, že jsem ji četla.

09.01.2016 5 z 5

Dívka, již jsi tu zanechal Dívka, již jsi tu zanechal Jojo Moyes

Moc hezká. Doporučuji.

01.01.2016 5 z 5

Bez naděje Bez naděje Colleen Hoover

Knihu četla moje dcera, pak mi ji dala abych si ji přečetla, že je moc hezká, knihu jsem otevřela přečetla asi pět stránek a odložila ji s tím, že to není můj šálek kávy, prostě nebyl to ten správný čas. A právě teď nadešel a já knihu přečetla jedním dechem, byla moc hezká i tak trochu smutná, a jsem ráda, že můžu hned číst druhý díl.

11.10.2015 5 z 5