Jaruce Jaruce komentáře u knih

Velitelovo děvče Velitelovo děvče Pam Jenoff

Kniha se mi líbila, přečetla na jeden zátah. Není to román o válce ale román o lásce.

20.09.2015 4 z 5

Útěk do Virgin River Útěk do Virgin River Robyn Carr

Tak jak jsem psala o prvním díle že je to výborný román pro ženy, tak ani tento díl není jiný, spíš mi přišel ještě víc přeložený emocemi, které nešlo udržet pod kontrolou. Hezky spisovatelka popsala i vývoj z předchozího dílu.Výborný romantický příběh.

06.09.2015 5 z 5

Tajnosti vdaných žen Tajnosti vdaných žen Carol Mason

Příběh z normálního života, myslím že je dost reálný a právě proto se mi líbil.

12.08.2015 4 z 5

Turbulence Turbulence Whitney G. (p)

Milá kniha, jen mi to trochu kazil překlad " šukání" ap. Nejsem žádná puritanka, ale nějak mi tam tyto názvy nesedly.

10.02.2018 4 z 5

Měsíční údolí Měsíční údolí Melanie Gideon

Krásná a smutná zároveň kniha. Velmi pěkně vyjádření lásky jak rodičovské tak i partnerské. Doporučuji!

26.08.2017 5 z 5

Kurandera Kurandera Hernán Huarache Mamani

Zajímavá kniha , tuto knihu by si měl každý přečíst, už jenom to, že tuto knihu čteme, určitě nemyslíme jen samy na sebe. Je to příběh o tom co všechno je je žena schopna udělat i obětovat pro lásku k muži.

30.07.2017 4 z 5

Až budu bez tebe Až budu bez tebe Kelly Rimmer

Tato kniha byla pěkná, ano trochu připomínala knihu Než jsem Tě poznala, jen je to z pohledu muže. Mě osobně to nevadilo a s chutí jsem četla dál, na konci se určitě nevyhnete slzám.

16.07.2017 4 z 5

Zaslíbená Zaslíbená Jodi Ellen Malpas

Knihu jsem nemohla dočíst, skončila jsem asi 80 stran před koncem.

27.06.2017 2 z 5

Tíha osudu Tíha osudu Monika Knápková

Mám ráda příběhy této autorky, chvílemi bych sice Karol tak trochu propleskla :-) kvůli jejímu chování, ale zas by to nebylo tak zajímavé. :-)

25.05.2017 4 z 5

Slepičí polévka pro duši - O kočkách a lidech Slepičí polévka pro duši - O kočkách a lidech Amy Newmark

Kdo nežil a nebo nežije s kočkou, tuhle knihu asi nepochopí, úžasné a velmi pravdivé příběhy o kočičkách. Majitelé koček určitě budou vědět o čem je řeč ;-)

21.05.2017 5 z 5

Skryté zlo Skryté zlo Sandra Brown

Mám ráda příběhy od této autorky. Nechybí zde napětí a romantika tak akorát.

30.04.2017 5 z 5

Místo splněných přání Místo splněných přání Jude Deveraux (p)

Moc hezká kniha, všem třem ženám jsem přála lepší život.

19.03.2017 4 z 5

Casa Grande Casa Grande Jude Deveraux (p)

Také ze začátku jsem se nemohla začíst, ale pak mě začala bavit a jsem ráda, že jsem knihu neodložila. Pro mě hezký příběh.

01.10.2016 4 z 5

Co má společného malá nožka s Kamasutrou Co má společného malá nožka s Kamasutrou Olina Táborská

Na tuhle knížku jsem se těšila, po přečtení anotace jsem si řekla to bude fajn, no a po přečtení pár stránek jsem litovala, že jsem si knihu koupila. Jo dočetla jsem ji protože knížky většinou dočítám, ale přeskakovala jsem odstavce, protože to bylo na jedno brdo napsané bud z pohledu Ireny a nebo z pohledu Petra, kdyby aspoň autorka psala jiná slova, ale na mě to působilo opisování textu. Postavy Petr - doslova vidlák a Irena - žena ktera by nejspíš o Petra ani nezakopla.

16.09.2016 2 z 5

Na čem záleží Na čem záleží Emily Giffin

Moc hezky napsaná kniha, fandila jsem jak Tess tak i Valerii, kniha je o tom, že vztahy a ani manželství nelze projít hezky po vyšlapané a bezpřekážkážkové cestě.

02.09.2016 5 z 5

Knihovna duší Knihovna duší Ransom Riggs

napínavé od začátku do konce, moc hezké

15.08.2016 4 z 5

Aspoň trochu normální Aspoň trochu normální Trish Doller

Bylo to hezké čtení a vůbec ne tak jasný předpokládaný konec on miloval ji a ona jeho a jestli neumřeli. ...

24.07.2016 4 z 5

V srdci je spousta místa V srdci je spousta místa Franziska Stalmann

Četla se dobře, takový příběh opravdu ze života, který se opravdu stává.

10.07.2016 3 z 5

Tajemství Tajemství Anna Todd

Opět mě další díl bavil, jen bych ho trochu zkrátila a proto o to dávám o jednu hvězdičku méně, ale ten konec vlastně nekonec, už se nemůžu dočkat pokračování, které bude Až v srpnu.

06.07.2016 4 z 5

Marnotratný syn Marnotratný syn Danielle Steel

Tento příběh se mi líbil. Byl prostě že života
, že každý člověk se může setkat s tím být jednou nahoře a pak úplně nečekaně dole. Záleží jen na úhlu pohledu v denním čase a situaci a záleží jen na nás jak se rozhodneme.

03.06.2016 4 z 5