josska josska komentáře u knih

Žila jsem příliš krátce Žila jsem příliš krátce Monika Czernin

Knížka se mě moc líbila,pěkně se četla

24.06.2018 4 z 5

Co zbylo z mojí sestry Co zbylo z mojí sestry Nuala Ellwood

Knížka mě dost bavila,byla napínavá a ten konec,jsem teda NEČEKALA

10.06.2018 4 z 5

Učedník Učedník Tess Gerritsen

Super napínavé,čtivé,moc mě to baví i když jsem viděla celý seriál,spojuji si postavy s herci a je to super.Těším se na další...

27.05.2018 5 z 5

Prokletý rod Palmisanů Prokletý rod Palmisanů Rafel Nadal (p)

Knížka se mě líbila a bavila mě,měla jsem i slzy v očích,taky moc nechápu ty záporné komentáře,byla moc zajímavá,měla i zápletku překvapivou ...

19.05.2018 4 z 5

Na vlastní kůži Na vlastní kůži Javier Moro

Knížka se mě moc líbila,byla čtivá,napínavá,místy smutná a zajímavá, 5 hvězdiček oprávněně

28.04.2018 5 z 5

Sebevražda Sebevražda Édouard Levé

||Knižku jsem četla kvuli čtenářské výzvě,jinak nevím jestli bych se do ní pustila, ale hlavně spíš bych se k ní vubec nedostala..

14.04.2018 4 z 5

Skořápky na vodě Skořápky na vodě Jarmila Pospíšilová

První knížka od autorky a moc se mě líbila,četla se pěkně a měla zajímavý děj.,.

07.04.2018 4 z 5

Anna Sacher a její hotel Anna Sacher a její hotel Monika Czernin

Knížka mě příjemně překvapila,skvěle se četla,bavila mě a měla jsem chut na ten dortík a taky podívat se přímo do hotelu,třeba se mě to někdy splní a vzpomenu si na knihu co jsem v ní četla.5hvězdiček si zaslouží a moc doporučuju

17.03.2018 5 z 5

Případ Ewy Morenové Případ Ewy Morenové Håkan Nesser

Moje asi první kniha od autora a moc se mě líbila,zápletka super a moc pěkně se četla

09.03.2018 4 z 5

Sběratel motýlů Sběratel motýlů Dot Hutchison

Od knížky jsem čekala něco jinýho,přečetla jsem ji,ale moc mě nebavila,nevím jestli pujdu do dalšího dílu,ale jsem zvědavá o čem bude ...

23.02.2018 3 z 5

Eminy slzy Eminy slzy Ružena Scherhauferová

Knižka se mě moc líbila,pěkně se četla,taková ze života,slovenská autorka překvapila

22.02.2018 4 z 5

Půlnoční modř Půlnoční modř Simone van der Vlugt

Kniha mě příjemně překvapila,takové žánry moc nečtu,ale dost mě to bavilo,ta keramika,mor,bylo to čtivé

14.02.2018 5 z 5

Vražedná vášeň Vražedná vášeň Markéta Harasimová

Knížka se pěkně četla,zajímavá,napínavá,romantická,autorku mám moc ráda

11.02.2018 4 z 5

Dítě hvězd Dítě hvězd Katrine Engberg

Kniha se mě moc líbila,dobře se četla,napínavá,už se těším na další díly,četla jsem ji na doporučení Danago a neudělala jsem chybu,prostě je skvělá

10.02.2018 4 z 5

Útěk z Osvětimi Útěk z Osvětimi Andrej Pogožev

Při čtení jsem měla husí kuži,příšerné co se dělo a vubec to nechápu.

04.02.2018 5 z 5

Služebná z hostince Služebná z hostince Dilly Court

Mě se knížka moc líbila,pěkně se četla a měla děj a dobrý konec,už se těším na další autorčinu knihu

04.02.2018 4 z 5

Naše paní doktorka Naše paní doktorka Meredith Appleyard

knížka mě moc bavila a dobře se četla,taková odychovka

11.01.2018 4 z 5

Dobře se dívej Dobře se dívej James Carol

Druhá knížka od autora,Polámané panenky byly asi víc napínavý,ale tady tahle taky dobrý,dobře se četla,vrah mě překvapil těším se na třetí mám ji nachystanou

25.12.2017 4 z 5

Medikus z Heidelbergu Medikus z Heidelbergu Wolf Serno

Knížka se mě líbila,pěkně se četla,byla zajímavá a ta obálka nemá chybu

10.12.2017 4 z 5

Do vody Do vody Paula Hawkins

Knížka se mě moc líbila,sice víc postav,ale pěkně se četla

28.11.2017 4 z 5