Jurajovamaka Jurajovamaka komentáře u knih

Mrazivé hry Mrazivé hry Markéta Harasimová

Taká oddychovka, zákusok ku kávičke ❤

Nehanebné hry Nehanebné hry Eva Biela Brndiarová

Skvelá knižka. ✌
Síce sa v nej píše skôr o odvrátenej stránke života, je napísaná neobyčajne pútavo.
Charaktery jednotlivých postáv výborne prepracované a poznanie, že to, čo človek v živote urobí iným, sa mu vráti. Veľmi dobre sa to číta a núti človeka rozmýšľať. Zrejme tí čitatelia, ktorí hľadajú jednoduchý dej a ľúbostné zápletky nebudú uspokojení, ale kto má rád hodnotnejšiu literatúru, ten si príde na svoje.
Odporúčam ❤a rovnako siahnite aj po novšej knihe autorky VINNÁ.✌

Nelej olej na oheň Nelej olej na oheň M. J. Arlidge

Kniha má svižný , dramatický dej . Veľmi pozitívne hodnotím výborne spracovanú tému , prečítala som ju jedným dychom, proste od tejto knihy sa nedá odpútať pokiaľ ju nedočítate.
Odporúčam ❤✌ všetkým milovníkom krimi a napätia aby siahli po tejto knihe, nebudú ľutovať.

Nemilosrdný magnát Nemilosrdný magnát Lisa Kleypas

Po prečítaní prvej časti Bezohľadný darebák som mala pocit, že je top, ale toto druhé pokračovanie rozhodne nezaostáva, práve naopak!!! romantika, napätie, skvelý príbeh...

Nenapraviteľní Nenapraviteľní Carrie Elks

Túto knihu som doslova zhltla za jeden deň. Pútavý dej, pekný príbeh, smiala som sa, plakala. Mám rada knihy, ktoré vo vás zanechajú dobrý pocit a táto kniha ňou určite je.

Nevidím zlo Nevidím zlo Kristína Ježovičová

Nevidím zlo je kniha, ktorá bude vo vás ešte dlho rezonovať.
Od začiatku až do konca som bola v napätí, ako to celé dopadne.
Postavy sú perfektne prepracované od nevidiacej dievčiny, manželských problémoch, až po psychicky narušených jedincov.
Je to kniha o tom, ako môže zlo zasiahnuť do našich životov a keď si nedáme pozor, môže to veľmi zle dopadnúť.

Nič nie je zabudnuté Nič nie je zabudnuté Wendy Walker

Kniha písaná z pozície rozprávača psychológa, čo nebolo vôbec rušivé, ale iné a v každom prípade zaujímavé.
Kniha sa dobre číta, má veľmi napínavý a obsahuje veľa skvelých myšlienok.
Určite odporúčam. ❤✌

Nie je tam Nie je tam Joy Fielding

Znova sa preukázal autorkin talent na písanie. Výborná kniha. Taká smutná. Neviem si predstaviť, že by sa mi niečo podobné stalo. Autorka veľmi pekne opisuje príbeh z pohľadu mamy a strieda minulosť so súčastnosťou... a to rozuzlenie.. brutálne. Knihu som nemohla pustiť z rúk. Je ťažké vôbec si predstaviť byť v situácie tejto matky. Kvalitné čítanie.
O D P O R Ú Č A M ❤ a dávam prst hore ✌

28.02.2021 5 z 5

Osud tak rozhodol – O živote a autizme s láskou Osud tak rozhodol – O živote a autizme s láskou Jozef Bednár

Príbeh zo života autistu. Mne sa kniha páčila a zaujala ma, nakoľko vo svojom povolani pracujem aj s deťmi s autizmom.
Určite ODPORÚČAM rodičom, učiteľom, vychovávateľom a vlastne všetkým, ktorí prichádzajú do kontaktu s deťmi s autozmom ❤✌

Otrok Otrok Anand Dilvar

Zaujímavá kniha, ktorú neodložíte, pokiaľ ju neprečítate. Pútavý príbeh o človeku, ktorý je v kóme, čo vtedy prežíva čo sa týka aj blízkych ľudí a čo vlastne všetko si uvedomí ako žil...
Určite stojí za prečítanie ❤✌

28.02.2021 4 z 5

Pod krídlami zmeny Pod krídlami zmeny Tomáš Beník

Kniha ma milo prekvapila. Čítala sa ľahko a dej ma zaujal. Určite odporúčam čitateľom, ktorý majú radi nadprirodzené veci. Skvelá oddychovka...
ODPORÚČAM ❤✌

Prebudili ma anjeli Prebudili ma anjeli Monika Jakubeczová

Verím na anjelov a milujem čitať knihy o nich ❤
Za mňa ÁNO ODPORÚČAM ✌

Predajná láska Predajná láska Ružena Scherhauferová

Príjemné čítanie. Pribeh ma zaujal a zároveň aj prekvapil čo všetko môže život priniesť. Myslíte si, že máte spokojný život a zrazu sa pre vzbúrené hormóny všetko zmení.
Ľahké čítanie, taký zákusok ku kávičke ❤odporúčam ✌

28.02.2021 3 z 5

Presilovka Presilovka Danielle Steel

Steelová bola od nepamäti top autorka romantiky. Už ako dievča v puberte som siahala po jej príbehoch a stále sa mi páčia.
zujímavé čítanie pri ktorom si oddychnete, spisovateľka,ktorá NIKDY nesklame, teším sa na jej nové knihy...❤

Priveľa šťastia Priveľa šťastia Marta Fartelová

Nebudem sa opakovať, ako jej knihy milujem ❤ každá ma pohltí a výnimočným príbehom vtiahne do deja...
Kniha Priveľa šťastia je taká príjemná oddychovka, je písaná z pohľadu hlavných hrdinov Lenky a Gabriela, ktorí majú bohatstvo, šikovnú dcéru Júliu... Zaujímavý bol ako osud Gabriela, tak aj Lenky.
Koniec bol nezvyčajný, prekvapil ma.
O D P O R Ú Č A M ✌

Rozkošný zvrhlík Rozkošný zvrhlík Christina Lauren

Knižku vrelo odporúčam milovníčkam romantickej literatúry s prvkami erotiky, ktoré majú rady reálne napísané postavy, ktoré sa musia popasovať so svojimi démonmi. Ak k tomu máte rady Paríž, táto kniha je presne pre vás! ❤

28.02.2021 3 z 5

Rozvod Rozvod Sára Navarová

Taký priemer ✌

28.02.2021 2 z 5

Sedem dôkazov, že ťa skutočne miluje Sedem dôkazov, že ťa skutočne miluje Katarína Pivarčiová

Odporúčam pre všetkých ktorí majú radi oddychové čítanie s troškou zápletky a čítanie o bežných veciach obyčajných ľudí ktoré sa týkajú aj nás ......❤✌

Slzy otcov Slzy otcov Eva Bacigalová

Aktuálne, smutné, pravdivé... Nemyslím, že všetky sociálne pracovníčky sú také oddané práci, ako hlavná hrdinka v tejto knihe - viem z vlastnej skúsenosti, robila som na takom úrade nejaký piatok, zároveň veľmi súhlasím, čoho všetkého sú ženy pri rozvode a po ňom schopné. Každý, kto sa chce rozviesť, alebo to už absolvoval, môže si túto knihu prečítať, aby bol v obraze :-)
Odporučila by som to prečítať jednej aj druhej strane po rozvode, zároveň aj deťom, ak už sú vo veku, kedy to pochopia. A sama len dúfam, že vlastnú deti ochránim pred rozvodom a prípadnými ťahanicami. Je to obrovské oberanie o energiu všetkých účastníkov.
Ďalšie moje recenzie na knihy istagram: majusikboxxy ♡

28.02.2021

Spoveď opatrovateľky Spoveď opatrovateľky Angie Oravcová

Zaujímavá kniha o živote opatrovateliek v zahraničí. Mňa zaujala.
ODPORÚČAM najmä pre tieto a podobné profesie ✌

28.02.2021 4 z 5