Jurajovamaka Jurajovamaka komentáře u knih

Životem nekráčím sama Životem nekráčím sama Darina Hamarová

Krásny autobiografický román o živote s rakovinou a bojom s ňou. Samozrejme s prvkami lásky, romantiky, porozumenia. ❤
Ak po nej siahnete, určite neoľutujete.

Láska zvoní vždy dvakrát Láska zvoní vždy dvakrát Katarína Pivarčiová

Milujem tvorbu slovenských autorov.Kniha bola vtipná čo sa mi páčilo a je pekné čítať o veciach ktoré sú dobre známe, keď už len napríklad tie naše staré dobré ľudovky :). A tak isto ma kniha len utvrdila v tom že nieje všetko len čierno biele a že občas si zakrývame oči a hádžeme všetkých do jedného vreca pretože je to tá ľahšia cesta. Knihu teda odporúčam a možno sa k nej raz vrátim aj ja ❤

Omyl Omyl Elle Kennedy

Kniha je pre všetkých mladých ľudí ktorý milujú knihy o láske... Autorka pekne vystihla príbeh mladých ľudí ktori na ceste za laskou prechádzajú aj dobrým aj zlým. Odporúčam všetkým ❤

28.02.2021

Stratené Stratené Eva Urbaníková

Tak tu nejde o nejaké literárne dielo, ktoré by sa malo porovnávať s nejakými top knižkami. Skôr ide o vyrozprávanie príbehov s veľmi krutým dejom. Rozprávanie nás zavedie do moslimských manželstiev a poukáže na myslenie a život v tejto krajine. Malo by pôsobiť ako isté memento pre slovenské devy. Mne osobne je šuma fuk, že existujú aj "dobrí", či "normálni" moslimovia, pre mňa sú všetci rovnakí a to v tom najhoršom zmysle (konkrétna nebudem). Táto kniha ma v tom len utvrdila. Je dobre, že sa o tom píše, len sa to aj číta!!

Pletichy krásného vévody Pletichy krásného vévody Laura Lee Guhrke

Pekný romantický príbeh.

14 podob touhy 14 podob touhy Marie Gray

Krátke poviedky o sexe ❤

28.02.2021 4 z 5

Farby lásky Farby lásky Monika Wurm

Výborná. Velmi jednoducho sa číta. Zaujme vas dej. Neustále som na knižku myslela. Co asi bude ďalej. Ako to bude s hlavnou hrdinkou Ashanti. Pacilo sa mi aj prelínanie deja. Zo zápiskov z minulosti k prítomnosti a jej dnešnej povrchnosti a stupni priorít.
O D P O R Ú Č A M.❤

Únos Únos Stefanie Pintoff

Táto kniha ma naozaj velmi prekvapila. Dej bol velmi zaujimavý. Kniha ma drzala v napatí az do samotneho konca. Citala sa velmi lahko. Vrelo odporucam.❤

28.02.2021 5 z 5

Náboj - Minulosť každého raz dostihne Náboj - Minulosť každého raz dostihne Mary Louise Kelly

Skvelá kniha s netradičným námetom, nečakaný zvrat na konci knihy, možno až šokujúci. Knihu som zhltla skoro na jeden šup. Kto má rád thrilery, potom nech sa páči, hor sa do čítania.

Dáždnik pre Tamaru Dáždnik pre Tamaru Andrea Rimová

Pekný romantický príbeh o láske ❤

28.02.2021 3 z 5

Prostitútka Prostitútka Lucia Sasková

Plné vzrušenia a lásky. ❤
Á N O čítajte ✌

Najdu si tě Najdu si tě Lisa Kleypas

Pekný a romantický príbeh ❤
O D P O R Ú Č A M

Prebudená láskou Prebudená láskou Cecilia Grant

Romanticko - erotický román taký priemer ;-)

28.02.2021 2 z 5

Sladko v ústach Sladko v ústach Barbora Kardošová

Pekný, sladký príbeh.

Odsouzený Odsouzený Eva Bacigalová

Veľmi pekný a dojímavý príbeh. ❤

Darček Darček Sebastian Fitzek

ODPORÚČAM ❤ výborný autor

Prostitútka a Arab Prostitútka a Arab Mirka Manáková

Tak táto kniha ma dostala! V prvom rade chcem pochváliť obálku,pretože sa mi veľmi páči.... Ale rovnako sa mi páčil príbeh,aj keď záver ma prekvapil....čakala som úplne iný koniec. Ale také knihy píše autorka,ktoré sa zvrtnúť tak ako to najmenej očakávate!
ODPORÚČAM túto aj ďalšie knihy od tejto autorky je naozaj dobrááá ❤

Iba trochu lásky Iba trochu lásky Katarína Gillerová

Táto kniha začína ako mierna detektívka z autorkinej strany, v ktorej dej plynie pomaly, fádne, rovnako ako život hlavnej hrdinky. V jej živote sa udiali udalosti, ktoré nám s pribúdajúcimi stranami postupne odhaľuje a knižka naberá trochu iný rozmer. Zo začiatku sa dokonca zdá, že pravda, ktorú hľadá, je absolútne jasná ako facka, ale zdanie klame a myslím si, že autorka veľmi dobre vedela, čo robí. Je to skôr oddychové čítanie, ako väčšina jej kníh, hoci niektoré jej knihy sa čítajú na jeden nádych, niektoré aj cez viacero večerov.❤

Láska dvoch svetov Láska dvoch svetov Katarína Kuniková

Knihu som prečítala za jeden deň a musím sa priznať že zanechala vo mne dojem . Čitala sa sama a každá jedná strana v nej vas bude lakať pokračovať (aspoň u mňa to tak bolo). Takže ju odporúčam všetkymi desiatimi.
Hneď po prvej časti som musela po nej siahnuť ❤

Prekliata láska Prekliata láska Jana Pronská

Táto kniha bola prvá ktorú som od našej slovenskej spisovateľky Jany Pronskej. V tomto románe opisuje krásny príbeh lásky vyklenutých do opisu histórie Slovenska. Určite odporúčam milovníkom romantiky a histórie .
Určite ODPORÚČAM aj ďalšie dielka od tejto autorky ❤