Kami33 Kami33 komentáře u knih

Němé oběti Němé oběti Tim Weaver

Knížka mi přišla poněkud zmatená a překombinovaná. Ale pořád se to čte dobře.

10.07.2022 4 z 5

Lepší být mrtvý Lepší být mrtvý Lee Child

Nenapíšu nic nového. Jack Reacher je již řadu let můj oblíbený hrdina, ale... Pro mě poněkud překombinovaný příběh, nové technologie, trochu jiný Reacher. Stále mu dávám šanci, ale doufám, že příští příběh bude zajímavější.

22.06.2022 4 z 5

Půlnoční knihovna Půlnoční knihovna Matt Haig

Mám trochu problém, jak hodnotit. Námět super. Čtivost také. Jen něco malinko schází. Ale i tak stojí za přečtení.

15.05.2022 4 z 5

Kazatel Kazatel Camilla Läckberg

Tuto sérii mám poměrně ráda. Hezký námět, čte se snadno od prvních stránek. No a plus celé série je, že i když jí nečtete po sobě, nic strašného se nestane.

28.03.2022 4 z 5

Něžná fata morgána Něžná fata morgána Dominik Dán

Určitě je pravda, že některé "Dánovky" byly o kousínek lepší. Ale ten kousek je pro mě příliš malý, abych kvůli tomu, hodnotila hůře.

14.01.2022 5 z 5

Zimní oheň Zimní oheň Anders de la Motte

Moc hezké čtení. Napínavé, čtivé a zajímavé.

17.12.2021 5 z 5

Jáma Jáma C. J. Tudor

Takže úplně špatné to nebylo, ale bylo zde pár věcí, které mě dost rušili. Například hlavní hrdina - gambler, alkoholik... a vůbec tak trochu ztroskotanec, vymahačka dluhů Gloria (ta mi tam vyloženě neseděla) a celkově většina děje byla dost předvídatelná. Všechny postavy byly takové zkratkovité. O podobnosti s Kingem už tady psáno bylo.Nicméně četlo se to dobře.

27.09.2021 3 z 5

Případ doktora Karpety Případ doktora Karpety Jaroslav Boček

Zajímavý příběh, kam zmizel doktor Karpeta? Hezké čtení. Prostřednictvím osob z doktorova okolí se dozvídáme také něco i nich samotných a o době a poměrech, které tu byly. Jen by mě zajímalo, jak se doktorovi povedlo zmizet přes hranice socialistického Československa.

03.08.2021 5 z 5

Moje první audiokniha a to je bohužel mínus jedna hvězda. Jinak bych hodnotila za pět. Oddechová kniha, která naplní to, co od ní čekáte. Ale radím dobře, radši si jí přečtěte samy, jinak se dojem poněkud pokazí.

21.04.2021 4 z 5

Pravidla oběti Pravidla oběti John Sandford (p)

První kniha s Lucasem Davenportem, ke které jsem se dostala až poté, co jsem většinu "obětí" už přečetla. Možná proto se mi kniha líbila. Je to stejný pocit jako když se setkáte se starým známým, kterého jste dlouho neviděli, a stále si máte co říct. A současně si uvědomujete, že jste se lety trochu změnili.

29.11.2020 5 z 5

Pátá oběť Pátá oběť Jonathan Dylan Barker

Co k tomu dodat. Bezvadné, čtivé, napínavé. Jen už jsem trochu stihla zapomenout Čtvrtou opici :-)

20.10.2020 5 z 5

Cigaretka na dva tahy Cigaretka na dva tahy Dominik Dán

Vzhledem k tomu, že se autor stal mým oblíbencem, půjčuji si v knihovně, co od něj mají. Takže knížky čtu napřeskáčku, pět let sem, pět let tam. Ale... ono to vůbec nevadí. Každý příběh má své kouzlo a vzhledem k tomu, že hlavní postavy jsou zde stále (možná, že zatím... :-)), tak je mi to jedno.

02.09.2020 5 z 5

Galerie mrtvých Galerie mrtvých Chris Carter

Oceňuji, že tentokrát vraha zatkl někdo jiný než Hunter. A jinak za mě opět super.

26.04.2020 5 z 5

Zlatá klec Zlatá klec Camilla Läckberg

Knihu jsem přečetla rychle a byla moje první od této autorky. A upřímně moc nechápu vysoké hodnocení. Ano, čtivost je její velká přednost, ale to je asi tak všechno. Nedomyšlený děj, naivní chování a co teprve "řešení" co s Viktorem. Takže já měla velké očekávání, ale byla jsem zklamaná.

24.03.2020 2 z 5

V pasti lží V pasti lží B. A. Paris (p)

První setkání s autorkou a bylo to setkání příjemné. V jednu chvíli jsem si říkala, že už je toho trochu moc a najednou se to začalo rozmotávat. Akorát včas, takže za mě super.

09.02.2020 5 z 5

Čtvrtá opice Čtvrtá opice Jonathan Dylan Barker

Moc hezké. Napínavé čtení od začátku do konce.

30.10.2019 5 z 5

Štěnice Štěnice Ben H. Winters

Nebylo to špatné, ale úplný top to také nebyl. Kniha se četla dobře, hlavní hrdinka nebyla extra sympatická. Nejvíc mě bavil závěr knihy. Jen by mě zajímalo, kdo tam vlastně maloval.

30.10.2019 3 z 5

Ostrov Entry Ostrov Entry Peter May

Ano, bylo to hezké. Prolínání přítomnosti s minulostí se zajímavě propojilo a zejména líčení minulosti bylo velmi čtivé a poučné.

12.08.2024 5 z 5

Vražedná mysl Vražedná mysl Angela Marsons

Další příběh Kim a jejího týmu. Hezky čtivé jako vždy.

28.05.2024 5 z 5

Noční koupání Noční koupání Megan Goldin

Zajímavý obsah. Knížka se četla dobře, děj rychle ubíhal a určitě si od autorky ještě něco přečtu.

28.04.2024 5 z 5