Katania Katania komentáře u knih

Zvedá se vítr Zvedá se vítr Kateřina Surmanová

Za mě parádní čtení! Taková sonda do dětství.

07.10.2023 5 z 5

Mezi mlýnskými kameny Mezi mlýnskými kameny Milly Johnson

Hezký a čtivý román. Doporučuji.

24.09.2023 5 z 5

Poslední léto Poslední léto Karen Swan

Hezký romanticky příběh s historickým pozadím. To se mi líbilo moc. Jsem zvědavá na další.

08.08.2023 4 z 5

Smažená zelená rajčata ve Whistle Stop Cafe Smažená zelená rajčata ve Whistle Stop Cafe Fannie Flagg (p)

Laskavé, vtipné, ze života. Moc povedené.

15.05.2023 5 z 5

Smrt v temnotách Smrt v temnotách J. R. Ellis

Super čtení a začátek nové série. Není to přehnaně překombinované ani drastické. Jen ta menší milostná linka mi do toho moc nezapadala. Každopádně se těším na další.

20.04.2023 4 z 5

Obřad Obřad Carmen Mola

Není to má 5 hvězd. Ale jako začátek série celkem zajímavé. Konec nejzajímavější, kvůli němu si přečtu další díly.

29.03.2023 3 z 5

Vrah andělů Vrah andělů Andrew Mayne

Mě se jeho knihy líbí. U téhle obzvlášť zajímavá část s kouzly. Sympatická hlavní postava.

05.03.2023 5 z 5

Nedokončený rukopis Nedokončený rukopis Franck Thilliez

Zajímavé, depresivní a temné. Nečte se to hezky, ale zároveň je to bravurně napsané. Opět ujištění, že mě autor nezklamal.

14.02.2023 5 z 5

Osiřelé sestry Osiřelé sestry Shirley Dickson

Spíše romanticky příběh o odvaze a sile rodinách pout. Moc pěkné

07.02.2023 5 z 5

Osudné svědectví Osudné svědectví Robert Bryndza

(SPOILER) Klasická tvrdohlavá a svéhlavá Erika. Příběh opravdu povedený a konečně je v jejím životě muž! Těším se na další !

02.02.2023 4 z 5

Pod povrchem Pod povrchem Jo Spain

Já jsem spokojená. I když ty politické příběhy nemusím, tak zde to vyvažují vtipné dialogy a sympatické postavy. Těším se na další.

15.01.2023 5 z 5

Hlasy kostí Hlasy kostí Johan Theorin

Gerlof je moje srdcová záležitost. I když je tenhle díl opět takový nostalgický a temný, je zároveň opravdu krásný.

06.01.2023 5 z 5

Vraždi všímavě Vraždi všímavě Karsten Dusse

Nápadité, humorné a čtivé. Určitě doporučuji! Těším se na další!

01.12.2022 5 z 5

Šestnáct stromů na Sommě Šestnáct stromů na Sommě Lars Mytting

Krásný příběh. Kniha mě úplně pohltila. Hodnotím jako jednu z nejlepších, jaké jsem v poslední době četla.

24.06.2022 5 z 5

Doručovatelky Doručovatelky Alex Smith (p)

Moc pěkné! Sympatický šéfinspektor a vtipné dialogy. Jen ta krimi linka byla slabší, ale to mi v tomto případě vůbec nevadilo.

30.05.2022 5 z 5

Ztracený v pustině Ztracený v pustině Jane Harper

Tuhle autorku mám moc ráda a opět mě nezklamala! Čtivé, napínavé a s nádechem smutku…doporučuji.

11.05.2022 5 z 5

Slídil Slídil Tana French

Takové syrové, drsné a ponuré. Mě se to líbilo.

12.04.2022 4 z 5

Smrtihlav Smrtihlav Franck Thilliez

Perfektní, jako vždy. Jen škoda posloupnosti dílů.

27.02.2022 5 z 5

Kurátor Kurátor M. W. Craven

Moc povedená série. I když v tomto díle jsme už něco tušila celkem brzy. Každopádně se těším na další.

13.02.2022 5 z 5

Frankenstein Frankenstein Mary Wollstonecraft Shelley

Ne sice tak hororový, ale povedený příběh. Moc pěkná klasika.

11.02.2022 5 z 5