Kerberos Kerberos komentáře u knih

Smrt pána z Valdeka Smrt pána z Valdeka Richard Dostál

Třetí díl je ještě lepší, určitě doporučuji .Přivítala bych další pokračování.

14.10.2021 5 z 5

Křižák a čarodějnice Křižák a čarodějnice Richard Dostál

Druhý díl se mi líbil ještě víc než první. Vyhovuje mi autorův styl i doba kdy se děj odehrává. Dobrodružné, rytířské i trochu romantické. Přidala jsem si pana Dostála do oblíbených a jdu shánět další knihy.

13.10.2021 5 z 5

Travič Travič Sharon J. Bolton

Lepší než rakvář ,plné tajemných spolků, duchařiny, telepatie a zločinů. Na čarodějnice nevěřím, ale občas není špatné si přečíst něco podobného.

12.10.2021 4 z 5

Případy královského soudce Případy královského soudce Richard Dostál

Historický příběh s detektivní zápletkou, příjemné čtení, určitě si přečtu i další díly.

11.10.2021 4 z 5

Karel IV. Karel IV. Hana Parkánová-Whitton

Četla jsem několik knih o Karlu IV., ale tahle byla nejslabší.

10.10.2021 3 z 5

Ztracené střípky Ztracené střípky Tim Weaver

Kniha se mi velmi líbila i když tam není David Raker /tedy kromě zmínky v poslední kapitole/.Hlavní hrdinka Rebeka statečně bojuje o život na pustém ostrově a nechápe jak se do té situace dostala a kdo vlastně po ní jde. Až do konce jsem to taky netušila - autor nám nechal málo stop.

10.10.2021 5 z 5

Kněžna Ludmila: Vznešená, milovaná, zrazená Kněžna Ludmila: Vznešená, milovaná, zrazená Hana Parkánová-Whitton

Romantický příběh zasazený do historie.Dobře se četl, ale příliš nesrovnalostí ,aby se dal nazvat historickým románem.

09.10.2021 4 z 5

Temný vzorec Temný vzorec Andrew Mayne

Předchozí díly se mi líbily více. Konec je otevřený, takže nevíme jestli hl. hrdina skončí v blázinci nebo se z toho dostane.

30.09.2021 3 z 5

Chybíš mi Chybíš mi Harlan Coben

Opět skvěle napsaný napínavý thriller, určitě si přečtu i další autorovy knihy.

29.09.2021 5 z 5

Dary dračí královny Dary dračí královny Traci Harding

První díl byl o něco lepší,tentokrát víc postav a prostředí,že se v tom mohl někdo ztrácet.Pěkná fantasy pohádka.

27.09.2021 4 z 5

Anna Lucemburská: Kdo získá klíč k jejímu srdci? Anna Lucemburská: Kdo získá klíč k jejímu srdci? Hana Parkánová-Whitton

Historický úsek ,který nebyl zatím moc popisován. Příjemné,čtivé.

26.09.2021 4 z 5

Hodina pravdy Hodina pravdy James Patterson

Příběhy Alexe Crosse čtu ze setrvačnosti,ale jsou čím dál slabší.Teď jsme se dozvěděli něco o jeho rodičích,ale ten konec už byla pohádka.

25.09.2021 3 z 5

Dary bohyně Isis Dary bohyně Isis Traci Harding

Příjemná duchařina trochu podobná knihám Barbary Erskinové. Dobrodružný fantasy ,příběh odehrávající se v několika časových rovinách.

24.09.2021 4 z 5

Na smrť II. - Bez milosti Na smrť II. - Bez milosti Jozef Karika

Druhý díl je ještě lepší než první, ale ještě zvrácenější v některých pasážích se mi dělalo až zle. Nebudu mít lehké spaní.

21.09.2021 5 z 5

Na smrť I. Na smrť I. Jozef Karika

Úplně jiný Karika než jsem zvyklá, velmi dobře napsaný historický román. Střídají se dvě prostředí americké podsvětí a hitlerovké Německo. Velmi tvrdé, krvavé.

20.09.2021 5 z 5

Aphra Aphra Hana Parkánová-Whitton

Nenáročné čtení popisují život skutečné spisovatelky, chtělo to asi víc historických faktů a více popsat její vyzvědačské období. Z tématu se určitě dalo vytěžit víc.

17.09.2021 3 z 5

Poupátka Poupátka Hana Lehečková

Nelíbil se mi styl jakým je kniha napsaná.Jedná se sice o závažný problém,ale nátlak vedoucího divadelního kroužku není jediné zlo v knize popisované.Obešla bych se bez sprostých slov, kterými je kniha prošpikovaná.

15.09.2021 3 z 5

Eliška Přemyslovna Eliška Přemyslovna Hana Parkánová-Whitton

Knížka se sice dobře čte, ale jsou tam velké nepřesnosti. Autorka na konci uvádí, že některé události pozměnila. Toto téma už bylo hodně krát zpracováno a vždy lépe.

10.09.2021 3 z 5

Bez duše Bez duše Martin Stručovský

Dobrá česká detektivka, hlavní hrdina je sice moc akční a tolik nakládaček co dostal by ho asi položilo. Řešené problémy jsou uvěřitelné. Překvapilo mě mládí autora, který se inspiroval u renomovanějších autorů. Poslouchala jsem audioknihu načtenou Martinem Preissem za což přidávám pátou *.Jsem zvědavá na pokračování tak navštívím knihovnu.

09.09.2021 5 z 5

Vražedný lék Vražedný lék Leonard S. Goldberg

Sada detektivek s patoložkou Joannou, která spolupracuje s policistou Jackem Sinclarem. Pachatel je dobrý v odvádění pozornosti falešnými stopami a Joana se ocítá ve velkém nebezpečí.

07.09.2021 4 z 5