Kerberos Kerberos komentáře u knih

V temnotě V temnotě Cara Hunter

Co napsat o této knize aby se nic neprozradilo,také jsem se nechala obelstít.Překvapení na konec.

27.02.2021 5 z 5

Sviňa Sviňa Arpád Soltész

Velmi varující,ani se mi nechce věřit,že by to mohlo být pravdivé.

26.02.2021 4 z 5

Kavárna v Kodani Kavárna v Kodani Julie Caplin

Od knihy jsem čekala něco jiného,že existuje styl života hygge jsem se dozvěděla až v této knize.Romantika s průměrným příběhem.

25.02.2021 3 z 5

Pavouk v síti Pavouk v síti Magda Váňová

Tentokrát se mi zdá kniha překombinovaná,příběh je těžko uvěřitelný.Tolik intrik,neupřímnosti,nevěr,vydírání, no asi by jsme to nechtěli prožít.

21.02.2021 3 z 5

Calaway Calaway Zora Castillo

Námět není špatný,mnoho žen si nechá ubližovat a nedochází jim ,že se časem bude jednat o boj o přežití.Knize by prospělo kdyby byla utlumená romantická linka.

19.02.2021 3 z 5

Mrtvé vzpomínky Mrtvé vzpomínky Angela Marsons

Msta zlobou zaslepeného člověka,který zneužívá všech životních ran.které Kim v jejím životě potkaly.Je dobré mít přečtené předchozí díly,jsou tu souvislosti.Kim stojí hodně sil, aby se se situací vyrovnala.

19.02.2021 5 z 5

Spiknutí oběšenců Spiknutí oběšenců Vlastimil Vondruška

Vracení se do minulosti má pro čtenáře jedno úskalí,ví ,že nikdo z hlavních hrdinů nepřijde o život ani se neožení..Tento příběh je dost o ženách a jejich postavení ve středověku.Je dost zapletený,občas až překombinovaný.

16.02.2021 4 z 5

Kvůli tobě i zhubnu Kvůli tobě i zhubnu Ellen Berg

Celkem jednoduchý příběh plný humoru.Hlavní hrdinka při zjištění manželovy nevěry nastoupí ottučňovací kůru během níž zjistí,že manžel už není její hlavní cíl.

12.02.2021 4 z 5

Co to bude? Co to bude? Táňa Keleová-Vasilková

Všechny hrdinky v knihách paní Keleové si dokážou zbytečně komplikovat život.Nakonec to sice většinou dopadne dobře,ale to trápení..

12.02.2021 4 z 5

Šikmý kostel 2 Šikmý kostel 2 Karin Lednická

Skvělá románová kronika popisující meziválečnou historii česko polského pohraničí.Netušila jsem kolik bylo mezi těmito národy nenávisti.Rozsahem mi připomíná Follettovo Století.Už se těším na další pokračování a mám jasno v volbě knihy roku 2021.

10.02.2021 5 z 5

Rozvaliny Gorlanu Rozvaliny Gorlanu John Flanagan

Dobrodružný fantasy příběh pro děti ve kterém se řeší i plno současných problémů jako je šikana a pomoc kamarádů.Poslouchala jsem audioknihu namluvenou Matoušem Rumlem - velmi příjemné.Sehnala jsem si další díly a tak čekám fantasy jaro.

06.02.2021 5 z 5

Hodná a zlobivá holka Hodná a zlobivá holka Michael Robotham

Moje první kniha od tohoto autora,napínavý psychologický příběh s detektivní zápletkou.Určitě si časem přečtu i další jeho knihy.

01.02.2021 5 z 5

Ženy z Bohnic Ženy z Bohnic Edna Nová

Dvanáct krátkých povídek z prostředí Bohnické léčebny.Pěkné ilustrace.

30.01.2021 3 z 5

Kdy? Kdy? Victoria Laurie

Ano uznávám,že knížka je psána s jistou naivitou,ale to bude tím,že je určena dospívajícím.Byla napínavá a bavila mě.

28.01.2021 4 z 5

Matčina hra Matčina hra Sandie Jones

Hodně žen má problémy s tchýní a tahle se teda povedla.Příběh je velmi čtivý,asi od poloviny jsem začala mít tušení,že něco je jinak.Konec velmi překvapivý.

27.01.2021

Ztracený případ Ztracený případ Luděk Rasocha

Celkem dobrá detektivka z doby minulé.Překvapivá zápletka,rozřešení po letech a trest za čin je zvláštní.

24.01.2021 4 z 5

Spis Vaterland Spis Vaterland Volker Kutscher

Musím souhlasit s předchozími komentáři,že se jedná o zatím nejlepší díl.Gereon tentokrát musí vyšetřovat až v pohraničí,kde sílí národnostní třenice a nechuť sním spolupracovat.Narazí na staré tajemství,které by ho mohlo stát život.Doufám,že tvůrci seriálu Babylon Berlín natočí i tyto nové díly.

24.01.2021 5 z 5

Musíme si promluvit o Kevinovi Musíme si promluvit o Kevinovi Lionel Shriver

Tak z této knihy mi bylo nanic.Kde se v puberťákovi vezme tolik nenávisti a zloby.

22.01.2021 4 z 5

Den, kdy jsem tě ztratila Den, kdy jsem tě ztratila Fionnuala Kearney

Ze začátku mě vadil Annin blog,ale mělo to své opodstatnění,dokreslovalo to děj.Postupné rozplétání příběhu.Matka,která miluje dceru,,nechce se smířit s její smrtí a bojí se ,že přijde o vnučku.Po objevení blogu zjistí,že svou dceru neznala a začne pátrat po jejím ženatém milenci.Netuší co tím způsobí.

20.01.2021 4 z 5

Musím se přiznat,že jsem čekala víc.Popis jednoho dne v gulagu,zajímavé,ale čekala jsem příběh.

20.01.2021 4 z 5