Kešu1981 Kešu1981 komentáře u knih

Chata ve Švýcarsku Chata ve Švýcarsku Julie Caplin

...všechny knihy od Julie by se měly začít prodávat spolu s kapesním průvodcem dané země v každé cestovce. Hádám, že by tím byl nadšený nejeden gurmán turista s chutí po dobrodružství :o)

16.09.2021 4 z 5

Hořím pro tebe Hořím pro tebe J. T. Geissinger

Skvělej příběh, ale za ten zrychlený konec nedám plnej počet. Co bylo s Biancou a Jaxem dál?

11.07.2021 4 z 5

S láskou, Lukov S láskou, Lukov Mariana Zapata

Tleskám, dynamika mezi Kuličkou a Satanem mě vážně bavila. Občas to bylo vážně vtipné. Doufám, že se od autorky dočkáme dalších knih :o)

08.05.2021 5 z 5

Svatba s Winterbornem Svatba s Winterbornem Lisa Kleypas

Jedním slovem: nádhera...

24.09.2020 5 z 5

Skóre Skóre Elle Kennedy

Příběh se četl rychle a pobavil mě...ponaučení: nejíst rajčatovou polévku při sledování hororu, a když už, tak zamknout byt :o)

03.03.2017 4 z 5

První hrob napravo První hrob napravo Darynda Jones

Smrtka a syn Satanův + humor, napětí a vášeň...olalaa, to sedlo jak hrnec na prdel :o)

04.02.2017 5 z 5

Po západu slunce Po západu slunce Linda Howard (p)

Číst o apokalyptickém světě mě nikdy nelákalo, ale...sper to ďas, tohle se mi vážně moc líbilo. Paní autorka překvapila změnou žánru. A (naštěstí pro mě) se jí povedlo nesoustředit se pouze na drsné změny civilizace, naopak...přidala napětí, trochu romance, pozitivní přístup, spolupráci komunity a...pro mě velice čtivé, tleskám :o)

18.02.2023 5 z 5

Na jménu nezáleží Na jménu nezáleží Nora Roberts

Obdivuji Noru Roberts... její knihy jsou jistota, že si příběh užijete. A příběh Harryho, který se stal zlodějem, mě vážně dostal. Tak neskutečně čtivý příběh, psán a takovou lehkostí, s citem pro romantiku, ale i s citem pro napětí, aniž by v příběhu bylo použito násilí a zbraní...a já to prostě hltala do poslední věty a fandila mu... vždyť on mi ukradl kus srdce! :o) a vidíte tu podobnost s Roarkem?

04.02.2023 4 z 5

Dostihne tě minulost Dostihne tě minulost J. D. Robb (p)

Jako vždy jsem zaujatá...ale nejde to jinak...Nora i při 53 dílu umí napsat skvělou detektivku s Evou a Roarkem v čele. Já jsem spokojená, nadšená a už teď se těším na další díl. A mmch děkuji za překlad Zdíku Duškovi.

28.01.2023 5 z 5

Grace, moje spása Grace, moje spása Melanie Moreland

Čtivé, povedené... jasně známé téma: šéf a podřízená. Oba silné osobnosti, každý se svým vlastním problémem. Vlastně se krásně doplňovali...určitě si přečtu další díly :o)

11.12.2022 4 z 5

Tajný pánský knižní klub Tajný pánský knižní klub Lyssa Kay Adams

Hodně zajímavé podání romantické (a trochu i erotické) komedie. A opravdu nechybí humor, což velmi oceňuji! Nečekejte žádné potkali se, zamilovali se, vzali se. Ne ne ne. Tady to začíná po třech letech manželství v momentě, kdy všechna drobná nedorozumění, všechny menší ústupky a všechna nesplněná očekávání vygradují a bouchnou v podobě velkého O-ne.
Hrozně moc se mi líbí myšlenka, že rozpadající se vztah mezi partnery stojí za záchranu a ne, v dnešní době již klasické, jít rovnou od problémů pryč. Autorce se to povedlo trefně vyjádřit, tleskám! Jo jasně, není to žádné veledílo, ale je to čtivé, děj rychle plyne a ani trochu nenudí.
Doufám, že se u nás přeloží a vydají i další 4 díly členů tajného pánského KK (Braden & Liv, Noah & Alexis, Vlad & Elena, Colton & Gretchen).

20.04.2022 4 z 5

Profesor Sympaťák Profesor Sympaťák Leisa Rayven

(SPOILER) Chápu správně, že sebestředná, povrchní a zamindrákovaná hrdinka potkala svojí pravou lásku ve třech letech a svým chováním poslala ten vztah v pubertě do kopru? Pročež po desítce let se potkají, a voalá, z nenávisti se vyklube právě ta "práva láska"?! A to rychlostí z 0 na 100, že i formulu F1 by zbledla závistí.
Jako proč ne, ovšem to bych tomu příběhu musela věřit. A k tomu mi chybělo hodně. Bylo to totiž neskutečně ploché. Vždyť i óchání nad texty Profesora Sympaťáka jsem jim nevěřila.

10.04.2022 2 z 5

Mám tě ráda, nemám tě ráda Mám tě ráda, nemám tě ráda Jo Watson

...zábavná, lehká a infantilní pohádka, kterak se prdlá naivka zamilovala do chladného snoba...a ke štěstí oba přišli :o)
Pravidla pro novou asistentku generálního ředitele:
1. Pokud neumíš přepojit telefonní hovor na šéfa, stačí změřit délku šňůry a... prostě mu ten hovor s telefonem dones až na stůl
2. Pokud po tobě šéf žádá přes SMS okamžité ukončení jeho probíhající schůzky s někým nepříjemným... spusť požární poplach v budově
...autorka mě opět nezklamala, smíchy jsem brečela hned několikrát :o)

18.02.2022 4 z 5

Rande s knihomolkou Rande s knihomolkou Emma Hart

Humor - nula
Vtip - nula
Jiskření - nula
Chemie - nula
Obálka - hrůza
Ona - absolutní děs běs
On - milej, snaživej...a za to dávám jen tu jednu hvězdu, jinak to byla akorát ztráta času a vyhozený prachy z okna.

11.02.2022 1 z 5

S láskou tě nenávidím S láskou tě nenávidím Jo Watson

Paní autorka v každé své knize chrlí náhody jednu za druhou a říká tomu osud, no proč ne? Ale co u ní oceňuji nejvíc je humor. Tentokrát: při domovní schůzi se řeší velmi znepokojivé porušení pravidel "někdo použil prací prášek na ruční mytí v automatických pračkách"...a za ten záchvat smíchu dávám 4 hvězdy.

02.02.2022 4 z 5

Když jsme to tajili Když jsme to tajili Sarina Bowen

"Škoda, že se musela stát taková tragédie, abych konečně přestal myslet prdelí."... trefné! Je to prostě skvěle napsané, velice čtivé, plné emocí...konec trochu uspěchaný, ještě 2-3 kapitoly by to klíďo mohlo mít, ale...moc se mi to líbilo :o)

09.12.2021 5 z 5

Jednou za život Jednou za život T. L. Swan

Z průměru to posouvá kempování v "prdelákově"...fakt sem měla záchvat smíchu :o)

10.06.2021 4 z 5

Nemilosrdný král Nemilosrdný král Meghan March

Kruciž...moje chyba, že jsem si to přečetla a teď budu čekat na další díly...každopádně je to vážně pecka :o)

22.01.2021 5 z 5

Hotýlek na Islandu Hotýlek na Islandu Julie Caplin

Knížka mě pěkně navnadila...nakonec jsem vzala do ruky o víkendu průvodce Islandem :o)

12.10.2020 4 z 5

Červená, bílá a královsky modrá Červená, bílá a královsky modrá Casey McQuiston

Dávám 2x pět hvězd...protože už teď vím, že si tenhle příběh někdy přečtu znovu, tak moc je to dobrý!!! Reread :o)

09.10.2020 5 z 5