kilometr kilometr komentáře u knih

Řbitov zviřátek Řbitov zviřátek Stephen King

Kniha patří rozhodně k tomu lepšímu,co Mistr napsal,i když mezi mé nejoblíbenější nepatří.65%.

24.09.2017 3 z 5

Určitě stojí za přečtení,ale dost rychle na spisovatelovi názory zapomenete.75%.

24.09.2017 4 z 5

Vůl v chryzantémách Vůl v chryzantémách Saki (p)

Místy jsem se fakt docela pobavil a místy mě to prostě úplně minulo.60%.

Pohádky Pohádky Karel Jaromír Erben

Díky čtenářské výzvě jsem se vrátil do časů svého dětství a moc příjemně se mi u této knihy usínalo.100%.

Konec Věčnosti Konec Věčnosti Isaac Asimov

Nejsem kdoví jaký fanoušek sci-fi a tato kniha mě v tom jen utvrdila.Nebyla špatná,ale mě prostě nezaujala.60%.

24.09.2017 3 z 5

Eskymo Welzl - Paměti českého polárníka a zlatokopa Eskymo Welzl - Paměti českého polárníka a zlatokopa Jan Welzl

Je to cestopisné a místy i docela pěkné počtení.80%.

Král komiků Král komiků Emil Artur Longen

Příjemná kniha,která místy velmi dobře pobaví.70%.

Šógun (I. díl) Šógun (I. díl) James Clavell

Zatím má nejoblíbenější kniha,kterou jsem četl.Úžasně čtivá a hlavně love story tu funguje na jedničku.100%.

Mafie v Praze Mafie v Praze Michal Viewegh

Pouze průměrný thriller a nebýt čtenářské výzvy,tak bych tuto knihu nečetl.50%.

Myšky v kuchyni Myšky v kuchyni Saira Shah

Je to místy i docela pěkné počtení.Hlavní cíl byl ale zářez v podobě čtenářské výzvy.70%.

Čtyři roční doby Čtyři roční doby Stephen King

Tohle je radost číst,to si čtenář doslova užívá.100%.

Zápisky z malého ostrova Zápisky z malého ostrova Bill Bryson

Je to cestopisné a místy i docela pěkné počtení.Hlavní cíl byl ale zářez v podobě čtenářské výzvy.60%.

Hovno hoří Hovno hoří Petr Šabach

Moc příjemné počtení.Sázka-70%.Bellevue-60%.Voda se šťávou to má za 100%.A je to lepší jak filmové zpracování,to se budu klidně hádat :-).

22.09.2017 4 z 5

Jak potopit Austrálii Jak potopit Austrálii Petr Šabach

Dlouho jsem Šabacha opomíjel,přestože se mi filmové zpracování Šakalích let moc líbilo.A kdybych při poslední návštěvě knihovny nezjistil,že autor už nežije,tak bych ho do dneška ani nečetl,což by byla velká škoda.Ale už to napravuji.80%.

22.09.2017 4 z 5

Vidíš-li vosu, nehýbej se! Vidíš-li vosu, nehýbej se! Eva Houserová

To je neuvěřitelná sračka,dílko vhodné tak maximálně pro ženy bez sebevědomí.Použitelné jediným způsobem,jenž nám už před lety ukázal Shrek.NULA PROCENT.

22.09.2017 odpad!

Černý dům Černý dům Stephen King

Kniha má parádní rozjezd,ale od scény,kdy se městečko vydá k Edovu občerstvení se to táhne jako sopel,místy je to až nuda a postava největšího novinářského esa,Wendella Greena,mě dosti vadila.Konec něco málo napraví,ale mezi nejlepší díla Mistrova se to rozhodně nedostane.60%.

19.09.2017 3 z 5

Vyšetřovací komise Vyšetřovací komise Dick Francis (p)

Můj oblíbený autor,ke kterému se vždy jednou za čas rád vrátím.Touto knihou jsem si doufám vybral jeho dílo nejslabší a příště doufám,že se užijeme více,neboť závěr byl utrpením a dočetl jsem to jen proto,že mám Vaše knihy v oblibě,milý pane Francisi.30%.

07.09.2017 2 z 5

Rychlopalba Rychlopalba Štěpán Kopřiva

Kdyby to mělo o takových 100 stran méně a za každou cenu se autor nesnažil být zbytečně vtipný,tak to mohlo být mnohem lepší.Prostě lehce nadprůměrná česká detektivka,která místy pobaví a vcelku dobře se čte.65%.

Nultá hodina Nultá hodina Agatha Christie

No,přiznám se rovnou,pachatele jsem neuhodl.Čtivé,i když v určitých momentech se postavy chovají "divně".Tak vysoké hodnocení(momentálně je to 90%!!)si tato kniha ale nezaslouží.A nebude to jenom tím,že mi tam chyběl Hercule Poirot.60%.

Rozmarné léto Rozmarné léto Vladislav Vančura

Ideální četba na plovárnu a nebo někam k vodě.Neboť tento způsob léta......70%.