Kiwicatko Kiwicatko komentáře u knih

Zamilovaný vévoda Zamilovaný vévoda Adele Ashworth

Prijemna oddechovka :-)

06.10.2017 3 z 5

Týden hříchu Týden hříchu Tessa Dare

Tak tenhle dil byl lepsi nez prvni :-)
Uplne Colina zeru :-D

30.09.2017 5 z 5

Láska k nepříteli Láska k nepříteli Suzanne Enoch

Chvilkama sem se fakt zasmala :-) Bylo mile sledovat, jak do toho chlapec pada :-D
Cislo 28, jako jedna z moznosti jak zabit cloveka, bylo necekane a nadmiru originalni :-D

13.09.2017 3 z 5

V moci lásky V moci lásky Suzanne Enoch

Hezky jsem se bavila nad jejich spickovanim :-) nekdy si to rada zopakuju;-)

17.07.2017 4 z 5

Dokážete udržet tajemství? Dokážete udržet tajemství? Sophie Kinsella (p)

Ja se tak paradne pobavila. Chlapa jsem v noci az budila, jak jsem se smala :-D
Za me teda hodne povedena knizka.

24.04.2017 5 z 5

Elegantní hřích Elegantní hřích Kendall Ryan

Precteno....a verdikt je, ze to rozhodne neni spatny ;-) Jak pise Kik68 je fajn, ze je tu zmena prostredi oproti klasikam :-)
Jediny, co me vazne stvalo, ze je Ben tak naivni nebo blbej, ze neprokoukl Fionino chovani a furt ji obhajuje, ze to ona dela pro jeho dobro. A na to jak se Emmy tvari, zema Fionu prokouknutou ji dobre skocila na to povyseni...ale co, nejaka mrcha tam musi vzdycky byt :-D

13.03.2017 4 z 5

Losing it Losing it Cora Carmack

Velmi oddechova knizka. I kdyz musim rict, ze pri trapasech, ktere potkaly Bliss, jsem se opravdu nasmala :-)

24.02.2017 3 z 5

Vášnivý lhář Vášnivý lhář Christina Lauren

Nejhorsi, co se mi muze stat je to, ze doctu knizku a nevim, jestli jsem vubec rada, ze jsem ji cetla.
A tady mam bohuzel pocit, ze knizka (a vlastne cela serie) pro me nebyla az tak zazivna a pohlcujici, jako mnoho jinych.
Pribeh byl pro me velmi jednoduchy, bez jakychkoliv zapletek, tajemstvi a kouzelneho napeti. Jednoduse receno potkali se, vyspali se, zamilovali se. A nic mezi tim. Nebylo tam pro me nic ozivujiciho :-( A jestli tim MEGA gestem melo byt to, ze si Luke poridil telefon, tak teda jupiiiiii :-/
Jsem zklamana...z cele serie

21.02.2017 2 z 5

Navždy a věčně Navždy a věčně Jennifer L. Armentrout

Bud mam uz nekolikate deja vu a nebo jsem precetla vsechny knizky a jedu odznovu a nevim o tom :-D

Pribeh byl jemny svymi emocemi mezi hlavnimi hrdiny a trosku tvrdsi strachy, kterymi trpela Mallory.
Co mi ale prislo trosku pres caru - panictvi Ridera. To jako vazne? Co sem pochopila, tak nejvetsi sexous a bad boy na skole a panic? :-o Nejsem si jista ceho tim chtela autorka docilit...

15.02.2017 4 z 5

Rockové sólo Rockové sólo Kylie Scott

Tak ja jsem nadsena :-) mozna se i obavam ze je mi Mal sympatictejsi nez David ;-) rozhodne jsem ale rada, ze me nikdy nenapadlo skakat na posteli a vyrvavat jen abych dala sousedum co proto, ze me vyzyvaj :-D

30.01.2017 5 z 5

Leo Leo Mia Sheridan

Bohuzel mi trvalo nez jsem se do toho zacetla. Pribeh me nedokazal az tak moc pohltit, takze mi myslenky casto odskakovaly nekam uplne jinam...:-(

29.01.2017 3 z 5

Easy? Easy? Tammara Webber

Srdce mi pro Lucase krvacelo, kdyz sem cetla, co prozil a naprosto sem chapala jeho ostrazitost k Jacqueline. I kdyz ona chudera v tom byla uplne nevinne. Spolecne vytvorili par, kterej sem si rada a s usmevem predstavila ve sve mysli.

20.12.2016 5 z 5

Jako led Jako led J. Lynn (p)

Knizka byla pekna, ale neco tam chybelo. Nejak si nedokazu predstavit, ze se takhle k sobe chovaji nejlepsi kamaradi. Mozna mi tam chybel popsanej vic ten jejich kamaradskej vztah. Ale spis to na me vyznivalo, ze je Sydney strasna zoufalka, ktera Kylerovi toleruje xlet naprosto cokoliv a je ji uplne jedno, zeslape po ni i po jejich pratelstvi...
Takze 3 hvezdicky za sladkej namet, ale tot vse

16.12.2016 3 z 5

Vášnivý svůdník Vášnivý svůdník Christina Lauren

3 kamaradky + 3 kamaradi = 3 dilna serie :-D
No jako proc ne, i kdyz u Bozske serie to nebylo jako pest na oko.
Z pribehu sem byla chvilkama nadsena a krepcila sem nadsenim, ale nasly se i chvile, kdy sem se pomalu mlatila do hlavy, co to jakoze ctu.
Nicmeeeeene.....pozitiva prevladaji a doufam, ze krepceni vydrzi i na dalsi dily ;-)

23.11.2016 3 z 5

Anna krví oděná Anna krví oděná Kendare Blake

Obcas se mi stava, ze sfouknu knizku za noc, ale je to pravdu malokdy. Ale tahle me vazne pohltila, ani sem si nevsimla, jak rychle ubihaji stranky a uz sem byla na konci.
Nenudila sem se ani chvilku, vsechno melo hezkej rychlej spad, takze sem nemela ani cas vydechnout.
Nicmene jednu vytku bych mela....vzhledem k nazvu bych cekala, ze tam o Anne bude vic pasazi a vic podrobnosti. Trosku byl jeji pribeh uspechany.
Ale to nemeni nic na tom, ze kniha je bajecna :-)

20.11.2016 5 z 5

Nezkrotná říše Nezkrotná říše Stacey Marie Brown

Vice me to teda bavilo v Halalhazu. Tady uz to chvilkama pokulhavalo. A Farkas mi obcas lezl krkem. Jako chemii mezi sebou meli, ale je to zkratka hajzlik.
Killian - nevim co si o nem myslet.
Caden - to je zkratka zoufalec a tatinkova vlezprdelka. Jinak ho ani nazvat nemuzu.

16.06.2024 5 z 5

Ta druhá Belle Ta druhá Belle Whitney G. (p)

Ja sem se ztracela, ve vsech tech Popelkach, trpaslicich, zviratech Bellach, ruzich...bylo tam toho, na muj vkus, splantano prilis mnoho.
Mozna kdyby se trosku ubralo bylo by to lepsi?

Kazdopadne nejvice se mi libil epilog. A to je dost smutne, kdyz z celeho pribehu si pamatuju jen to...

14.06.2024 2 z 5

Káva každé půlnoci Káva každé půlnoci Theresa Black

(SPOILER) V knihovne mi sice nejakou tu chvilku lezela, ale kdyz uz jsem se do ni pustila, nemohla jsem jen tak skoncit a pouze si ji postupne davkovat. Odrovnala me za tri dny.

Asi se uplne neumim vcitit do kuze Mary. Taky nejsem uplne spokojena s tim, jak vypadam, ale ze bych si kvuli tomu odpirala jidlo a hladovela? Asi to proste neumim pochopit. Ale i tak pro me bylo pomerne narocne cist jeji myslenkove pochody a vnimat to, jak se ona sama na sebe divala, jak byla "stastna".

AA byl skvely, strasne se mi jeho postava a jeho vykresleni libilo. Uplne me dostalo, jak rekl, ze si mysli, ze spolu budou az do smrti. To, ze se zvladl podivat na to, jak vypada a okamzite ji neodtahnout do nemocnice a nechat ji, aby si to sama uvedomila a sama si chtela pomoct...na to bych nemela. Podle me ho to muselo strasne mucit.

Skvely pribeh a jsem rada, ze autorka nam dala nahlednout do slozitosti problemu a do vlastnich zkusenosti.

11.06.2024 5 z 5

Tam, kde nejsi Tam, kde nejsi Lenka Sadílková

Pribeh se mi libil. Opet zajimave tema. Pravdou je, ze kdyz by mela kniha o neco malo vice stranek, dalo by se postavy lepe rozvinnout, takhle to slo hodne sup sup.
Mozna postupneji rozpracovat ziskavani duvery v Maxe?
Ale i tak moc pekny a podareny.

22.08.2023 5 z 5

Pátá minuta je o nás Pátá minuta je o nás Eva Pospíšilová

(SPOILER) Miluju more, ale soucasne z nej mam neskutecny respekt a strach, co se v nem muze stat. Jsem takovou kombinaci obou :) a vysky teda nemam vvlasce stejne jako Kai.

S klukama jsem prozivala kazdou stranku. Ani nejsem schopna rict, kdo me oslovil vic, kdo me vic okouzlil a naprosto dostal.
Ale asi by sve prvenstvi doslova o pid ziskal Ethan. Mozna tim, ze bych byla stejny posera jako Kai a tim padem by me Ethan nesmirne pritahoval tim, ze nic ze strachu neresil (pokud nepocitam more).

Nej scena? Jak lovil Kaie z more. To bylo naprosto TOP.

A podle me to nekonci spatne. Nerikal nahodou Ethan, ze by si pral skocit na vlak a odjet a poznavat svet? Proc by skakali pod vlak? To by byla blbost ne?
Za me odjeli spolu. Prala bych jim to.

02.08.2023 5 z 5