Knihom_olka_ Knihom_olka_ komentáře u knih

Polámaná loutka Polámaná loutka Amo Jones

Tak jakože tohle... Jsem z toho úplně mimo a ještě jsem se nerozhodla jestli v dobrém nebo skvělém Ale děj byl luxusní a postavy naprosto neodolatelné, ale přesto to mělo nějaké malé dírky... Jakože třeba ten špatný příděl informací... Buď nevím nic, nebo je toho tolik, že to nedává smysl. Přesto je to malá výtka vzhledem k tomu, kolik je tam toho dobrého. Vážně jsem z toho nadšená, i když první díl byl o špetku lepší. Vážně bych se chtěla seznámit s autorkou, ale možná radši ani ne... A ten konec?! Vlastně jsem ho ani moc nepochopila, ale stejně to byla bomba. Aspoň jsem z něj nadšená a napíná mě to na další díl Přesto... Málem jsem skončila na jipce
Takže abych to shrnula, tento díl se mi zase moc líbil a jsem hrozně zvědavá, jak to bude pokračovat, přestože to bude mít určitě velký vliv na mé zdraví...

28.06.2021 5 z 5

Falešný polibek Falešný polibek Mary E. Pearson

Nevěděla jsem, co od téhle knihy čekat, ale vcelku mě nezklamala. Byla možná až moc dlouhá, ale za to čtivá. Dějová linka nebyla vůbec špatná a celkový nápad je docela originální. Sama jsem po každé kapitole zvažovala kdo je kdo. Jsem celkem zvědavá, jak to bude pokračovat.

20.06.2021 4 z 5

Dvůr křídel a zmaru Dvůr křídel a zmaru Sarah J. Maas

Tak tohle bylo něco! Série Dvory byly mé první knihy od Maas a musím říct, že je to autorka s velkým "A". Dvory jsou zatím nejlepší série jakou jsem kdy četla. Už první díl mě naprosto očaroval a stejně tak další díly. Poslední díl byl úžasným zakončením Feysand ságy. Rozhodně jsem si tuhle jízdu plnou fantasy užila a jsem si jistá, že si ji do budoucna přečtu s chutí znovu.

20.06.2021 5 z 5

Stříbrná labuť Stříbrná labuť Amo Jones

Tak tohle jsem nečekla! Tato kniha mě naprosto pohltila. Jako né, že by byla bůhvíjak skvělá, ale měla všechno, co od odpočinkového čtení chcete (možná ještě něco navíc). Moc se mi líbila, a proto néchapu, proč je tak neznámá a špatně hodnocená. Postavy měly spoustu chyb a chovaly se jako opravdoví puberťáci, proto působily tak reálně. Děj byl dobrý, ale pár nedostatků teda měl, přesto se to nakonec všechno vyvážilo. Knihu jsem si moc užila a můžu ji jenom doporučit, už se moc těším na další díl.

02.06.2021 5 z 5

Sexy profesor Sexy profesor Vi Keeland

Tato autorka mě nikdy nezklame, jako vždy skvělá oddychovka.

17.05.2021 4 z 5

Námi to končí Námi to končí Colleen Hoover

Ani nevím, jak začít... U knihy jsem se smála i brečela. Ničila mě, ale zároveň naplňovala. Autorka píše opravdu neodolatelně, šlo vidět, že kniha je velice osobní, a proto taky tak jedinečná. Myslím, že po dočtení se nad ní musel pozastavit snad každý, jen aby si uspořádal myšlenky a změnil pohled na spoustu věcí. Knihu jsem přečetla na jeden nádech a vlastně nevím, co k ní říct, jen abych to neskazila, protože nelze slovy vyjádřit, jak se u ní člověk cítí. Zkrátka byla dokonalá.

19.04.2021 5 z 5

Výpověď Výpověď Whitney G. (p)

Moc fajn oddechovka, kterou si přečtete večer místo filmu.

17.04.2021 4 z 5

Dávám ti své tělo - Jak píšu milostné scény Dávám ti své tělo - Jak píšu milostné scény Diana Gabaldon

Kniha obsahuje spoustu zajímavých poznatků od zkušené autorky. Nebylo to vůbec špatné, ale je to určeno pro lidi, kteří chtějí začít psát třeba romány. Bylo to zajímavé a doufám, že jsem si z toho odnesla alespoň něco...

02.04.2021 3 z 5

Krutá krása Krutá krása Rosamund Hodge

Kniha určitě nepatří k nejlepším, kterém jsem přečetla, přesto se mi líbila. Konec byl uspěchaný a docela nepochopitelný, ale zato dojemný. Za polovinou jsem přišla na chuť hlavní postavě, která měla občas i dobré hlášky. Styl autorčina psaní je zvláštní, ne úplně špatný, ale na jiné autory zkrátka nemá...

01.04.2021 4 z 5

Šéf Šéf Vi Keeland

Taková skvělá oddychovka, neurazí nenadchne, ale pobaví.

04.02.2021 4 z 5

Dvůr trnů a růží Dvůr trnů a růží Sarah J. Maas

Kniha je čtivá a celkově skvělá, je napsána na motivy Krásky a zvířete. Děj je propracovaný a zkrátka dokonalý. Celá kniha mě hrozně překvapila. Už se těším na další díl, ale mám pocit, že se vše odehrálo v prvním, navíc anotace neřekla v podstatě nic nového. Doufám, že se mi druhý díl bude líbit.

09.01.2021 4 z 5