Knihomolka97 Knihomolka97 komentáře u knih

Trable na jehlách Trable na jehlách Christina Dodd

Dlouho jsem byla s hodnocením na 3 hvězdách ( za 1) ze začátku jsem se moc nemohla začíst, styl vyprávění mi neseděl, 2) některé pasáže mě vyloženě nudily, 3) hlavní hrdinka mi přišla hrozně naivní, od právničky bych čekala, že bude chytřejší) ALE za ten sladký konec prostě jednu hvězdu navíc prostě dát musím. :D

06.03.2020 4 z 5

Doupě Doupě Lisa Jane Smith

Ach Juliane , Juliane..:D
První půlka byla taková oddechová a pak začala ta pravá sranda. Výborné. Těším se na závěrečný díl!

02.03.2020 4 z 5

Absint Absint Winter Renshaw

Ředitel a studentka. Zajímavé to téma a moc pěkný příběh.
Čekala jsem ještě trošku něco jiného... víc erotiky, třeba taky nějaké ukradené polibky a chvilky ve škole nebo tak něco. Tohle bylo čistě platonické, ale přesto hezké.

Lovec Lovec Lisa Jane Smith

Zajímavá knížka, hodně mě bavila. Čtení na pár hodin, děj ubíhal rychle.
Jsem zvědavá jak se bude příběh vyvíjet dál. Hned jsem sáhla po druhém dílu.
Nemůžu si pomoct, ale Julian se mi prostě líbí a fandím mu...i když je to padouch. :D

Chci tě Chci tě Jen Frederick

Woow, to bylo něco. Nedokázala jsem se skoro vůbec odtrhnout a knihu přečetla za pár hodin.
Zajímavé, kruté prostředí. Žádná sladká předvídatelná romantika. Příběh vyprávěn z pohledu obou hlavních postav Leky i Bitsy v průběhu několika let.
Leku jsem si neskutečně zamilovala, kdo by taky ne?! Bitsy byla také úžasná.
Erotická část perfektní. Některým věcem šlo jen těžko uvěřit, ale to mi vůbec nevadilo. :)

29.02.2020 5 z 5

Za mě to bylo super a ano bylo to hodně vtipné. :D Neměla jsem nějaká vysoká očekávání, když jsem si pročítala některé komentáře. O to víc jsem příjemně překvapená.
Nad oslovením ,,prcinka'' jsem taky chvilku kroutila očima, to se mi úplně nelíbilo, ale jinak jsem neměla problém. :)
Vyprávění z pohledu obou postav mi sedí. Bramovy části mě hodně bavily, jeho myšlenky, ztřeštěné nápady i roztomilá bezradnost. :) Julie k němu krásně pasovala samozřejmě.
Tempo příběhu bylo odpočinkové a četlo se to moc dobře. Pro mě je to ten typ knihy, po které v budoucnu určitě ještě někdy sáhnu. :)

25.02.2020 5 z 5

Prokletý rok Prokletý rok Kim Liggett

Tak tohle bylo opravdu něco. Přečetla jsem ji během dne, četla s krátkými přestávkami, protože jsem se nedokázala odtrhnout.
Přiznám se, že ze začátku jsem se i chvílemi obávala číst dál, protože jsem se bála, co příjde. Bylo to hodně kruté. Alespoň pro mě. Některé situace mi přišly opravdu až absurdní.
Celý příběh jsem prožívala s hlavní hrdinkou. Fandila jsem jí, hnala dál.
Romantická linka se mi moc líbila. Alespoň chvíli příjemné čtení, které se ale rychle změnilo v pořádný šok, ze kterého jsem se chvilku vzpamatovávala. A konec mě úplně dostal.
Za mě totální emoční bomba. Po všech kladných hodnocení jsem se trošku obávala, abych nebyla zklamaná, ale s radostí můžu říct, že si Prokletý rok takové hodnocení zaslouží. Klidně bych brala ještě pár stran navíc, přišlo mi, že to rychle uteklo. :D
Autorce tleskám!!

20.02.2020 5 z 5

Věčná vášeň Věčná vášeň Audrey Carlan

Výborné! Hodně žhavé avšak i romantické až roztomilé. Celá Harperovic rodina mi přirostla k srdci, o Trentovi ani nemluvím. :D Neváhám dát plný počet.

18.02.2020 5 z 5

Snoubenec mé sestry Snoubenec mé sestry Rachael Anderson

Moc pěkný román, na odpočinek ideál. :)

15.02.2020 4 z 5

Neprofesionál Neprofesionál J. D. Hawkins

Je to příjemné, jednoduché, oddechové.
Jiskření mezi hlavními hrdiny a žhavé scény super. Ale ,,něco" tomu prostě chybí.

13.02.2020 3 z 5

Poslední interview Poslední interview Sandra Brown

Pěkné! Slaďárna na jedno odpoledne. Jen s tím koncem nejsem úplně spokojená, moc uspěchaný.

11.02.2020 4 z 5

Nesnáším tě Nesnáším tě Vi Keeland

Opět úžasný příběh, který vás od začátku pohltí a nepustí. Skvělé postavy, kterým fandíte. Romantické, milé, vtipné, odpočinkové počteníčko, které mohu jen doporučit. :)

09.02.2020 5 z 5

Slunce je také hvězda Slunce je také hvězda Nicola Yoon

O knize jsem věděla celkem dlouho, ale nelákala mě přečíst. Když jsem viděla trailer k filmu, názor jsem změnila.
Ale bohužel mi nesedla. Hlavně styl vyprávění. Byly tam části, které mě vyloženě nebavily a nudily. Příběh je sám o sobě ale zajímavý, Daniel sympaťák, Natasha se mi taky líbila.
Na film se určitě kvůli srovnání podívám, myslím, že mě bude bavit víc, ale knihu bych už po druhé do ruky určitě nevzala. Za mě je to průměr. Všechno, úplně všechno se mi líbilo mnohem víc. :)

08.02.2020 3 z 5

Nevěřte Hunterovi Nevěřte Hunterovi Karolína Bendová

Příběh se mi líbil o něco víc než Clarity. Přečetla jsem ho během jednoho večera. Hodnocení jsem si musela ale chvilku promyslet. :D
Pěkná romantická linka, rodinné tajemství a rozplétající se lži.
Konec překvapující a dost zajímavý. Nejsem si teda úplně jistá, jestli se mi tenhle závěr líbí. :D Tak napůl. Na jednu stranu chápu, proč to dopadlo takhle, ale na druhou mě mrzí, že to nedopadlo tak, jak jsem chtěla. :D

03.02.2020 4 z 5

Dva tajemství neudrží Dva tajemství neudrží Karen M. McManus

Výborné! Od začátku napínavé a záhadné. Nemohla jsem se skoro vůbec odtrhnout, četlo se to moc dobře. Vyprávěno z pohledu Ellery a Malcolna. Vraha jsem neuhodla a důvod by mě ani ve snu nenapadl. Doporučuju. :)

02.02.2020 5 z 5

Námi to končí Námi to končí Colleen Hoover

Ach. Tak tahle kniha se řadí po Bez naděje na druhé místo nejlepších přečtených knih od Colleen.
Přečteno během dne, nemohla jsem se skoro vůbec odtrhnout. Nejhorší je, že je to krutá realita. Nikdy jsem nechápala, jak žena může zůstávat s mužem, který ji týrá. Jak se říká uhodí jednou, uhodí podruhé... Po přečtení to svým způsobem i trochu chápu, ne každá v sobě najde odvahu odejít. A ještě když nemá podporu...
Lily byla silná, odvážná. Ryle ( i když jsem nevěděla, jakým způsobem se příběh vyvine) se mi od začátku moc nelíbil. Hmm hmm. Atlas byl úplně jiný. :) Vážně jsem se bála konce, protože už to chvíli vypadalo......no zkrátka jsem ráda, že to dopadlo takhle. Ale klidně bych ještě pár stran přidala. Přišlo mi to krátký! A to 360 stran není málo. Doporučuju!

30.01.2020 5 z 5

Zaostřeno na lásku Zaostřeno na lásku Mandy Anson

Moc pěkný dívčí román, jednohubka slupnutá ani ne za hodinku. :)

29.01.2020 4 z 5

Alyin dům Alyin dům Leila Meacham

Mě se to líbilo. :) Moc pěkné romantické počteníčko na jedno odpoledne.
Jen mi vadilo a myslím si, že autorka zbytečně popisovala minulost a měla se raději soustředit na přítomnost. Jen třeba lehce zavzpomínat do minulosti. Anotace myslím řekne dostatek...

27.01.2020 4 z 5

Zlodějka knih Zlodějka knih Markus Zusak

Knihu jsem dvakrát odložila, protože mi nesedl styl psaní, po třetí už jsem to nevzdala a nakonec se začetla a skoro nemohla odložit.
Příběh mě uchvátil a zlomil srdce.
Smutné, kruté, svým způsobem i dojemné.
Slzám jsem se neubránila.

26.01.2020 5 z 5

Aspoň trochu normální Aspoň trochu normální Trish Doller

Pěkný příběh, trochu smutný a depresivní, ale pěkný.
Travis mě chvilkama fakt vytáčel! Paige byla hrozná!!! V tomhle jsem byla fakt naštvaná...jinak mi samozřejmě bylo líto, čím si procházel. Ještě, že měl u sebe Harper, která byla skvělá. :)
Škoda, že to nebylo ještě o něco delší, alespoň o pár stran. :D
3 a půl hvězdy

20.01.2020 3 z 5