kob kob komentáře u knih

Hra s ohněm Hra s ohněm Tess Gerritsen

Jedna z těch knih, na které určitě nezapomenu.

06.05.2019 5 z 5

Marie Rottrová Marie Rottrová Miroslav Graclík

Marii Rottrovou mám ráda, v knize jsou o ní zřejmě veškeré dostupné informace, ale protože je citována spousta rozhovorů z různých časopisů, čtete také do zblbnutí odpovědi na ty stejné otázky. Uprostřed je pár pěkných barevných fotografií, jinak je knížka plná nekvalitních pidifotek. Za mě by jich stačila desetina, ale zvětšených a v rámci možností technicky upravených.

02.05.2019 3 z 5

Vražedné léto Vražedné léto Mari Jungstedt

Žádný výbuch, ale detektivka, která se dobře četla a nic mě v textu nerušilo.

29.03.2019 4 z 5

Ten, kdo odešel Ten, kdo odešel Lucy Dawson

Hlavní hrdinka se chová jako sedmnáctiletá, přitom už je jí přes třicet a motiv Leova chování jsem vlastně nějak nepochopila.

22.03.2019 2 z 5

Žena v barvě vlčího máku Žena v barvě vlčího máku Noëlle Châtelet

O tom, co dokáže láska, i když přijde v pokročilém věku. Příjemná, pozitivní knížka, kterou hned pošlu naší babičce ????

11.03.2019 3 z 5

Červený adresář Červený adresář Sofia Lundberg

Moc krásná knížka.

01.02.2019

Porodní bába na Syltu Porodní bába na Syltu Gisa Pauly

Připadlo mi to jako předloha pro nějakou zběsilou telenovelu ;-)

26.07.2018 3 z 5

Bábovky Bábovky Radka Třeštíková

Předpokládám, že kdybych knížku četla s nějakými časovými prodlevami, věčně bych nevěděla kdo je kdo. Jelikož jsem ji ale "sjela" za víkend, tento problém nenastal...a docela mě to bavilo.

18.07.2018 4 z 5

A ty ses nevrátil… A ty ses nevrátil… Marceline Loridan-Ivens

Asi nebyl úplně nejlepší nápad číst tuhle knížku před spaním... Je to síla.

27.06.2018 5 z 5

Otevřený hrob Otevřený hrob Angela Marsons

Trochu jsem se musela nutit do maximální pozornosti, abych se neztrácela v hromadě postav a jejich problémů, ale finále bylo dokonalé.

02.05.2018 4 z 5

Dokonalé plány Dokonalé plány Sidney Sheldon

Líbila se mi, ani chvíli jsem se nenudila a závěr byl opravdu překvapivý.

22.04.2018 5 z 5

Sraz v kavárně Vídeň Sraz v kavárně Vídeň Zuzana Zimmermannová

Doporučuji spíše starším čtenářkám.

02.03.2018 3 z 5

Pohřběte své mrtvé Pohřběte své mrtvé Louise Penny

Pěkné, jen musím přiznat, že mě chvílemi trochu máto rychlé přeskakování z jedné dějové linky do druhé a třetí v rámci jedné kapitoly. Bylo to jako rychlé střihy v jednom dílu nějakého seriálu. Chvílemi bylo namáhavé ty prudké změny zvládnout a neztratit se.

09.02.2018 4 z 5

Malý pražský erotikon Malý pražský erotikon Patrik Hartl

Líbí se mi všechny Patrikovy knížky, ale tahle asi nejvíce.

16.07.2017 5 z 5

Banánové rybičky Banánové rybičky Halina Pawlowská

Mám ráda Halinin humor, takže jsem se bavila - v MHD i tak, že jsem budila poměrně velkou pozornost.

31.03.2017 5 z 5

Moje první republika Moje první republika Zita Kabátová

Moc pěkná knížka, ráda se k ní budu vracet.

01.03.2017 5 z 5

Slunce zapadá na východě Slunce zapadá na východě Věra Nosálová

Chtěla jsem jen prolistovat, ale přečetla jsem "na jeden zátah" a asi hned tak nezapomenu. Pěkně napsané.

12.02.2017 5 z 5

Dvanáct srdcí Dvanáct srdcí Petr Casanova

Nemyslím, že by knížka přinesla něco nového, ke všemu si místy protiřečí. Úplně mi vzala chuť číst cokoliv, co by se podobným způsobem pokoušelo analyzovat vztahy a všem radit.

12.02.2017 3 z 5

Sex v době temna. Sexuální život na českém jihu v prvním století Schwarzenberků (1660-1770) Sex v době temna. Sexuální život na českém jihu v prvním století Schwarzenberků (1660-1770) Jaroslav Čechura

Moc zajímavé, ale čtu průběžně, po částech.

05.02.2017 5 z 5

...ale nebyla to nuda - poznámky pod čarou života ...ale nebyla to nuda - poznámky pod čarou života Zdeněk Mahler

Velmi zajímavá kniha, moc si Zdeňka Mahlera vážím, ale musím přiznat, že se mi četla trošku "ztuha".

13.12.2016 4 z 5