kob kob komentáře u knih

Prolitá krev Prolitá krev Åsa Larsson

Spousta divných postav, které se vzájemně nesnášejí a zabíjejí, návraty do minulosti s hromadou dalších jmen - měla jsem v nich celkem chaos.
Divná mi prostě připadala ta knížka celá.

22.10.2020 1 z 5

Medvědi - ti vědí: Medvědí strategie, aneb, V klidu je síla Medvědi - ti vědí: Medvědí strategie, aneb, V klidu je síla Lothar Seiwert

Milé, ale nemyslím, že bych se dozvěděla něco nového.

04.10.2020 3 z 5

Pokojové rostliny Pokojové rostliny Jiří R. Haager

Přehledné řazení, barevné fotografie horší kvality. Mnoho užitečných rad ohledně pěstování, množení atd.

31.08.2020

Pomóóóc! Měním se ve svou matku Pomóóóc! Měním se ve svou matku Gina McKinnon

Když přimhouřím oko nad několika stylistickými i pravopisnými chybami v překladu, musím uznat, že je knížka napsána vtipně a párkrát jsem se tam fakt našla :)

10.07.2020 3 z 5

Václav Vorlíček - Pane, vy jste režisér! Václav Vorlíček - Pane, vy jste režisér! Petr Macek

Osobní vzpomínky pana režiséra Vorlíčka na natáčení oblíbených filmů a seriálů. Protože většinou nejde o ty, které jsou všeobecně známé, byla pro mě knížka příjemná a zajímavá.

04.05.2020 4 z 5

Dlouhá svatební cesta Dlouhá svatební cesta Aleš Fuchs

Super - i když jsem měla o Hassovi poměrně dost informací, očima manželky Bibi vidím "Hugouška" hned trošku jinak ????

11.02.2020 4 z 5

Co řeknete až pozdravíte Co řeknete až pozdravíte Eric Berne

Pro laika je kniha příliš odborná. Nutila jsem se do ní, což bylo zbytečné, protože mi z ní v hlavě téměř nic užitečného neuvízlo. Ale možná je to tou hlavou...

11.11.2019 2 z 5

Lovec očí Lovec očí Sebastian Fitzek

Souhlasím s názorem, že už to bylo krapet překombinované, první díl se mi zdál lepší, ale bavilo mě to.

29.10.2019 3 z 5

České zpívající filmy České zpívající filmy Robert Rohál

Pro pamětníky - se spoustou zajímavých fotografií

11.09.2019 3 z 5

Hrozba Hrozba Dick Francis (p)

Takový průměr - jako audio velmi dobře zpracovaná.

05.09.2019 3 z 5

Hodně smíchu a pár slz Hodně smíchu a pár slz Blanche Caffière

Betty je moje milovaná autorka, takže mě knížka o jejím životě hodně zajímala. A nezklamala.

29.08.2019 5 z 5

Strážce nádrže Strážce nádrže Zdeněk Svěrák

Úžasná knížka - přečetla jsem ji rovnou dvakrát po sobě, aby mi nic neuniklo.

28.08.2019 5 z 5

Nekonečná noc Nekonečná noc Agatha Christie

Zajímavý příběh a velmi nečekaný závěr.

15.08.2019 4 z 5

Vražda v den svatého Valentýna Vražda v den svatého Valentýna Lee Harris (p)

Velmi nápaditá zápletka, překvapivé rozuzlení, ale jak těhotná Chris málem ob stránku pije nízkotučné mléko a řeší ranní nevolnosti, to už mi vážně lezlo na nervy.

13.08.2019 3 z 5

Arcidědkové Arcidědkové Marie Kubátová

Krásný jazyk, ale musím přiznat, že jsem se do čtení musela trochu nutit a celou jsem ji nedočetla, i když je útlá.

09.07.2019 4 z 5

Elvíra Elvíra Dagmar Kludská

Taková povrchní motanice velmi nepravděpodobných událostí a divných postav.

09.07.2019 2 z 5

Zázrak Zázrak Emma Donoghue

Zajímavé uvedení do příběhu, dramatický konec, ale mezi tím asi 200 stran naprosté nudy.

03.07.2019 2 z 5

Teta Poldi a sicilští lvi Teta Poldi a sicilští lvi Mario Giordano

Dobře se mi hodila na dovolené pod žhavým sluncem ;-) Detektivka, která je psaná lehce a vtipně, ale příběh je velmi dobře propracovaný.

03.07.2019 4 z 5

Odposlechy aneb Já na bráchu Odposlechy aneb Já na bráchu Jiří Suchý

Mám bratry Suché velmi ráda, tak to bylo příjemné, kultivované počtení.

05.06.2019 4 z 5

Regentka Regentka Leopoldo Alas «Clarín»

Španělská verze Paní Bovaryové.

08.04.2019 2 z 5