kob kob komentáře u knih

Moje matka Marlene Dietrichová Moje matka Marlene Dietrichová Maria Riva

Páni, to jsem netušila, co to bylo za "příšeru" ;-)

13.03.2019 5 z 5

Nevšední život, záhadná smrt Karla Svobody Nevšední život, záhadná smrt Karla Svobody Oldřich Dudek

Nemyslím, že jsem se dozvěděla něco nového.

15.12.2018 2 z 5

Vražda na Den matek Vražda na Den matek Lee Harris (p)

Zápletka celkem zajímavá, ale ze všeho nejvíce informací jsem dostala o tom, co všechno dělá, co papá a jak usíná synek hlavní představitelky.

22.11.2018 2 z 5

Když se ucho utrhne Když se ucho utrhne Milan Drobný

Autor se v životě nenudil, tak má nač vzpomínat, ale určitě je lepším zpěvákem než spisovatelem ;-)

12.11.2018 1 z 5

Řeč těla Řeč těla Christa M. Heilmann

Prý "psychologie pro každého" - v tomto směru se mi jeví jako naprosto nepoužitelná.

03.08.2018 1 z 5

Výprodej obnošených snů Výprodej obnošených snů Eva Kačírková

Tahle knížka nemohla být přínosná ani ve své době, teď je to vyloženě ztráta času.

24.07.2018 1 z 5

Deník mezi životem a smrtí I.-III. Deník mezi životem a smrtí I.-III. Helena Růžičková

Protože jsem ji měla vždycky ráda, tak vlastně považuji za čest, že jsem s ní mohla prostřednictvím deníku sdílet to těžké období.

27.06.2018 5 z 5

Řízkaři Řízkaři Barbara Nesvadbová

Na rozdíl od ostatních si nemyslím, že by byla tak špatná. Taky bych tipovala, že je více autobiografická, než by autorka připustila - asi mi trochu připomněla vlastní divoké mládí ;-)

21.06.2018 3 z 5

Sexy strategie Sexy strategie Sylva Lauerová

Když potřebujete zabít čas a nemůžete se pořádně soustředit, bude tato knížka ideální. V ději se určitě neztratíte ;-) Pár vtipných postřehů a konstatování mě i pobavilo.

12.06.2018 3 z 5

Šance jako hrom Šance jako hrom Miloslav Švandrlík

Pro ukrácení cesty v MHD naprosto ideální - bavila jsem se.

23.04.2018 4 z 5

Herec Antonín Novotný - První filmový milovník, který zmoudřel Herec Antonín Novotný - První filmový milovník, který zmoudřel Václav Junek

Působilo to na mě jako odborné pojednání o části historie českého filmu, ale o herci jsem se moc nedozvěděla.

02.03.2018 2 z 5

Stín tygra Stín tygra William Arden

Vzdala jsem po asi čtyřiceti stránkách.

22.02.2018 1 z 5

Spisovatelky a Erós: Utajené životy velkých českých žen Spisovatelky a Erós: Utajené životy velkých českých žen Martina Bittnerová

Knížečka je to útlá, ale dočtete se v ní spoustu zajímavostí, které se opravdu v čítankách nenajdou.

22.01.2018 4 z 5

Saskia Saskia Vítek Chadima

Krásně napsané vzpomínky této kultivované dámy, spousta zajímavostí a fotografií.

02.01.2018 5 z 5

Životní zpověď i osudová setkání Životní zpověď i osudová setkání Jan Cimický

Moc hezky a zajímavě napsané.

28.06.2017 5 z 5

Na sviňu svět Na sviňu svět Josef Prokeš

Povídky jsou kraťoučké, některé se mi líbily. Knížku jsem přečetla při jízdě brněnskými tramvajemi, což mi, vzhledem k obsahu, připadalo docela vtipné.

26.06.2017 3 z 5

Já jedu dopředu, jak nejlíp dovedu Já jedu dopředu, jak nejlíp dovedu Milena Nováková

Jsem ráda, že jsem se o této herečce něco dozvěděla. Jen mě mrzelo, že ač svůj příběh vypráví jakoby přímo Truda, je to takový popis událostí bez emocí, takže i když jsem četla pozorně, tak ani nevím, jestli mi vlastně ta dáma byla sympatická nebo ne, snad jen tím, že se až do konce života elegantně oblékala a měla ráda psy.

26.06.2017 4 z 5

Procházka životem Procházka životem Zdenka Procházková

Moc pěkná knížka, jen mi na začátku chvíli trvalo, než jsem si zvykla, že je psána formou dialogu.

14.06.2017 5 z 5

Babí léto Babí léto Svatopluk Veverka

Ztráta času

12.02.2017 odpad!

My tři a já My tři a já Vlasta Redl

Vlastu Rédla mám ráda, ale touhle knihou jsem se jaksi nemohla prokousat.

19.11.2016 3 z 5