Lea_41 Lea_41 komentáře u knih

Opačno Opačno Hannah Mathewson

Příběh, postavy, zápletka.. To všechno bylo moc hezké. Jen tomu něco chybělo.

23.12.2021 3 z 5

Třináctkrát proto Třináctkrát proto Jay Asher

Bravurně napsáno. Nevím co jiného bych k této knize napsala. Možná ještě to, že to všechno chápu.

30.07.2021 5 z 5

Rudé svitky magie Rudé svitky magie Cassandra Clare (p)

Svět lovců stínů miluji. A Aleka s Magnusem nejvíc. Tohle byla příjemná odpočinková kniha. Není to nic strhující, ale byla super. Akce, romantika, supr hlášky..

16.05.2021 4 z 5

Krvavá dedička Krvavá dedička Amélie Wen Zhao

Hezká fantasy. Hlavní hrdinka Ana byla naivní ale dalo se to pochopit. Zápletka úžasná.

30.03.2021 4 z 5

Krutý princ Krutý princ Holly Black

Začátek knihy - asi 100 stránek - bylo peklo nic se tam nedělo. Jude byla otravná, naivní. Potom to už bylo lepší. Už na začátku bylo jasné jako to s ní a Cardanem dopadne. Hezká oddechovka.

23.12.2020 3 z 5

Bez srdce Bez srdce Marissa Meyer

Wow. Mám moc ráda Alenku v říši divů a když jsem se dozvěděla že existuje preguel, musela jsem ho mít. První polovina jsem se s ní ,, seznamovala". Druhá polovina byla jízda. Konec mi trochu připadal vyhrocený. Ale pochopila jsem jí. Proč to všechno...

20.12.2020 5 z 5

Kosti Mraza Kosti Mraza Alžběta Bílková

Zimní knížka. Moc se mi líbilo prostředí a námět knihy. Siva mi byla že začátku trochu divná. Ale potom jak se začal příběh rozvíjet, jsem to pochopila. Přišla mi trochu přehnaná víra ale to taky už chápu. A ten konec? Škoda že to autorka trochu víc nedopadla. Jinak bezva kniha. Moc se mi líbila.

01.12.2020 5 z 5

Noci běsů Noci běsů Kateřina Šardická

Od p. Šardické jsem četla Zmizení Sáry Lindertové. A knížku jsem si moc oblíbila. Byla jsem moc ráda, že napsala novou knihu.
Docela jsem se obávala, že se budu hodně bát. A taky jsem se bála. Rychle jsem se tím prokousala. A sakra to bylo lepší jak Sára. Nejvíc jsem simpatizovala s Dorkou. Máme hodně společného.

20.11.2020 5 z 5

Třpytící se město Třpytící se město Lenka Bandurová

Moc se mi líbila obálka. To klobouk dolů, ale ten děj? Bylo to dost slabé a Lee bych nejradši udělala monokl. Tak strašně naivní holka, která si myslí že se celý svět točí je kolem ní. A Honor? Nebudu se vyjadřovat. ????‍♀️ Tři * za obálku a ilustrace.

15.10.2020 2 z 5

Pasažérka Pasažérka Alexandra Bracken

Hezké téma na knihu. Etta by občas potřebovala pár facek. Další díl si asi nepřečtu..

26.09.2020 4 z 5

Panství krve a kovu Panství krve a kovu Sara Holland

Docela rychlý zpád děje. Pár věcí se dalo odhadnout, konec mě překvapil.

23.08.2020 4 z 5

Kdo je kdo ve světě stínů Kdo je kdo ve světě stínů Cassandra Clare (p)

Moc jsem se na knihu těšila. Líbí se mi se viktoriánská květomluva, jsem fanoušek lovců stínů a myslím že ji ocenění všichni příznivci lovců stínů.

16.08.2020 5 z 5

Zjizvený král Zjizvený král Leigh Bardugo

Hostý. Tak to jsem nečekala, nutně potřbuji druhý díl.????

03.08.2020 5 z 5

Křídla Křídla Aprilynne Pike

Po této knize jsem šáhla v knihovně je proto, že mě zaujala obálka. Když jsem byla menší, hodně mě zajímaly víli. Že začátku to bylo takové zvláštní. Ale pěkně zpracované.

26.06.2020 4 z 5

Mechanický princ Mechanický princ Cassandra Clare (p)

No ty kráso.. To je hustý. Nikdy by mě nenapadlo že Tessa je... No nebudu spoilerovat. Opravdu bych neodhadla že to tak je. Božíííííí....

26.06.2020 5 z 5

Zkáza a naděje Zkáza a naděje Leigh Bardugo

Krásné zakončení trilogie. Chtělo se mi brečet a zároveň jsem byla spokojená s konce. ❤

20.06.2020 5 z 5

Paní půlnoci Paní půlnoci Cassandra Clare (p)

Další krásná knížka od Clare. Někdy se mi chtělo brečet a smát zároveň. Na konci jsem jen zírala.. No prostě boží. Jen v některých situacích to nemusela tak protahovat...

19.06.2020 5 z 5

Tisíc kousků tebe Tisíc kousků tebe Claudia Gray (p)

No.. Co to bylo?? Tato knížky se dala hodně předvídat. Ale bod pro originalitu. Takže co říci závěrem: Nic moc.... Čekala jsem víc.

09.06.2020 2 z 5