Leniiis Leniiis komentáře u knih

Volání Kukačky Volání Kukačky Robert Galbraith (p)

Ani jsem nedočetla, za mě nuda a ztráta času..

05.03.2016

Druhá láska Druhá láska Nora Roberts

Příběh, který neurazí ani nenadchne :)

01.03.2016 3 z 5

Bez dcerky neodejdu Bez dcerky neodejdu Betty Mahmoody

Už je to hrozně dlouho,co jsem ji četla ale dodneška vím o čem je a jak je hrozná.

29.02.2016 5 z 5

Není co ztratit Není co ztratit Rowan Coleman

Hezky napsaná knížka. Příběh o tom, co se může stát v životě úplně každýmu. Chvilkama spíše smutnej, ale i o tom je život.

24.02.2016 4 z 5

Tři měsíce Florencie Tři měsíce Florencie Mary Carter

Taková oddechovka, která pobaví :) ale konec mě teda naštval :-D

21.02.2016 3 z 5

Milenci a cizinci Milenci a cizinci Diane Chamberlain

Jo, jo, jo!! :-) Opět super knížka s parádním příběhem..líbilo se mi i popsání džungle a té přírody ve které se příběh odehrával.

16.02.2016 5 z 5

Operace mé dcery Operace mé dcery Stanislav Rudolf

Čekala jsem víc. Anotace slibuje bůh ví co a zatím se tam řeší vztahy v manželství nějakejch doktorů, obchodní praktiky manželky od jinýho doktora a pacientka, co leze doktorovi do postele.. a nic z toho. Jsem zklamaná.

14.02.2016 2 z 5

Anežka Anežka Viktorie Hanišová

Silná knížka, přečteno neskutečnou rychlostí.

13.02.2016 5 z 5

Zapomenutá zahrada Zapomenutá zahrada Kate Morton

Uf..ze začátku jsem musela číst pomalu a dávat si záležet, abych se v té změti jmen, míst a situací nějak orientovala a abych se úplně neztratila. Za to musím ubrat jednu hvězdičku. Když jsem si zvykla kdo je kdo a měla přehled, tak jsem se nemohla od tohoto zajímavýho příběhu odtrhnout. Napjatě jsem četla jak to vlastně všechno bylo, čekala na každou další nitku, která by mě navedla trochu blíž. Moc hezká knížka i když jsem na konci trochu cítila smutek.

12.02.2016 4 z 5

Poprvé Poprvé Joy Fielding

Nevím jak to Fieldingová dělá, ale jedna její knížka mě naprosto odrovná a jedna mě zase skoro unudí k smrti. No unudí je silný slovo, ale prostě tohle nebyla buh ví jak užasná knížka, která by mě chytla za srdce. Nevím čím to je. Citlivá si myslím jsem dost, ale brečet se mi nechtělo ani jednou..prostě jsem četla, četla..až jsem to tak nějak dočetla..bez větších emocí a pocitů.

07.02.2016 3 z 5

Manželské okovy Manželské okovy Klára Janečková

První knížka od této autorky a za mě spokojenost. Knížka hezky plynula a neměla žádnej zádrhel.

04.02.2016 5 z 5

Zapomenuté vzpomínky Zapomenuté vzpomínky Diane Chamberlain

Knížky od této autorky mám strašně ráda, nicméně tahle mi přišla trošku slabší, ale jen trošku, proto dávám i tak čtyři hvězdičky. Musím se teda přiznat, že Claire mě tak strašně rozčilovala, že to ani nebylo možný, možná i ona svým chováním ubrala jednu hvězdičku. Chvilkama mi přišlo, že ani neví co chce. A Jon..ten byl moje slabá stránka. Fandila jsem mu a držela palce.

01.02.2016 4 z 5

Protože tě miluji Protože tě miluji Guillaume Musso

Zajímavě napsaná knížka, která se dobře čte. Já teda nejdříve podle čtení obsahu myslela, že bude knížka trochu jinak koncipovaná. Ze začátku jsem četla tak nějak normálně, ale čím víc jsem se blížíla ke konci, tím víc jsem to hltala. Zakončení příběhu takovým způsobem jsem vubec nečekala, ale asi to prostě do toho příběhu nějak tak zapadlo a prostě to asi tak mělo být.

28.01.2016 4 z 5

Kapitánova dcera Kapitánova dcera Leah Fleming

Knížka byla pěkná a dobře se četla. Přiznám se ale, že ke konci jsem se chvilkama už ztrácela v té změti postav a lidí.

27.01.2016 4 z 5

Terapie láskou Terapie láskou Matthew Quick

Knížka byla pravdivá. Opravdu si nevážíme toho, co máme, dokud to neztratíme..a stejně to měl i hlavní hrdina. Bylo mi ho chvilkama až líto, ale chvilkama mě zase rozesmíval :-) no a co se týče mého názoru tak za mě by v knížce mohlo být míň fotbalu, popisování jednotlivejch zápasů a za to odebírám jednu hvězdičku.

22.01.2016 4 z 5

Deset malých nadechnutí Deset malých nadechnutí K. A. Tucker

Knížka se četla dobře, určitě zkusím i druhý díl, ale čekala jsem víc.

19.01.2016 3 z 5

Šepoty a lži Šepoty a lži Joy Fielding

Knížka se hezky četla. Nemohla jsem se odtrhnout. Konec byl překvapující. Celou dobu jsem si myslela, že to dopadne jinak než to dopadlo.

16.01.2016 5 z 5

Matčin stín Matčin stín Diane Chamberlain

Tak série Kiss River tímto posledním dílem dočtena a bude se mi docela stýskat. Krásnej příběh. Napětí, láska, tajemství. Nic tam nechybělo.

14.01.2016 5 z 5

Prostá pravda Prostá pravda Jodi Picoult

Knížka nebyla špatná, ale strašně zdlouhavá. Soudní jednání se táhlo, až mě to nebavilo. Ale protože vím, že autorka píše krásně, tak budu dělat, že jsem tuhle knížku jakože nečetla :-D a dám jí ještě šanci.

12.01.2016 3 z 5

Nikdy se nezměň Nikdy se nezměň Elizabeth Berg

Chvilkama ve mě knížka vyvolávala hrozný pocity smutku..a u konce jsem doufala, že to dopadne jinak než to dopadlo.

06.01.2016 3 z 5