Leniiis Leniiis komentáře u knih

Promlčení Promlčení Jiří Březina

Tak mě tenhle autoruv počin ani trochu nezaujal. Přečetla jsem za jeden den jen proto, že jsem nemocná a chtěla jsem to mít rychle za sebou.

29.12.2015 2 z 5

Světlo pod hladinou Světlo pod hladinou Diane Chamberlain

Trošku slabší než první díl, ale i tak se hezky četla a byla napínavá. A jenom by mě zajímalo, jak to dopadlo s tou adopcí.

28.12.2015 4 z 5

Zpověď: Z děcáku až na přehlídková mola Zpověď: Z děcáku až na přehlídková mola Veronika Kašáková

Knížka jako taková se mi dobře četla a byla hezká. Jediný, co mi trochu vadilo a je to taky důvod proč ubírám jednu hvězdičku, že chvilkama mě až rozčilovaly ty řeči jak je život krásnej a a jak vždycky všechno dobře dopadne apod. A občas přeskakování..(psalo se o maturitě, pak zase kousek o něčem jiným a pak podrobný popsání maturity, ale chápu to, prostě to není profi spisovatelka, jen mě t trochu rušilo u čtení). Nicméně konec mě dojal, zamačkávala jsem slzu a jsem ráda, že Veronika našla lidi, který jsou tu pro ni.

23.12.2015 4 z 5

Pohodlné lži Pohodlné lži Randy Susan Meyers

Já byla zklamaná. Když jsem na obalu knížky četla obsah, tak jsem si říkala, že ten námět je fakt super. No jo, námět super byl, ale zpracovaný to nebylo ani trochu dobře. Začátek mě kupodivu bavil, ale pak jak se začalo všechno prolínat dohromady, přeskakovat z jedné postavy na druhou, tak mě to nudilo a nutila jsem se k tomu, abych to vubec dočetla. Škoda..

20.12.2015 2 z 5

Dívka, již jsi tu zanechal Dívka, již jsi tu zanechal Jojo Moyes

Nevím jak to autorka dělá, ale dvě knížky mě od ní naprosto nadchly a dvě skoro ničím nezaujaly. Jsem ráda, že tento příběh byl ten strhující, většinou příběhy z tohoto období moc nemusím, ale tady se mi to četlo dobře. I slza malinko ukápla. Byl to krásnej příběh plnej lásky.

16.12.2015 5 z 5

Strážkyně majáku Strážkyně majáku Diane Chamberlain

Opět krásný čtení, tato autorka prostě nikdy nezklame:-) už ted se těším až si v knihovně půjčím pokračování.

13.12.2015 5 z 5

Duhová ulice Duhová ulice Lisa Kleypas

Uff, konečně po tolika dnech dočteno. Prala jsem se s tím jak se dalo a nakonec jsem to dala. Příběh ale jednoduchej, předvídatelnej a chvilkama i nudnej.

11.12.2015 3 z 5

To prší moře To prší moře Radka Třeštíková

Špatná knížka to nebyla, ale zázrak taky ne. Některý postavy se tam zjevovaly jen tak, aniž by měli nějakou zasádní roli v knížce. Nějak jsem asi ani moc nepochopila, co chtěla autorka touto knížkou říct, protože děj nebo zápletka taky nebyla bůh ví jaká. Prostě písmenka tak nějak plynuly, aniž bych byla donucena přemýšlet, lámat si hlavu nebo být napjatá. Prostě jednoduchá knížka, kterých je na trhu mraky.

02.12.2015 3 z 5

Až na konec všech dní Až na konec všech dní Jodi Picoult

To bylo drsný!!! Přečteno za 24 hod. což asi mluví za vše. Nechyběla tam romantika, napětí ani emoce. Porad jsem si říkala kdo asi bude tím vrahem a fakt jsem doufala,že to bude někdo trochu jinej. Emily jsem měla chuť chvilkama vyliskat za to, co způsobila.

28.11.2015 5 z 5

Ať myši nepláčou Ať myši nepláčou Magda Váňová

První knížka od této autorky a mám rozporuplný pocity. Chvilku jsem četla se zaujetím, pak jsem se nudila a tak se to střídalo až do konce knihy. Jediný co mě na konci dostalo a dojalo tak to s Juliánem.

27.11.2015 3 z 5

My děti ze stanice ZOO My děti ze stanice ZOO Christiane Vera Felscherinow

Ani nějak nevím co k této knížce napsat. Líbila se mi, jestli se dá napsat líbila. Zhltla jsem ji, co nejrychleji to šlo a ano i já si myslím, jakou spousty ostatních lidí, že tohle by měla být ta nejpovinnější četba ze všech. Jsem ráda, že jsem se tomuto tématu ve svým životě vyhnula a stejně ta budu ráda a budu dělat všechno pro to, aby se tomuto vyhnuli i moje děti. Zažívat totiž tohle z pohledu rodiče musí být ještě horší než když v tom člověk sám jede.

24.11.2015 5 z 5

Až na dno Až na dno Joy Fielding

První knížka od této autorky a trosku zklamání. Podle komentářů jsem čekala bůh ví co a pro me průměrná knížka bez nějaké větší zapletky s divnym koncem.

21.11.2015 3 z 5

Dar moře Dar moře Diane Chamberlain

Užasná knížka. U čtení jsem přemýšlela, jakej všechno bude mít konec, co a jak tam bude. A nakonec moje nápady byli uplně jinak. Četla jsem se zatajeným dechem a nemohla jsem se prostě odtrhnout a jen čekala, jak se to všechno vyvine a vyvrbí. Autorka umí čtenáře opravdu zaujmout.

18.11.2015 5 z 5

Čmeláci v srdci Čmeláci v srdci Petra Hülsmann

Pěkný čtení. Chvilkama jsem se u čtení i smála, což se mi dlouho nestalo u žádné knížky.

16.11.2015 4 z 5

Návrat domů Návrat domů Patricia Scanlan

Za mě málo akce a žádná zápletka, ale přečíst se to určitě dalo a nebylo to nic hroznýho. Prostě oddechovka na pár večerů, která nenadchne ani neurazí.

10.11.2015 3 z 5

Láskobraní Láskobraní Blanka Hošková

Mám z této knížky rozporuplný pocity. Jako děj dobrý, taková obyčejná knížka, ale ten konec? Proč shrnutej do dvou stránek a utnutej tak narychlo? Kazilo to celej dojem z knížky.

06.11.2015 3 z 5

Nejkrásnější dar Nejkrásnější dar Markéta Harasimová

Znám i lepší knížky, tohle byl takovej slabej průměr. Né, že by knížka byla špatná, ale taková typická knížka, kterých je všude kolem mraky.

05.11.2015 3 z 5

Ve stínu cypřišů Ve stínu cypřišů Diane Chamberlain

Hezká knížka, četla se skoro sama. Na konci jsem doslova čuměla jak puk, protože to jsem teda nečekala ani omylem. Ale jo, tak to má být a člověk se nemá u knížky nudit a jen nudně louskat písmena jedno po druhým. Takže jo, proč ne.

05.11.2015 5 z 5

Kavárna na hlavní třídě Kavárna na hlavní třídě Melissa Hill

Mě se knížka moc líbila, dobře se četla a příběh všech hrdinek se vzájemně hezky prolínal a doplnoval. Super! :-)

29.10.2015 5 z 5

Před bouří Před bouří Diane Chamberlain

První kniha od této autorky, ale super. Nenudila jsem se, bylo napínavý a konec napsanej tak, že jsem měla slzy v očích :)

26.10.2015 5 z 5