Leniiis Leniiis komentáře u knih

Kolotoč strachu Kolotoč strachu Jan Vavřík

I přesto, že příběh nebyl plnej lásky, ale spíš surovosti a bolesti se to četlo uplně samo. Určitě přečtu i další dílo od tohoto autora. Pořád si při čtení takovejch příběhů říkám proč ty holky s tím něco nedělají, proč se nechají tak trýznit a trápit a trvá jim tak dlouho než řeknou dost.

28.06.2016 5 z 5

Heřmánkové údolí Heřmánkové údolí Hana Marie Körnerová (p)

Přečteno jedním dechem, moc hezké čtení.

26.06.2016 5 z 5

Světlo mezi oceány Světlo mezi oceány M. L. Stedman

Nádherná knížka.

21.06.2016 5 z 5

Dům vzpomínek Dům vzpomínek Barbara Wood

Za mě teda slušná slátanina. Znám i lepší knížky od Woodové a tato pro mě byla opravdu spíš zklamáním.

09.06.2016 3 z 5

S hlavou v oblacích (pejru) S hlavou v oblacích (pejru) Kateřina Petrusová

Byla to hrozná kravina, ale v pohodě. Smála jsem se, kroutila hlavou nad tím, co se tam dělo..ale proč ne. Co je špatnýho na tom si jednou přečíst něco vtipnýho, ulítlýho a bláznivýho?

30.05.2016 4 z 5

Útěk Útěk Diane Chamberlain

Opět nepřekonatelný čtení. Už ted jsem se naštvaná z toho, že mi zbývá od této spisovatelky jenom pár knížek a pak už nic. Píše prostě ohromně a tato knížka je opět jasnej důkaz.

25.05.2016 5 z 5

Nejlepší věc, která se mi nikdy nestala Nejlepší věc, která se mi nikdy nestala Jimmy Rice

Příjemný čtení :) taková ta typická romantická komedie, která je občas potřeba k odreagování a pobavení.

22.05.2016 4 z 5

Tajemství porodní báby Tajemství porodní báby Sabine Ebert

Uf, přichází velký oddechnutí, že jsem se knížky konečně zbavila. Nebyla špatná, byli v ní místa, kdy jsem četla se zaujetím, ale stejně tak tam byli místa, kdy jsem se ukrutně nudila. Navíc ten název nemá absolutně nic společnýho s tím o čem knížka je, v knížce proběhli maximálně tři porody. Asi jsem čekala něco jinýho a nakonec to prostě bylo roztahaný a dlouhý. Další díly asi ani číst nebudu. Jinak konec byl jasnej a předvídatelenj už od začátku knížky.

15.05.2016 3 z 5

Sedmilhářky Sedmilhářky Liane Moriarty

Super, čtivá knížka. Jednu knížku jsem od této autorky už četla a ani nedočetla, proto jsem si nedávala naděje, že mě knížka nějak extra zaujme, ale opak se stal pravdou. Pořád se něco dělo, byla jsem napnutá, no a u konce už jsem téměř nemohla od knížky odtrhnout oči. Jediný, co mi trochu vadilo, tak to, jak na konci každé kapitoly mluvili lidi o tom, co se stalo a nestalo..ale dá se říct, že pak jsem si na to zvykla a jela a jela dál.

29.04.2016 5 z 5

Kaleidoskop srdcí Kaleidoskop srdcí Claire Contreras

Za mě žádná extra sláva. V podstatě se tam nic moc nedělo, pořád se řešila jedna jediná věc a tak nějak mě to prostě nenadchlo no.

26.04.2016 3 z 5

Rok Patrika Rok Patrika Klára Bártová

Přečteno jedním dechem. Pořád jsem nechápala, proč byla Alice tak hrozně naivní a nechala si s prominutím s*át na hlavu. Ono se to asi lehce soudí, když to člověk nezažije, ale myslím, že i žena by měla mít svoji hrdost a prostě tohle si nenechat líbit. Naštěstí se ho nakonec zbavila. Co se týče pokračování, tak bych si klidně ráda přečetla, jak to vlastně bylo dál.

21.04.2016 5 z 5

Čo to bude? Čo to bude? Táňa Keleová-Vasilková

I já musím souhlasit s tím, že ač tato autorka píše skvěle, tak tohle byla spíš slabší knížka. A ten konec to byl happyend jak vyšitej, větší sladárnu asi ani vymyslet nemohla :)

19.04.2016 3 z 5

Ten, kdo odešel Ten, kdo odešel Lucy Dawson

Od knížky jsem nečekala kdo ví co a to bylo možná dobře, protože jsem byla moc mile překvapena :) pořád se něco dělo, o napětí nebyla nouze, i přesto však řadím knížku do takovejch těch lehčích oddechovek, která se ne každýmu musí zalíbit.

14.04.2016 5 z 5

Krutá volba Krutá volba Diane Chamberlain

Řekla bych, že nejlepší knížka od této autorky. Pořád jsem četla, četla až jsem dočetla. Nemohla jsem se odtrhnout.

10.04.2016 5 z 5

Čekám, až mě vyslechnete Čekám, až mě vyslechnete Amanda Knox

Knížka se dobře četla, přišlo mi až neskutečný, že nevinnej člověk musí tolik trpět. I přesto bych ale řekla, že kdyby knížka byla o pár stránek kratší, že by jí to jen prospělo.

05.04.2016 4 z 5

Vražedná vášeň Vražedná vášeň Markéta Harasimová

Hezké a čtivé.

23.03.2016 5 z 5

Květy z půdy Květy z půdy Virginia Cleo Andrews

Knížka nebyla špatná, ale úchvatná taky ne. Nevím, co mě při čtení rušilo jestli styl psaní nebo ty krutosti, který jsou tam popisovány. Nebyla jsem do toho prostě začtená a nežrala to jako třeba žeru ostatní knížky. Ale i přesto si asi další díl přečtu, protože jsem zvědavá jak to vlastně bylo dál.

20.03.2016 3 z 5

Měděný jezdec Měděný jezdec Paullina Simons

Pěkná knížka, příběh jsem hltala i když začátek mi dal trochu zabrat. jen jsem nevěřícně kroutila hlavou, jak je možný, že se něco takovýho dělo. Jediný co mi trochu vadilo a za co ubírám jednu hvězdičku tak to, jak byli v Lazarevu..furt jen samej sex ..a od té chvilky se mi pak příběh trochu táhl ..ale na konci zase napětí, jak to dopadne. Zkusím i druhej díl.

16.03.2016 4 z 5

Na začátku knížky jsem se smála a říkala jsem si, že to bude super čtení. V polovině knížky přišli první nudný chvilky a na konci jsem si už vyložene oddychla, že to mám konečně z krku. To neustálý zvracení Čeňka mi přišlo fakt už mimo, na každé stránce jen zvracel a nic víc. Dvojku už si nepřečtu.

09.03.2016 3 z 5

Sukničkár Sukničkár Karin Krausová

Nejdřív jsem si říkala, že ten konec je dle mě na prd..ale..když jsem se zamyslela, tak ono to je prostě podle reality a v životě to tak prostě je. Jinak knížka se četla hezky, ale nic náročnýho na čtení ani přemýšlení.

06.03.2016 4 z 5