LenkaVes LenkaVes komentáře u knih

Dvanáct měsíců Dvanáct měsíců Eleanor Corvin (p)

Druhý díl byl více akční, rozvíjely se zde vztahy z předchozího příběhu. Těším se na další :-)

26.12.2023 4 z 5

Jeden rok Jeden rok Eleanor Corvin (p)

Příběh se mi líbil, i když nejsem dítě ani mládež, tak jsem si to užila :-)

26.12.2023 3 z 5

Kdo chce víc Kdo chce víc Nora Roberts

Hlavní hrdinové se mi líbili, měli zajímavou práci. Ale nelíbilo se mi, že pořád mluvili a mluvili a mluvili. Kde byl prostor pro jejich myšlenky a vnitřní svět???

13.12.2023 3 z 5

Král Král Devney Perry

Temná romantická série? Nejsem si jistá zda byla až tak temná. Začátek se trochu táhl, ale pak se to rozjelo. Nějak jsem si na ně na všechny zvykla a oblíbila si je. Přečetla jsem tři díly. Líbily se mi. Přemýšlím nad tím proč vlastně. Asi to bylo tím, že autorka mě prostě dokázala vtáhnout do děje příběhů a já si to užila.

10.12.2023 4 z 5

V pravou chvíli V pravou chvíli Nora Roberts

Čtení této knihy jsem si užila. Bylo to zajímavé a takové až lehce naivní (bez urážky). Prostě ideální odpočinkové čtení. Víc takových :-)

05.12.2023 4 z 5

Milenec Milenec Robin Schone

Poeticky erotický příběh s tajemnem. Za mě ano. Líbil se mi styl autorky. Kniha je něčím jiná, liší se, zaujala. Jdu na pokračování :-)

29.11.2023 4 z 5

Asher Black Asher Black Parker S. Huntington

Tak nevím. Více romantika než kruťárna. Po přečtení snadno a rychle zapomenutý příběh. Ale dalším případným dílům dám ještě šanci. :-)

19.11.2023 3 z 5

Spoutaní temnotou Spoutaní temnotou Alexandra Ivy

Tahle série zdá se být až návyková :-)
Před pár měsíci jsem přečetla první díl a moc nezaujal. Nevzdala jsem to a zkusila pokračování později. A stálo to za to. Samozřejmě, že nelze mít vysoká očekávání, jde především o zábavu. A já se bavila dobře. Tak se bavte taky ;-)

18.11.2023 3 z 5

Vůně krve Vůně krve Ulrike Schweikert

Byla to trochu změna od klasické moderní upířiny. Tenhle upír Peter von Borgo ve mě vyvolával rozporuplné pocity.Byl hodný nebo zlý? Sabine, žena moderního světa, má zajímavou práci, ale její role matky...nevím nevím...Příběh mi připadal takový smutný. Druhý díl si ale určitě přečtu.

29.10.2023 3 z 5

Nenasytná Nenasytná Meg Cabot

Mě se tahle série líbila. Dobře se to četlo, všichni tři hlavní představitelé byli zajímaví a sympatičtí. Překvapilo mě tady nízké hodnocení knihy.

21.10.2023

Příliš velké sousto Příliš velké sousto Meg Cabot

21.10.2023 4 z 5

Nepřátelé a milenci Nepřátelé a milenci Simona Ahrnstedt

Přečetla jsem celou trilogii a musím říct, že tato autorka mi prostě sedla. Líbí se mi jednotlivé příběhy, vykreslení charakteristiky postav, jejich vývoj, to co prožívají i co si myslí a neřeknou nahlas. Setkáme se s tématy jako je feminismus, rasismus, třídní rozdíly.... a to z různých úhlů pohledu. Rozhodně je i o čem přemýšlet. Jak je člověk silný a zároveň křehký. A vztahy... komplikované, ale opravdové. Umění odpouštět...

21.08.2023 4 z 5

Rychle a nespoutaně Rychle a nespoutaně Kristy Bromberg

(SPOILER) Tato série byla celkem čtivá a v některých momentech opravdu napínavá. Ale bylo to takové strašně rychlé, tolik drama během vcelku krátké chvíle...až nereálné. Takže pokud nad tím mávneme rukou a chceme si to užít, proč ne. Co mi vadilo, že ona = spasitelka světa a snad i masochistka (co všechno byla ochotná snášet ve vztahu) a on = mohl prakticky všechno a na vše měl omluvu (trauma z dětství).

12.08.2023 3 z 5

Dáma s minulostí Dáma s minulostí Amanda Quick (p)

Tahle série mě prostě baví! Postavy jsou zajímavé a sympatické, s nějakou tou pohnutou tajnou minulostí, která je dřív nebo později dostihne. Ale je to romantika, takže se svatbou se počítá :-)

29.07.2023 4 z 5

Hra s láskou Hra s láskou R. L. Mathewson

Pěkná a zábavná série. Sympatické hlavní postavy. Ale pozor u čtení těchto příběhů můžete dostat hlad :-))

19.07.2023 4 z 5

Síla obsidiánu Síla obsidiánu Petra Martišková

Mě se celá série velmi líbila. Sympatické postavy, fantasy, české prostředí, romantická láska.... co víc si přát :-)

17.07.2023 4 z 5

Boháč z Park Avenue Boháč z Park Avenue Vi Keeland

Celkově jemný a citlivý příběh. Občas i vtipný. Překvapil, protože podle obalu a názvu knihy bych čekala něco jiného.
I s ponaučením: nemůžeme život odkládat a čekat, až začneme žít, ale žijme hned teď! ;-)

09.07.2023 3 z 5

Dotek vetřelce Dotek vetřelce Gini Koch

Nechápu jak mohli vyspělí mimozemšťani přežít celou tu dobu než potkali slečnu Kitty??? Několikrát jsem myslela, že knihu odložím, ale nějak jsem to "dotlačila" až do konce. A jsem ráda, že je to za mnou. :-))
Snad jen Martini byl fajn chlápek :-)

08.07.2023 1 z 5

Hořím pro tebe Hořím pro tebe J. T. Geissinger

Zajímavá žhavá romantika. Líbivá a vtipná. Sympatické postavy.

27.06.2023 4 z 5

Úniky Úniky Julie Garwood

Tahle série ... příběhy jsou odpočinkové, pohodové... romantika i detektivka. Ale když se čtou jedna za druhou, tak už toho je asi moc. Zbývají mi tři, ale nejdřív si musím od této série odpočinout....

23.06.2023 3 z 5