Liduka Liduka komentáře u knih

Sucho Sucho Jane Harper

Skvělá kniha, od které jsem se nemohla odtrhnout. Moc se mi líbilo, jakým stylem do toho autorka zakomponovala střípky z minulosti. Vraha jsem do poslední chvíle netušila a velmi mě překvapilo, kdo to nakonec udělal. SPOILER: Jen mě mrzelo, že tam autorka nakonec neuvedla, zda byl tedy Luke skutečně Lachlanovým otcem nebo ne a jak naložil Falk s Elliiným deníkem.

13.07.2017 5 z 5

Umění předstírat Umění předstírat Rachel Harris

skvělá kniha, od které jsem se nemohla odtrhnout. I když už nejsem nějakou dobu YA, tak jsem si knihu užila.

02.07.2017 5 z 5

Černooké Zuzany Černooké Zuzany Julia Heaberlin

Kniha mě trochu zklamala. Byla psaná zvláštním stylem, který mi vůbec nesedl a těžko jsem se do ní začítala. Nebylo to ale střídáním současnosti a minulosti - to mám ráda. Co se týká děje, tak mi vadilo, že tam autorka nepopsala onen zásadní okamžik, od kterého se to všechno odvíjelo - nalezení Tess po útoku vraha. Za překvapující konec dávám nakonec tři a půl hvězdičky

29.06.2017 3 z 5

Hippokratova přísaha Hippokratova přísaha Barbara Wood

Skvělá kniha. Moc se mi líbil osud všech tří žen, které z velice rozdílných důvodů začaly studovat medicínu. Jen mě mrzelo, že tam nebylo, jak to nakonec dopadlo s Ruth.

25.06.2017 5 z 5

Příliš krátký provaz Příliš krátký provaz Matthew FitzSimmons

Kniha se dobře četla, ale asi to nebyl můj šálek kávy - to politické prostředí. Také jsem čekala od knihy asi něco jiného. Občas jsem v těch postavách měla dost zmatek a nevěděla jsem, kdo koho proti komu vlastně poštval. No a ten konec mě trochu zklamal.

21.06.2017 3 z 5

Dívka, která se třpytila Dívka, která se třpytila Lauren Beukes

Popravdě mám z knihy smíšené pocity. Příběh jako takový byl dejme tomu dobrý, ale autorka tam skákala z jedné doby do druhé a byl v tom hrozný zmatek. SPOILER: Také jsem čekala na konci nějaké vysvětlění, třeba jak Harper k onomu domu vlastně úplně na začátku přišel, proč dával k obětem ty různé věci, proč Dům umožňoval cestovat časem nebo proč po něm chtěl ty dívky vraždit. Bohužel jsem se ho nedočkala. KONEC SPOILERU. Za mě tři a půl hvězdičky

16.06.2017 3 z 5

Včera tě budu milovat Včera tě budu milovat Cristin Terrill

Tak tohle je knižní skvost. Nemohla jsem se vůbec odtrhnout a stále čekala, jak to bude dál. Konec mě dost překvapil a musela jsem nad ním i chviku přemýšlet, abych si ujasnila, jaký pak měla závěrečná scéna následek pro zúčastněné osoby.

11.06.2017 5 z 5

Ctitel Ctitel Charlotte Link

výborná kniha. Jen jsem myslela, že konec bude více dramatický. ZAČÁTEK SPOILERU: přišlo mi, že ten konec chtěla mít autorka rychle za sebou a tak zvolila nehodu, ktrou se vše vyřešilo samo. KONEC SPOILERU Přesto knihu mohu jen doporučit. Postupné odhalování pravé povahy "ctitele" byla famózní. Určitě bych ho nechtěla nikdy potkat.

08.06.2017 4 z 5

První konec První konec Lauren James

Skvělá kniha. Moc se mi líbil styl psaní autorky. Díky krátkým kapitolám byl čtenář stále v obraze, co se děje v každé časové linii. No a ty mapky a články byly skvělým zpestřením knihy. Ke konci to bylo tedy trochu zamotané, ale to se zřejmě všechno vysvětlí v druhém díle, už se na něj moc těším.

04.06.2017 5 z 5

Nehoda Nehoda C. L. Taylor

Skvělá kniha, která mě uchvátila už od začátku. Moc se mi líbilo, jak tam autorka střídala kapitoly z minulosti se současností. Spíše než pátrání po tom, proč Charlotta skočila pod autobus (i když to tam samozřejmě také bylo), to byl životní příběh její matky, které vstoupil do života James Evans.

01.06.2017 5 z 5

Začátek sezóny Začátek sezóny Linda S. Howington

Skvělá kniha, u které jsem se dost zasmála. Jacka si nešlo nezamilovat. To jeho špičkování s Daisy a objevování se na místech, kde ho nejméně chtěla mít, bylo dokonalé. Jen mě trochu mrzelo, že případ se na konci vyřešil tak nějak díky náhodě. Ale rozhodně doporučuji přečíst

29.05.2017 4 z 5

Přístav naděje Přístav naděje Nina George

Ze začátku se mi kniha moc líbila, ale postupem času začala být až dost roztahaná. Nicméně bylo zajímavé dočíst se o osudu i několika dalších zúčastněných osob. SPOILER: Marianne byla na můj styl až moc snadno ovlivnitelná a to několikeré opuštění Yanna mi vadilo. Také se divím, že jí pokaždé všichni přijali s otevřenou náručí, když je několikrát odvrhla.

27.05.2017 3 z 5

Budeš tam? Budeš tam? Guillaume Musso

Opět skvělá kniha. Myslím si, že jakmile je na obálce uveden tento autor, tak člověk může očekávat pouze další skvost do své sbírky. Na konci jsem si už myslela, že mě nemůže nic překvapit, ale opak byl pravdou. Nádherně zakončená kniha. Už se nemůžu dočkat, až vyjde nějaká nová kniha.

25.05.2017 5 z 5

Kniha zrcadel Kniha zrcadel Eugen Ovidiu Chirovici

Kniha se mi líbila, ale bylo tam skutečně až moc lží a poslední odstavec mě nějak zmátl. SPOILER: Nějak jsem nepochopila, zda tedy nakonec zabil profesora Derek, který podle všeho trpěl bludy a nebo Laura, která údajně sebrala profesorův spis a nechala ho zemřít na podlaze. Také by mě zajímalo, kdo byl vlastně autorem onoho spisu, jestli Laura a nebo profesor. Prostě, kde je ta pravda. Podle mě mohl autor na konci také trochu nastínit, co bylo v knize Richarda Flynna o vraždě profesora.

22.05.2017 4 z 5

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

Kniha se mi vcelku líbila. Držela vás v napětí od začátku do konce. Nicméně Konec byl na mě až moc překombinovaný a asi jsem čekala jiného vraha. Také se mohla kniha obejít od několika párů stejného pohlaví. SPOILER: To že chtěla Linda na sebe vzít vraždy pouze kvůli tomu, aby mohla dostat kočku mi přišlo přitažené za vlasy. Za mě tři a půl hvězdičky

20.05.2017 3 z 5

Vražedná diagnóza Vražedná diagnóza Ingrid Hedström

Líbilo se mi, jak autorka propojila zdánlivě nesouvisející události v Bukurešti s těmi, co se staly ve Švédsku. Nepřišlo mi, že by tam bylo moc hluchých míst a knihu jsem jen nerada odkládala. Nicméně jsem čekala, že důvod Mikaelova zmizení nebude tak prostý. Vraha ostatních jsem každopádně neodhadla.

14.05.2017 4 z 5

Čas zapomnění Čas zapomnění Sharon Guskin

Samotný děj knihy se mi moc líbil. Autorka ale často odbočovala od hlavní linie a doplňovala ji nezáživnými kapitolami z života jednotlivých postav, což mě nutilo k tomu, abych je přeskakovala. Hlavně mě nudily kapitoly o Andersonovi. Další případy reinkarnace se mi však líbily. Konec mi přišel trochu moc roztahaný a autorka jej měla ukončit dříve. Více jak tři a půl hvězdičky dát nemohu.

09.05.2017 3 z 5

Zabij mě znovu Zabij mě znovu Rachel Abbott

Skvělá kniha, napínavá od začátku do konce, s výjmečnou zápletkou, od které jsem se těžko odtrhávala. Moc se mi tam líbily "výpravy" do minulosti. Jediné co mi vadilo byla Maggie, která neustále měnila svá rozhodnutí ohledně spolupráce s policií.

06.05.2017 5 z 5

Nebezpečné lži Nebezpečné lži Becca Fitzpatrick

Skvělá oddechovka. Cheta nešlo si nezamilovat a to jeho špičkování se Stellou bylo super. Napětí, které vás provázelo polehounku po celou dobu a vygradovalo na konci, dodávalo této knize šmrnc. Rozhodně to není poslední kniha od této autorky.

03.05.2017 5 z 5

Nikdy nelži Nikdy nelži Hallie Ephron

Musím se přiznat, že jsem nejprve viděla film a pak četla knihu, takže mě tam nic nedokázalo překvapit. Nicméně obojí se mi moc líbilo, ale film o malinko víc.

30.04.2017 4 z 5