LilianaFalcon LilianaFalcon komentáře u knih

Svůdné nebezpečí Svůdné nebezpečí Wendy Higgins

Bohužel mě ani 2. díl nepřesvědčil... fakt jsem se snažila pochopit, co se Vám všem na tom líbí, ale ani příběh ani styl psaní mě prostě nijak nedostaly. A přitom bych fakt chtěla, aby se mi to líbilo...

21.12.2014 2 z 5

Procitnutí Procitnutí Lisa McMann

Četla jsem ji anglicky a fakt se mi to líbilo. Propadání se do něčích snů? Konečně něco jiného než upíři, duchové nebo andělé ;-)

02.12.2014 4 z 5

Léto na druhý pokus Léto na druhý pokus Morgan Matson

Rozhodovala jsem se mezi 3 a 4 hvězdami. Málokdy se nakonec uchyluji k vyššímu hodnocení, ale Léto na druhý pokus si ho nakonec vysloužilo.
Sice mi hlavní hrdinka moc nesedla a důvod proč z "prvního léta" utekla, mi nepřišel dostatečně silný... tak se mi knížka skvěle četla a nedovedla jsem se od ní utrhnout (přestože bylo jasný, kam to spěje, a že se to bez slz neobejde).

04.11.2014 4 z 5

Polibek pro Annu Polibek pro Annu Stephanie Perkins

Nekomplikované. Asi nejvíc se mi líbilo, že klučina, do kterého se Anna zamiluje, nebyl strašně vysoký, strašně svalnatý, strašně... prostě to byl někdo, kdo měl charisma a ne děvkař, kterýho 1 jediná holka změnila.

30.08.2014 4 z 5

Easy? Easy? Tammara Webber

Pěkné. Neohromilo mě to, ale ani mě to neurazilo. Četlo se to hezky svižně... ale prostě jsem to postavám nevěřila. Nepřipadalo mi to dotažené.

30.08.2014 3 z 5

Kostičas Kostičas Samantha Shannon

Zajímavé, líbivé... ale dle nadšených ovací jsem prostě čekala mnohem víc.

10.07.2014 3 z 5

Láska bez scénáře Láska bez scénáře Tina Reber

Tak tady jsem poprvé vážně narazila, protože mám pocit, že takhle špatnou knihu jsem dlouho nečetla. Musela jsem hodně přeskakovat, abych se vůbec dobrala konce a vážně mě udivilo, že to má mít ještě nějaké pokračování...
A to to podle popisu vypadalo docela slibně.
Možná, že v angličtině to tak strašné není a možná my jen vadí překlad nevím, a zjišťovat se mi to nechce.

10.07.2014 1 z 5

V knihovně je lev V knihovně je lev Michelle Knudsen

Nádherné ilustrace a skvělý příběh pro malé děti!

23.06.2024 5 z 5

Já Baryk Já Baryk František Nepil

Nedávno jsem s dětmi dočetla Z deníku kocoura Modroočka a nemohu si pomoct, ten nasadil laťku příliš vysoko.
U Baryka děti nerozumí vtipům. Mám ráda, když s nimi mohu o příběhu diskutovat, ale zrovna u vtipů se to nehodí, ten se vysvětlením totiž nedožene... Každopádně to nechci svalovat na autora, děti mám městské a je zkrátka jiná doba.
Knížka je to fajn, jen Modroočko byl o chlup lepší :-D

09.06.2024 4 z 5

366 pohádek na dobrou noc 366 pohádek na dobrou noc kolektiv autorů

Jak dítě jsem tuhle knížku milovala, teď z ní čtu klukům před spaním.
Některé pohádky jsou tedy na můj vkus až moc stručné, ale nevadí klidně jich pak přečteme víc najednou :-D
A některé ty ilustrace jsou přenádherné.

03.01.2024 5 z 5

Sladká jako hřích Sladká jako hřích Shannon Drake (p)

Taková telenovela, ale komu to jednou za čas nevadí, myslím, že by měl být spokojený.

30.07.2023 4 z 5

Rod nebes a dechu Rod nebes a dechu Sarah J. Maas

Předchozí díl se mi líbil o chlup víc. Tentokrát to na jednu stranu bylo všechno neuvěřitelně zamotané a na druhou stranu vlastně předvídatelné.
A ten konec?! Pecka :-D Krásně to všechno Maas propletla.

22.01.2023 5 z 5

Říše neřesti Říše neřesti Meghan March

Ten zvrat mě naštval, přišlo mi to zbytečné a u tohohle druhu knížek až moc čekané.
Ale ten epilog neměl chybu.

18.10.2022 4 z 5

Reid Reid Melanie Moreland

Já si na ten autorky styl a charaktery postav nějak ne a ne zvyknout.

26.09.2022 3 z 5

Nesnesitelný vévoda Nesnesitelný vévoda Loretta Chase

Zklamání z prvního dílu se naštěstí neopakovalo. Ashmont coby jeho nemilost už v předchozím dílu toužil po nějaké změně, tudíž ten jeho přerod nepůsobil tak neúměrně, navíc mě strašně moc bavilo, jak si byl sám sebou občas nejistý.
Cassandra se též povedla a oni dva dohromady? To nemělo chybu :-) Už se těším na další autorčiny knížky.

14.08.2022 5 z 5

Pán temnot Pán temnot Elizabeth Hoyt

Margret s Godrikem mě bavili, ale další mizející holčičky už ne, chtělo to nějakou novou zajímavější zápletku.

09.08.2022 4 z 5

Pod karmínovým nebem Pod karmínovým nebem Elizabeth Haran

Těch happy endů není nikdy dost a tady jsem to těm postavám moc přála :-)

23.07.2022 4 z 5

Zloděj stínů Zloděj stínů Elizabeth Hoyt

Na Wintera a Isabellu jsem se strašně moc těšila a ani v nejmenším jsem nebyla zklamaná :-)

22.07.2022 4 z 5

Víš, že jsem hrozná Víš, že jsem hrozná Jessie Ann Foley

Mile mě knížka překvapila, bylo to mnohem emotivnější, než jsem čekala.

02.01.2022 4 z 5

Jak se stát skotskou milenkou Jak se stát skotskou milenkou Adrienne Basso

Vždycky mi udělá radost, když narazím na "rytířskou" romanci, ve které se do sebe zamilují Skot a Angličanka a nelítají tam jen sprostá slova.

12.11.2021 4 z 5